Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 04 22, 17:46)
Na, dėl temperatūros tau jau atsakė, matau. O apie kokias tabletes klausi  g.gif Jei iš to psl kur apie sėjimą - tai ten fungicidas.

labai aciu uz atsakyma.O kada geriau jos seti,skaiciau kad galima visus metus.
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 04 22, 20:07)
labai aciu uz atsakyma.O kada geriau jos seti,skaiciau kad galima visus metus.

irgi buvau kažkur tai skaičius g.gif sėjau rugpjūčio mėnesį ax.gif
Kaži nesiorganizuosim kada sėklų parsisiuntimo vėl? rolleyes.gif tokių naujų, nematytų rūšių atsiradę yr - praeitą kart nebuvo. Kad ir toks mane bais masina
user posted image[
Atsakyti
jetau koks cia grozis pas jus bigsmile.gif
saulegrazha noriu pas tave i svecius blush2.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 04 23, 08:44)
irgi buvau kažkur tai skaičius  g.gif sėjau rugpjūčio mėnesį  ax.gif
Kaži nesiorganizuosim kada sėklų parsisiuntimo vėl?  rolleyes.gif tokių naujų, nematytų rūšių atsiradę yr - praeitą kart nebuvo. Kad ir toks mane bais masina 
user posted image[



Saulegraza, as toki uzsisakiau, bet seklu nebuvo, tik augaliukai, tai metinuka turiu dabar, dar ne toks didelis, idesiu foto smile.gif Man jis irgi super wub.gif
Atsakyti
saulegraza, panfulia, aciu uz zemes recepta rolleyes.gif



QUOTE(Migliuka @ 2007 04 23, 12:28)
Saulegraza, as toki uzsisakiau, bet seklu nebuvo, tik augaliukai, tai metinuka turiu dabar, dar ne toks didelis, idesiu foto  smile.gif  Man jis irgi super  wub.gif

oi lauksim nuotraukytes ploja.gif
Atsakyti
Stai foto smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 23 balandžio 2007 - 11:55
Labai gerai isauginti lithops'ai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 23, 12:28)
Saulegraza, as toki uzsisakiau, bet seklu nebuvo, tik augaliukai, tai metinuka turiu dabar, dar ne toks didelis, idesiu foto  smile.gif  Man jis irgi super  wub.gif

Nu ką tu ką tu, nai nai nai wub.gif nerealus grožis wub.gif O ten šalia - irgi vokietukai ? Kokio amžiaus (jei taip galima klaust apie augalus biggrin.gif )
Atsakyti
Aciu aciu smile.gif
Tik nauja atvykeli truputi giliau gal reikejo isodinti, nes puse ruzavo, puse zalio blush2.gif
ten salia irgi vokietukai (is tu laiku kai visos siuntemes), tai jiems gal kiek daugiau negu pusmetis (sejau velyva rudeni) smile.gif
Man tai jie maziukai atrodo, o palyginus su tuo ruzavu tai oj oj koks skirtumas, bet ten gi profesionalai augina, as tokiu salygu deja neturiu smile.gif kitos rusis yra dar mazesnes, bet tikiuosi uzaugs smile.gif
Kai visi praskils ir visus persodinsiu pasesiu dar pilna daigykle thumbup.gif
Atsakyti
Jei kas darysit užsakymą iš cono, duokit žinią. Prisidėčiau su pora augaliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 23, 16:07)
Jei kas darysit užsakymą iš cono, duokit žinią. Prisidėčiau su pora augaliukų  smile.gif

drinks_cheers.gif ir rėkit garsiai garsiai biggrin.gif aš to violetinio bais noriu ax.gif ir kaip aš jį praeitą sykį pražioplijau g.gif na, ir sėklų dar paimčiau .. liga čia, ne kitaip schmoll.gif
Atsakyti
ir as su malonumu priesiuntimo prisideciau wink.gif
Atsakyti