Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Visos nori prisideti, bet niekas nenori organizuoti! biggrin.gif

Uzsakinejau as ta Lithops optica 'Rubra' C 81A dar pati pirma karta, kai siunciausi. Nei vienas neisdygo unsure.gif Tai pats seniausias is zinomu litopu kultivaru (veisliu) ir pats idomiausias, nes vienintelis is visu auga gamtoje.
Atsakyti
Tai vadinasi anksciau ir seklu buvo (nors ir nedaigiu), kai dabar as uzsisakinejau, tai tik augaliukai buvo smile.gif Kad tik prigytu dabar smile.gif

Taigi kuri nors is norinciu prisidet imkit ir suorganizuokit, labai labai paprasta smile.gif As galiu padeti su apmokejimu smile.gif
Atsakyti
Pasigrozekim smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nu, Panfulia, user posted image Dabar jau nebegaliu kaip noriu rubros . O kas praeitą kartą organizavo? Ką reikėjo daryt - surinkt mergaičių norus ir juos išsiūst ? paskum padalint? o kaip su apmokėjimu tvarkėtės? g.gif Jei būčiau tikra, kad dėl savo nemigo naktų nieko nepridirbsiu, tai gal ir apsiimčiau ...
Atsakyti
Surinkti tuos norus gan paprasta, tik reikia paskelbti, kad visos juos issakytu iki tam tikros datos smile.gif Svarbiausia tai apmoketi. Gerai tom, kas korteles turi, daug pigiau iseina.

*Saulėgrąža*, o tu Rubros seklu nori ar jau augaliuku? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 24, 20:49)
Surinkti tuos norus gan paprasta, tik reikia paskelbti, kad visos juos issakytu iki tam tikros datos  smile.gif Svarbiausia tai apmoketi. Gerai tom, kas korteles turi, daug pigiau iseina.

*Saulėgrąža*, o tu Rubros seklu nori ar jau augaliuku?  mirksiukas.gif

Mane, žinok, ir tas ir tas tenkintų rolleyes.gif aš, aiškų , naiviai tikėčiausi kad sėklos sudygs g.gif
Dar tiesiog svajoju apie tokius skaisčiai raudonom viršūnėm - buvau pas tą belgą kur nurodei radus - karasmontana cv Orange ice - bet jau nebeturėjo verysad.gif
Atsakyti
Galima dar is pacios zymiausios pasaulyje (tarp sukulentu augintoju) firmos siustis. Bet cia jau reikes tikrai mestis. http://www.mesagarden.com/mj2007.html
Pas juos yra net 4 skirtingos Rubros ir seklas jie pardavineja didziuliais kiekiais, po 100 ir 500 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 24 balandžio 2007 - 20:17
QUOTE(panfulia @ 2007 04 24, 21:16)
Galima dar is pacios zymiausios pasaulyje (tarp sukulentu augintoju) firmos siustis. Bet cia jau reikes tikrai mestis. http://www.mesagarden.com/mj2007.html
Pas juos yra net 4 skirtingos Rubros ir seklas jie pardavineja didziuliais kiekiais, po 100 ir 500  smile.gif

Tas augintojas yra Amerikoje, o todel dasideda ne tik kiekiu problema, bet ir sanitariniu pazymu problema, nes siutiesi is uz Europos sajungos ribu... ax.gif
Atsakyti
As jau viena karta siunciausi is Amerikos. Viskas buvo gerai, be jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
As ir esu gavusi seklu is Amerikos, be jokiu problemu g.gif
Atsakyti
sveikutės, mano gauti vaikiukai ėėmė sparčiai augti, tįsta į viršų "kotelis", todėl nebežinau, gal reik giliau į žemę įkišt, iki tipo galvutės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 04 25, 07:59)
sveikutės, mano gauti vaikiukai ėėmė sparčiai augti, tįsta į viršų "kotelis", todėl nebežinau, gal reik giliau į žemę įkišt, iki tipo galvutės? blush2.gif

Kai aš savuosius pikiavau, tai irgi kai kuriuos patįsusius gilėliau įkišau blush2.gif Bet šiaip manau, kad taip vyksta dėl šviesos trūkumo unsure.gif Nors kita vertus, po ta pačia lempa vienos rūšies litopsiukai ištįso, o kitos - ne g.gif
Atsakyti