Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

Ačiū

QUOTE(Neringiux @ 2012 01 06, 13:47)
Cia rusiskai http://www.udomik.ru...tion.php?info=7
Jei nesuprantate, galima issiversti internetinio vertejo pagalba. smile.gif

Atsakyti
As be greitpuodzio neisivaisduoju savo gyvenimo, tiesa kol pripratau ka kiek virti reikia, o dabar jau paprasta. Kai ko jau paprastame puode negaliu virti - nemoku...Privalumas, kad isverda greitai, nera bereikalingu garu, gali palikti ramiai ir dirbti kitus darbus, nes nebijai, kad vanduo isgaruos ir maistas prisvils. Na ir kai kuriu patiekalu skonis pasikeicia jame gaminant. Pavuzdziui ryzius garnyrui gaminu tik jame, o vaikai juos taip megsta, kad gali vienus valgyti be mesytes, tenka net dek to kovoti. 4u.gif Zodziu nepamainomas dalykas ir troskiniams ir darzovems virti ir kruopoms ir sriuboms..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O šitas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2012 01 10, 18:18)

Pas mane labai panasus tik virsus blizgantis metalis, esu l.patenkinta biggrin.gif I r mokejau per akcija panasiai biggrin.gif
Atsakyti
Pirksiu neuzilgo manau kita-mazesni dar, jau kitu puodu beveik nenaudoju, tik greitpuodi, labai viskas skaniai gaunasi, o dar ir vitaminai lieka kiek skaiciau, tik gaila kad nera instrukcijos normalios, kiek laiko turi virt, nes man bulves per 10 min. isbirejo, o balandeliai per 30 jau net per minksti buvo g.gif
Mergynos, o jus laika skaiciuojat po to kaip uzverda ar iskarto?
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 01 11, 22:11)
Pirksiu  neuzilgo manau kita-mazesni dar, jau kitu puodu beveik nenaudoju, tik greitpuodi, labai viskas skaniai gaunasi, o dar ir vitaminai lieka kiek skaiciau, tik gaila kad nera instrukcijos normalios, kiek laiko turi virt, nes man bulves per 10 min. isbirejo, o balandeliai per 30 jau net per minksti buvo g.gif 
Mergynos, o jus laika skaiciuojat po to kaip uzverda ar iskarto?

Aš tai skaičiuoju nuo tada, kai pypsas iššoka. Pvz. bulves verdu 5 min., ir išjungiu. Palaikau tol, kol slėgis dingsta savaime, pypsas įkrenta. Tai dar prisideda kokios 4min.
Atsakyti
Virimo laika reikia skaiciuoti nuo tada, kai slegio indikatorius iskyla i virsu. Baigus virti ir isleidus garus , slegio indikatorius atsistato i pradine padeti ir tik tada galesime saugiai atidengti dangti. smile.gif
Atsakyti
Aisku, dekuj 4u.gif

O kaip su vandeniu, kiek jus pilat, kartais neatitaikau, virdama ryzius per daug ipiliau, pirma karta - tai labai skanus birus gavosi, kita karta vandens per daug liko, teko nupillinet ir dar pavirt, tai jau netokie gavosi, troskindama vistiena tai su padazu iskart dariau, atitaikiau...
Kazin mazesnes talpos - greitpuodziai gal pigesni bus, kosems, ryziams kokiems noreciau, kotletus troskint pvz. , o dar kazkuri mama rase kad bulves su kotletais kartu gamina greitpuoyje, neisivaizduoju g.gif gal specialu koki sieteli reikia turet...
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 01 11, 20:11)
Pirksiu  neuzilgo manau kita-mazesni dar, jau kitu puodu beveik nenaudoju, tik greitpuodi, labai viskas skaniai gaunasi, o dar ir vitaminai lieka kiek skaiciau, tik gaila kad nera instrukcijos normalios, kiek laiko turi virt, nes man bulves per 10 min. isbirejo, o balandeliai per 30 jau net per minksti buvo g.gif 
Mergynos, o jus laika skaiciuojat po to kaip uzverda ar iskarto?

As skaiciuoju nuo tada kai uzverda, tuomet sumazinu ugni ir laikiu kol isvirs biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2012 01 12, 18:31)
Aisku, dekuj 4u.gif

O kaip su vandeniu, kiek jus pilat, kartais neatitaikau, virdama ryzius per daug ipiliau, pirma karta - tai labai skanus birus gavosi, kita karta vandens per daug liko, teko nupillinet ir dar pavirt, tai jau netokie gavosi, troskindama vistiena tai su padazu iskart dariau, atitaikiau...
Kazin mazesnes talpos - greitpuodziai gal pigesni bus, kosems, ryziams kokiems noreciau, kotletus troskint pvz. , o dar kazkuri mama rase kad bulves su kotletais kartu gamina greitpuoyje, neisivaizduoju  g.gif gal specialu koki sieteli reikia turet...

Man tai ryziai l. skaniai gaunasi biggrin.gif Kitame puyode jau nemoku virti. I greitpuodi ipilu truputi aliejaus, kurkumos, idedu ryzius ir truputi pamaisant pakaitintu, pradeda spragseti tuomet pilu vandens ( 1 stikline ryziu- 2 vandens )uzdsarau ir po uzvirimo 2 min, po laukiu kol puodas atsidaro.Gaunasi labai skanus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 12, 23:33)
As skaiciuoju nuo tada kai uzverda, tuomet sumazinu ugni ir laikiu kol isvirs biggrin.gif
Papildyta:

Man tai ryziai l. skaniai gaunasi biggrin.gif Kitame puyode jau nemoku virti. I greitpuodi ipilu truputi aliejaus, kurkumos, idedu ryzius ir truputi pamaisant pakaitintu, pradeda spragseti tuomet pilu vandens ( 1 stikline ryziu- 2 vandens )uzdsarau ir po uzvirimo 2 min, po laukiu kol puodas atsidaro.Gaunasi labai skanus biggrin.gif


Dekuj, kita karta stiklinem matuosiu smile.gif
Atsakyti
Kas dėl ryžių, tai aš tikriausiai niekad neatitaikysiu vandenuko...Dugnas didelio diametro, nes 8l. indas, ir pastoviai pritraukia man..Reikės pabandyti pakepinti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MUMMY112 @ 2012 01 13, 11:02)
Kas dėl ryžių, tai aš tikriausiai niekad neatitaikysiu vandenuko...Dugnas didelio diametro, nes 8l. indas, ir pastoviai pritraukia man..Reikės pabandyti pakepinti ax.gif

O dėl kotkelukų su bulvėmis, tai dugne kotletai troškinasi, o ant jų - toks sietelis su bulvėmis.Jos gaunasi kaip garuose troškintos. Nors man asmeniškai skaniau nusausintos tokios, bet dėl eigos greitumo ir taip gerai.
Kainos mažesnių žemesnės. Fagor tikrai turi sietelį, kaip kiti - nžn. Ir man norisi mažesnio vieno.
Papildyta:


O dėl kotkelukų su bulvėmis, tai dugne kotletai troškinasi, o ant jų - toks sietelis su bulvėmis.Jos gaunasi kaip garuose troškintos. Nors man asmeniškai skaniau nusausintos tokios, bet dėl eigos greitumo ir taip gerai.
Kainos mažesnių žemesnės. Fagor tikrai turi sietelį, kaip kiti - nžn. Ir man norisi mažesnio vieno.
[/quote]
Atsakyti
Atėjau pasiguost,

pirkau greitpuodį Fagor Rapid iš Gerduvos, išrinkau juos nes jie davė garantiją, o taip žadėjo ir prireikus atsarginių detalių(ypač visiems aktualios tarpinės). Na ir ką, atėjo tas nelemtas laikas kai tą tarpinė (gumitė) susidėvėjo ir aš kreipiausi į Gerduvą... Jie pasakė kad jų neturi, reikia užsakyt, bus maždaug po 2sav., bet...jau praėjo 2,5 mėnesio o nei tarpinės, nei pačio užsakymo nėra doh.gif Jie nesugeba atsakyt ar išvis buvo padarytas užsakymas, ar laukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 13 sausio 2012 - 17:20