Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(kaiptu @ 2008 03 09, 23:23)
aš tai manau kad ta lempa nėra būtina, svarbu neperlaisyti.... g.gif


Nepatingesiu, parodysiu, kas buna, jei litopu metinukai negauna papildomo apsvietimo ziema smile.gif Jie tiesiog praranda savo forma, istysta unsure.gif

user posted image

Is desines - normali ju forma, is kaires - negaves pakankamai sviesos litopas.
Sekmes! smile.gif
Atsakyti
Ko tai tema nutilo unsure.gif Kaip sekai,ar yra skylanciu?Man voketukai skyla wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2008 03 25, 22:41)
Ko tai tema nutilo  unsure.gif  Kaip sekai,ar yra skylanciu?Man voketukai skyla  wub.gif

Maniškiai irgi skyla, bet labai lėtai g.gif Tarp dvimetinukų tai visokių "patologijų" pastebėjau - vienas dusyk iškart išsinėrė, kitas - vietoj dviejų "lapelių" vieną naują tik iškišo - kaži kodėl taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 26 kovo 2008 - 08:13
Maniškiai irgi skyla, bet neįtikėtinai lėtai, kažkaip negražiai nenori nudžiovinti senųjų lapų -- manau kalta šiluma: pernai pas mane ant palangės buvo vėsiau (ir skilo kažkaip normaliau) g.gif
Atsakyti
Pas mane irgi neriasi, bet taip letai kad vienas per menesi beveik baigia issinerti, kitas irgi jau senokai kamuojasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 26 kovo 2008 - 10:51
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 03 26, 06:10)
Maniškiai irgi skyla, bet labai lėtai  g.gif Tarp dvimetinukų tai visokių "patologijų" pastebėjau - vienas dusyk iškart išsinėrė, kitas - vietoj dviejų "lapelių" vieną naują tik iškišo - kaži kodėl taip  g.gif

Zinok mano vienas voketukas buvo issineres pries kokius 2 menesius,as cia visai nesenai parsisunciau nauju rusiu.Tai as ji persodinau,ir galoju ar man vaidenasi ar jis neresi doh.gif ir rimtai jau baigia isinerti doh.gif Jis toks pas mane ilgas isdygo,o ji tai buvau pasodinus iki "kaklo" ta prasme giliai tai gau dabar nuo zemes koks 15mm .Kaskas cia ne taip man g.gif kad nenumirtu g.gif
Papildyta:
QUOTE(ifigenija @ 2008 03 26, 06:55)
Maniškiai irgi skyla, bet neįtikėtinai lėtai, kažkaip negražiai nenori nudžiovinti senųjų lapų -- manau kalta šiluma: pernai pas mane ant palangės buvo vėsiau (ir skilo kažkaip normaliau)  g.gif

Man kai voketis atsiunte tai yra ir besinerenciu stadijoj,tai jie pries nerent nenuziovine lapu,tik dabar jie vysta.O vienas galvojau kad nupuvo unsure.gif bet pastebiu kad is tos susirauklejusios kruvos lenda kaskas naujo bigsmile.gif gal taip neresi jis g.gif
Papildyta:
o kasnors seklas sejo,as sejau pries 2 savaites.Pasejau triju rusiu tai dveiju rusiu isdygo po viena daigeli,o sejau po 10 koki seklyciu.O veinos rusies tai dar nieko schmoll.gif Gal kas turi patirties su sejimu g.gif
Atsakyti
Būkit geros, paaiškinkit man durnai kas čia per daiktas ax.gif Labai jau man įdomu pasidarė,... Kur jį gaut? Kiek kainuoja? Kaip prižiūrėt? Ir aš tokio noriu clap_1.gif Ačiū išanksto už atsakymus notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2008 03 26, 19:13)
1. Jis toks pas mane ilgas isdygo,o ji tai buvau pasodinus iki "kaklo" ta prasme giliai tai gau dabar nuo zemes koks 15mm .Kaskas cia ne taip man    kad nenumirtu 
2. o kasnors seklas sejo,as sejau pries 2 savaites.Pasejau triju rusiu tai dveiju rusiu isdygo po viena daigeli,o sejau po 10 koki seklyciu.O veinos rusies tai dar nieko  schmoll.gif  Gal kas turi patirties su sejimu  g.gif

1. Gal dėl šviesos stygiaus taip? Po lempom laikai?
2. Esu porą sykių sėjusi - galiu iš savo nedidelės patirties pasakyt, kad daigumas, matyt, ir nuo rūšies priklauso. Buvo rūšių, kur po pilną vazonėlį pridygo, o buvo kur po vieną ar po du. Viena rūšis, tik nepamenu dabar jau, kuri (o užrašus susirast tingiu blush2.gif ) - visai nesudygo.

Dabar dar pagalvojau, kad tas nėrimosi lėtumas gali būt dėl natūralios šviesos, t.y. saulės, stygiaus - pas mane jie po lempom, bet galvoju, gal saulė lengviau tuos senus lapelius nudžiovintų g.gif
Atsakyti
O aš savo sėklų atsisiųstų taip ir nepasėjau dar blush2.gif doh.gif
Atsakyti
na merginos,negrazu.......geda jums blush2.gif
Sitaip baisiai mane ''uzkretet litopsu virusu'' g.gif dabar lakstau po Dublino gelynus,bet niekur nerandu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Gal kuri esat maciusi?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 03 26, 20:37)
1. Gal dėl šviesos stygiaus taip? Po lempom laikai?
2. Esu porą sykių sėjusi - galiu  iš savo nedidelės patirties pasakyt, kad daigumas, matyt, ir nuo rūšies priklauso. Buvo rūšių, kur po pilną vazonėlį pridygo, o buvo kur po vieną ar po du. Viena rūšis, tik nepamenu dabar jau, kuri (o užrašus susirast tingiu  blush2.gif ) - visai nesudygo.

Dabar dar pagalvojau, kad tas nėrimosi lėtumas gali būt dėl natūralios šviesos, t.y. saulės, stygiaus - pas mane jie po lempom, bet galvoju, gal saulė lengviau tuos senus lapelius nudžiovintų  g.gif

As juos laikau po parasta lempa,neturiu floros lempos.O su tokiais nelabai apdziuvusiais lapais man jau is voketijos atsiunte.Tai ziuresiu kaip sita partija augs ax.gif Neresi seip jie ne letai ,greit,tik tie lapai gal taip man ankciau nedziudavo nes as juos laistydavau doh.gif dabar tai nelaistau ,ziuresiu kaip bus.

Airem as tai juos siunciausi is voketijos,kitos dar siunciasi is olandijos-berots g.gif O kurios gyvena Lietuvoje ju randa pirkti,As airijoj esu,bet ju niekada nemaciau cia pirkti schmoll.gif

[/B]Ievoskinas Cia labai nuostabus augalas,as niekada nemylejau geliu ,bet situos augalelius tai wub.gif Gaut ju nera taip sunku ,bet priziureti tai doh.gif Bet kitos bando po kelis kartus,va as antra karta jau parsisiunciau,ir bandysiu auginti.Nes is pirmos partijos 9 liko gyvi tik 2 unsure.gif ismire jie man.Na bet sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
na jei neissigydysiu nuo sito viruso,tai teks siustis ok.gif
aciux,RUBIJA
Atsakyti