Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Airem @ 2008 03 27, 20:07)
na jei neissigydysiu nuo sito viruso,tai teks siustis ok.gif
aciux,RUBIJA

Prasom i sveikata biggrin.gif neissigydisi lotuliukas.gif kol namuose nebus nors vienas ,tikrai nerimsi.O parsiisuti tikrai nebrangu mirksiukas.gif Jai noresi info rasyk man AZ
Atsakyti
na mergaitės, pamokykit ką daryt, jau trečiasis pleiosphilos miršta help.gif Tikrai neperlaistytas, tiesiog seni lapeliai džiūdami supūdė apačią, gal yra kokių būdų dar gelbėt, nes viršus kaip sveiko augalo? g.gif
Atsakyti
..o kada laistyti???
Skaiciau, kad reik pradeti, kai sudziuna virsutiniai lapai ir nauji beveik islenda. Pas mane keturi vazoneliai su 3-6 skirtingais augaliukais. Viename taisyklingai neresia 4 is 6 (sudziuvo seni ir graziai nauji lenda), o kiti stovi stori ir nedziuna... idomu, kodel taip skirtingai, jei ir zeme ta pati, ir vieta, ir dregme mastau.gif bijau, kad ir maniskiai nepradetu puti...nes kaip suprantu, butent tada ir puna, kai neriasi is nesudziuvusiu senu...?
Atsakyti
pasėjau sėklytes prieš 10 dienų,iš 15 rūšių išdygo jau 5 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 04 01, 07:07)
na mergaitės, pamokykit ką daryt, jau trečiasis pleiosphilos miršta help.gif Tikrai neperlaistytas, tiesiog seni lapeliai džiūdami supūdė apačią, gal yra kokių būdų dar gelbėt, nes viršus kaip sveiko augalo? g.gif

man ir ta pati problema doh.gif
Atsakyti
tai va - vakar su juo atsisveikinau verysad.gif bet, pasėjau paprastų kaktusų sėklų , tai prasikalė daigas - labai panašus į pleiospilos thumbup.gif , ar taip gali būti? g.gif sparčiai auga, o gal tikrai... pamatysim vėliau, gal kuriai pasitaikė kažkas panašaus?
Atsakyti
...as irgi turejau pleiospila pries keleta metu....bet man ta pati bedele nutiko kaip ir pabirzei unsure.gif net nesupratau, kas nutiko ir per pora dienu nupuvo...nusprendziau, kad lithopsus lengviau auginti ax.gif bet ir su siais nekas.... o ir visos patarejos prapuole kazkur... mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 04 05, 13:57)
...as irgi turejau pleiospila pries keleta metu....bet man ta pati bedele nutiko kaip ir pabirzei  unsure.gif net nesupratau, kas nutiko ir per pora dienu nupuvo...nusprendziau, kad lithopsus lengviau auginti  ax.gif bet ir su siais nekas.... o ir visos patarejos prapuole kazkur...  mastau.gif  mastau.gif

turbūt viską supūdė ir persikėlė į kitą temą lotuliukas.gif o jei rimtai, tai litopai tikrai lengviau auga, bent jau man. Bandysiu sėti, nes parduotuvėse dažnai randu perlietus, kas žino gal tokius ir nusipirkau, kad neišgyveno.
Atsakyti
As vakar viena nusipirkau, nes pagailo...na, zinoma, dar ir del to, kad tokio neturejau hihihi.gif stovi kaktusai ir lithopsai vandenyje, zemes permirke...viena diena vaiksciojau, antra...trecia nusipirkau smile.gif apziurejau - sveikas, ir dar du mazylius leidzia...ziuresiu, kaip cia bus mastau.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif auginu ir aš keletą šitų ypatingų augaliukų, net nežinau kokia čia konkreti jų veislė smile.gif

user posted image
Atsakyti
kokie grazus... mirksiukas.gif
Jei kas nori susirasti savo lithopsiuku tikslu pavadinima, tai cia labai geras puslapiukas:
http://www.lithops.i...ery/images.html
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 04 08, 19:29)
sveikos smile.gif auginu ir aš keletą šitų ypatingų augaliukų, net nežinau kokia čia konkreti jų veislė smile.gif

user posted image


kokie grazus smile.gif o kokio jie amziaus? nes as irgi turiu viena didesni gal kokie 5mm (nezinau kokio amziaus) hihihi.gif o jau issinere, ir turiu gal kokius 20-30 2-ju menesiu litopsiukus, tikiuosi isgyvens smile.gif
Atsakyti