Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Supratau,

Tai gal kas žinote kaip galėtčiau parsisiūsti? mirksiukas.gif
Atsakyti
As siunciausi is vokecio,auagaliuku ir seklu(i airija).Tai viskas atejo puikiai ,o pinigus pervezdiau i jo saskaita ir viskas.Galima ir paypal sistema atsiskaityti,bet ten as nemoku prisiregistruoti smile.gif Deja is 9 augaliuku isgyveno tik 2,ziopla as nemokejau ju priziureti,sesiu kita menesi seklas 4u.gif gal kas gausis wub.gif
Atsakyti
Sveikos, esu jau kurį laiką litopais susižavėjusi, jei pavasarį kuri pikiuos ir turės atliekamų tai tikrai norėčiau priglausti pas save. 4u.gif
Atsakyti
Rodau savo tinginukus... ax.gif Keli jau issinere, bet kiti, nors viduje jau matosi nauji, net nedziusta, nesitraukia, nesirauksleja - nieko, jokios reakcijos...bijau, kad nenumirtu man jie g.gif verysad.gif

user posted image[/URL]
user posted image[/URL]
user posted image[/URL] user posted image[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 18 vasario 2008 - 14:01
Linele, labai grazus litopiukai! thumbup.gif
Atsakyti
nesuprantu, kodel tos nuotraukos tokios mazos blink.gif g.gif
Aciu, kaiptu, bet nerimauju del ju, nes seniau rase, kad taip besinerdami veliau numirsta jie....
Atsakyti
Mergaites,kas is SIAULIU tongue.gif Atsidare naujas geliu salonas VAKARAS(pries SU,kur buvo kavine Vakaras) bigsmile.gif Siandien nusipirkau labai graziu litopsu,titanopsi biggrin.gif Kaina 5 lt.
Atsakyti
Aciu Rimusia, reikes paziureti kas ten gero bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal matet kur Vilniuj nusipirkti litopu seklyciu? ax.gif
Atsakyti
aha, man irgi idomu butu g.gif
Atsakyti
As pernai pirkau pakeli vokisku litopsu seklas,nos buvo parasyta kad litopsu mix,isdygo tik 3 litopsai kiti faukarijos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 05 kovo 2008 - 16:11
sveikos,
nusipirkau tos litopus vienas man pradejo vysti toks nulinkes pasidare,nes tik daba as juos pradejau po truputi purksti,norejau paklausti ka daryti ,kad nenuvystu ir kada juos reikia persodinti? aciu labai. bigsmile.gif
Atsakyti