Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

tiesa, laikau ne ant palangės blush2.gif , kiek toliau, bet jei įkišiu gilėliau gal nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 04 25, 08:06)
tiesa, laikau ne ant palangės blush2.gif , kiek toliau, bet jei įkišiu gilėliau gal nieko ax.gif

Na, nežinau, ar ką laimėsi - jei jiems šviesos trūks, tikriausiai ir toliau tys g.gif aš kai išpikiavau ir taip "sugriešijau", tai mb iškart sumeistravo žemesnį stovą lempai, kad šviesos daugiau gautų.. Kitos gal ką patars, aš žalia dar labai litopsų klausimu blush2.gif
Atsakyti
kelsiu ant rytinės palangės, tai šviesos bus jiems daug daug biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 23, 20:24)
Pasigrozekim  smile.gif
user posted image

jetau koks grozis bigsmile.gif a tokia rusi yra is kur parsisiust rolleyes.gif
vat turiu klausima:
per kiek laiko litopsiukai isauga iki tokio dydzio kaip pardese buna g.gif
ir dar ar is musiskiu galima tiketis kada nors kokio, kad ir menkiausio, zydejimo rolleyes.gif
ir dar kokia rusi pardavineja musu pardes, nes ten tik viena man atrodo g.gif
Atsakyti
Parsisiusti aisku galima, Apie ta kalbejom siek tiek auksciau smile.gif
Siaip iki tokio dydzio jie turetu uzaugti per 3 metus, bet olandai sugeba paspartinti ta augima, todel tas gali uzumti tik 10-12 men!
Jie visi zydi, jeigu prieziura teisinga, netgi olandiski smile.gif
O pardavineja pas mus kazkokius neaiskios kilmes hibridus, svariu rusiu manau nera.
Papildyta:
QUOTE(jurginėlis @ 2007 04 25, 08:06)
tiesa, laikau ne ant palangės blush2.gif , kiek toliau, bet jei įkišiu gilėliau gal nieko ax.gif


Sklebiu akcija: DAUGIAU SVIESOS LITOPAM! biggrin.gif
*Saulėgrąža* teisigai sako, jie toliau tys. Ir dar, kai jie skils, nauji lapeliai lis pro sona, o ne per virsu, kaip turetu. Nieko baisaus aisku, bet atrodo niekaip unsure.gif Be to jie turi savybe po kurio laiko isstumti save is zemes, jeigu jiems tamsu. Aisku gali ir atvirksciai - isirausia i grunta iki pat ausu, jeigu buna labai karsta smile.gif
Atsakyti
Gerai, mergaitės, nieko nebus - Migliuka geranoriškai sutinka padėt su apmokėjimu, tai aš organizuoju tą sėklų parsisiuntimą iš cono ax.gif Pagalvojau, kad dabar pavasaris, kai kurios neišlendat iš laukų su vaikais, kitos iš daržų ar nuo palangių nenulipat kvietkus bepersodinėdamos, o dar motinos diena ant nosies, tai jūsų pageidavimų lauksiu iki gegužės 13d. - cielas dvi savaites.. ax.gif Rašykit až arba mailus niekorimto@yahoo.com 4u.gif
Kaži, pakankamai garsiai pasakiau g.gif
Atsakyti
user posted image
wub.gif
Atsakyti
Tai tas L.karasmontana, kurio tu taip nori? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 25, 15:20)
Tai tas L.karasmontana, kurio tu taip nori?  mirksiukas.gif

aga blush2.gif neišpasakytai gražu bigsmile.gif ir cono radau be foto - L14-86: Lithops karasmontana ssp. karasmontana v. karasmontana (top red), tai įsivaizduoju, kad čia jis g.gif Beje, Panfulia, o tu rūšis vizualiai atskiri g.gif na, pvz lesliei nuo karasmontana g.gif nes aš žiūriu žiūriu, ir galvoju kad čia jau aukštasis pilotažas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 25 balandžio 2007 - 14:31
panos, o kiek kainuotų sėklytės?
Atsakyti
Na, tai kainas reik žiūrėt čia http://www.conos-paradise.com/, siuntimo išlaidos, dar apmokant 4 proc nuo sumos.. ax.gif Gal tepasisako kas praeitu kartu siuntėsi drauge - nemanau kad daug mokėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 04 25, 15:28)
aga  blush2.gif neišpasakytai gražu  bigsmile.gif ir cono radau be foto - L14-86:  Lithops karasmontana ssp. karasmontana v. karasmontana (top red), tai įsivaizduoju, kad čia jis  g.gif Beje, Panfulia, o tu rūšis vizualiai atskiri g.gif na, pvz lesliei nuo karasmontana  g.gif nes aš žiūriu žiūriu, ir galvoju kad čia jau aukštasis pilotažas  g.gif


Nebutinai ten jis, gali buti ne toks ryskus unsure.gif Su tais litopais tai neatpesi, kokios spalvos bus nauji lapai. Pvz, tie patys augalai:
user posted image user posted image

Nu o del rusiu skirimo, tai L.karasmontana nuo L.leslei tai dar atskirsiu, gal keleta kitu budingiausiu rusiu, tokiu kaip L.fulviceps, L.olivacea ar L.otzeniana. Bet jau kitas, tai tikrai ne. Tikiuosi, ismoksiu su laiku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 25 balandžio 2007 - 17:53