Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Taniushka @ 2008 04 12, 11:04)
kokie grazus smile.gif o kokio jie amziaus? nes as irgi turiu viena didesni gal kokie 5mm (nezinau kokio amziaus)  hihihi.gif  o jau issinere, ir turiu gal kokius 20-30 2-ju menesiu litopsiukus, tikiuosi isgyvens smile.gif


tiksliai net nepasakysiu - draugė davė jau paaugusius ax.gif
Atsakyti
manieji akmenukai gražiai išsinėrė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o kokio mazdaug amziaus pirma karta litopsai neriasi? g.gif (gal kur parasyta bet tingiu visa tema skaityti ax.gif )
Atsakyti
Merginos,ar jus savo conofitus jau migdote? g.gif
Atsakyti
siandien maciau litopsiuku parduotuveje, nors ir labai jeis esu susizavejusi ir labai noreciau isigyti, bet bijau kad nesugebesiu auginti verysad.gif bet labai jau grazus mazuciai unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 04 13, 14:28)
Merginos,ar jus savo conofitus jau migdote? g.gif


Taip, jau laikas nustoti juos laistyti ir leisti miegoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 14 balandžio 2008 - 20:57
QUOTE(Vikauoga @ 2008 04 14, 20:40)
siandien maciau litopsiuku parduotuveje, nors ir labai jeis esu susizavejusi ir labai noreciau isigyti, bet bijau kad nesugebesiu auginti verysad.gif  bet labai jau grazus mazuciai unsure.gif  smile.gif

pabandykit, mano manymu ne taip sunku, man asmeniškai problemos kyla su pleiospilos- nesuvokiu, ko jiems trūksta pas mane g.gif
Atsakyti
pas mane keli taip gražiai nėrėsi, bet tie iš vidaus sunyko kažkodėl. įtariu tos "gėlės" man per daug sudėtingos doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas neseniai lanketes Kauno botanikos sode? Ar ten turi jie lithopsiuku kolekcija? Ziurinejau ju svetaine, taciau sarasuose neradau.... g.gif
Atsakyti
kaip idomu bigsmile.gif kur gaut tokia augala?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti