Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Na jau viskas ir man, neseniai uzsisakinejau, tai dabar per si siuntimasi busiu rami smile.gif Bet tas L.karasmontana kaip suzavejo doh.gif , o kad jo nuotraukos nera conos paradise, tai dar idomiau dabar smile.gif

Atsisiuntimas tikrai brangiai nekainuoja, pridekit prie savo sumos (ka isirinkot) 4 proc. ir dar kelis litus uz atsiuntima (kai siuntiesi sunku pasakyti kiek kainuos siuntimas: jeigu daugiausia seklos uzsakomos, tai maziau, jeigu ir augaliukai tai daugiau, bet mums niekada nevirsijo 500 gramu (net tada, kai 14 mamyciu siuntesi), taigi siuntimas nekainuos daugiau 4,50 euru, ant keliu padalinus visai nedaug gaunasi) smile.gif
Atsakyti
na, kainos tikrai ne kosminės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 25, 19:43)
Na jau viskas ir man, neseniai uzsisakinejau, tai dabar per si siuntimasi busiu rami  smile.gif Bet tas L.karasmontana kaip suzavejo  doh.gif , o kad jo nuotraukos nera conos paradise, tai dar idomiau dabar smile.gif


O dar va kokie grožiai
user posted image
Ta pati karasmontana, bt vadinasi "summitatum" ir conos jo nėr verysad.gif
Atsakyti
Grožis tai neišpasakytas, bet iki tokio dydžio man juos užauginti jaučiu būtų aukštasisi pilotažas.
Atsakyti
Parodysiu ir as ta, kuri labai noriu smile.gif

user posted image
Atsakyti
na jooo... swoon.gif apskritai negražių litopsų rūšių nebūna biggrin.gif bet čia - įspūdinga bigsmile.gif o kokia rūšis čia ? nes aš tai nieko dar neskiriu blush2.gif
Atsakyti
Lithops dorotheae ex hort.
Problema ta, kad nezinau ka reiskia tas ex hort. Matyt hibridas kazkoks unsure.gif

Radau, "ex hort" - "kultivuotas", t.y. augalai augo ir dauginosi kulturoje, todel rasti ju tikslu saltini jau neimanoma. Gaila, reiskia apie toki augala galima tik svajoti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 25 balandžio 2007 - 20:03
O su augalais prie užsakymo priimsit?
Imčiau vieną (na GAL du) conus ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 25, 21:13)
O su augalais prie užsakymo priimsit?
Imčiau vieną (na GAL du) conus  ax.gif  smile.gif

Žinoma drinks_cheers.gif aš tik neprirašiau, bet sakykitės ir augalus ax.gif

Dorothae ir aš turiu. Tik maniškė turėtų būti tokia :
user posted image

Tik iš visų 20 sėklų išdygo tikrai mažiau nei 10 ir galiausiai liko 1, neskilusi dar. Tai jau saugau kaip savo akį - nes irgi labai labai jos man.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 04 25, 20:42)
Žinoma  drinks_cheers.gif aš tik neprirašiau, bet sakykitės ir augalus  ax.gif

Ačiū drinks_cheers.gif
Dabar smagiausia dalis - kaip išsirinkt biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 23, 20:24)
Pasigrozekim  smile.gif
user posted image

o kaip sita rusis vadinasi?
ar yra jo tam Cono's Paradise psl rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Renata- @ 2007 04 26, 11:58)
o kaip sita rusis vadinasi?
ar yra jo tam Cono's Paradise psl  rolleyes.gif

Yra, yra mirksiukas.gif rubra vadinasi - perversk visą sąrašą, oi kiek grožių rasi rolleyes.gif
Atsakyti