Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Rubra issirinkau C 81 A
bigsmile.gif cia ta pati?
Atsakyti
QUOTE(-Renata- @ 2007 04 26, 12:10)
Rubra issirinkau  C 81 A
bigsmile.gif cia ta pati?

Taip, taip drinks_cheers.gif A čia ir viskas? Reik suprast kaip tavo užsakymą? Aš tai vėl 12 rūšių išsirinkau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
neeee, dar turiu, as tau i a.z. parasysiu visa mirksiukas.gif
dar ein biski rinktis rolleyes.gif
Atsakyti
ir aš pora turiu, pirkau kaip bespigli kaktusa, taip parduotuvėj sakė blush2.gif

noriu paklaust, ar taip ir turi būt, jie visalaik nersis iš skurų??? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Taip, nersis lotuliukas.gif
Tik nelaistyk kai neriasi smile.gif
Atsakyti
Turiu vieną vazoną su litopsais ir maniau, kad man jų užtenka. Bet kai pasižiūrėjau į tą Rubrą, tai pasidarė aišku, kad neužtenka bigsmile.gif Tai norėčiau ir aš prisidėti prie užsakymo. Sąrašą atsiųsiu į AŽ smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kas užsakinėjote iš Conos paradise, kaip padarėte apmokėjimą, nes reikia mokėti 7,5 eur, o per banką pavedimas žinau , kad kainuoja 90 lt.Gal yra kokių kitų būdų, kaip apmokėti?
Atsakyti
QUOTE(aus @ 2007 05 02, 08:03)
Sveikos,
kas užsakinėjote iš Conos paradise, kaip padarėte apmokėjimą, nes reikia mokėti 7,5 eur, o per banką pavedimas žinau , kad kainuoja 90 lt.Gal yra kokių kitų būdų, kaip apmokėti?

Dabar kaiptik renku užsakymą - Migliuka žadėjo pagelbėt su apmokėjimu - ji turinti pay pal kortelę, o šia atsiskaityt pigiau 4u.gif Junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 02 gegužės 2007 - 07:07
Mano katinytis įsigudrino ėst litopsiukus gun_bandana.gif ir į vieną ir tą pačią rūšį įsisuko, kad jį kur doh.gif iš penkių liko vienas... verysad.gif gal kas turi katę namie ir sugalvojo kaip atbaidyt smaližių g.gif ar čia tik grotos tepagelbės g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 02, 10:31)
Mano katinytis įsigudrino ėst litopsiukus  gun_bandana.gif ir į vieną ir tą pačią rūšį įsisuko, kad jį kur  doh.gif iš penkių liko vienas...  verysad.gif gal kas turi katę namie ir sugalvojo kaip atbaidyt smaližių  g.gif ar čia tik grotos tepagelbės  g.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif Gerai kad man tokiu bedu nera karsta.gif
Atsakyti
Na, o į mūsų litopus buvo įsisukusi papūgėlė. Kelis sunaikino. nono.gif Kol kas daugiau neliečia.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 02, 10:31)
Mano katinytis įsigudrino ėst litopsiukus  gun_bandana.gif ir į vieną ir tą pačią rūšį įsisuko, kad jį kur  doh.gif iš penkių liko vienas...  verysad.gif gal kas turi katę namie ir sugalvojo kaip atbaidyt smaližių  g.gif ar čia tik grotos tepagelbės  g.gif

Nu nieko sau gurmane hihihi.gif Maniske orchidejas tai pakramto, bet lithopsams tai ji abejinga irnesakyk.gif
Atsakyti