Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(linele** @ 2008 02 04, 13:37)
aaaa, tuomet pagelbekit doh.gif  g.gif  ka daryt, ka keist??


Saket, kad stovi vesiai ant palanges, neliejat... O jie papildomai apsviesti? Ar matet lentele (seniai rodziau), kiek sviesos reikia litopams kiekviena menesi? smile.gif

user posted image

Mano stovi labai toli nuo palanges, negaliu pasakyti, kad vesiai (tikriausiai del tokio silto ziemojimo rudeni nezydes unsure.gif ), bet atrodo jie taip, niekas nepuna:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 04 vasario 2008 - 14:13
Lentele maciau unsure.gif g.gif suprantu, kad siuo metu turi gauti maziau sviesos, daugiau tamsos...papildomai neapsviesti, bet sviesos tai panasiai apie 11val ir gauna...

Dabar ziuriu, kad pas jus jie beveik iki pavirsiaus akmenukuose..o pas mane dar parduotuvinej zemej ir vazoneliuose, tai tokie "nuogi" stovi...gal tai irgi itakos turi...? Nors vienas augaliukas issinere sausai, apziurejau siandien, kad net naujas negali augti, ir tokiais guzuliukais jau darosi (senas labai suspaudes), tai padejau as jam siek tiek... topsecret.gif ar ju geriau visai neliesti?

Kai maniskiai siek tiek daugiau islys - ikelsiu nuotraukele...
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2008 02 04, 14:10)

Mano stovi labai toli nuo palanges, negaliu pasakyti, kad vesiai (tikriausiai del tokio silto ziemojimo rudeni nezydes  unsure.gif ), bet atrodo jie taip, niekas nepuna:


Tobuli! thumbup.gif
Mano gerai atrodo tik 3 likę gyvi iš Conos (1 nupuvo, 2 sulesė balkone kuosos verysad.gif ), o olandiški vistiek gražiai lapų nenudžiovina (pas mane jie jau antri metai), stypsta. Visi papildomai apšviesti dviem 60 cm ilgio flora lempom , bet šilta -- +20.
Atsakyti
Idomu, is kur tokiu butu galima gauti...?? mastau.gif wub.gif
http://www.lithops.i...ps_top_red.html
http://www.lithops.i...as_apricot.html
http://www.lithops.i...thops_c36a.html
http://www.lithops.i...thops_c124.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 10 vasario 2008 - 15:57
QUOTE(linele** @ 2008 02 10, 15:53)

pirmas ir paskutinis fantastiski blink.gif bigsmile.gif

Mano kvailas klausimas:
litopsai dauginasi seklomis ar kokias nors atzalas augina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 02 10, 15:53)
Idomu, is kur tokiu butu galima gauti...??  mastau.gif  wub.gif

Tų pirmųjų, "top red" turiu sėjinukų ax.gif sėklų siunčiausi iš conos, (buvo įvardyti L14-86: Lithops karasmontana ssp. karasmontana v. karasmontana (top red)). Siunčiausi ir metinuką, bet neišgyveno verysad.gif
Kaip tik neriasi dabar.. Galėsiu pasidalint pavasariop, kai išsiners ir pikiuosiu mirksiukas.gif Nes du vazonėlius turiu, jei nežus besinerdami, tai turėčiau turėt ką padovanot. Foto, tiesa, psl nėra, bet, atsisiųstas metinukas buvo toks, o ir besineriantys kiša raudonas galvytes. Atrodo, kad bus tokie, kaip tavo įdėtoj foto g.gif
Beje, kitų rūšių irgi conos-paradise paieškokit - man rodos, kad tikrai tokių mačiau mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 10 vasario 2008 - 21:49
Supper thumbup.gif Seniai svajoju įsigyti lithopa rolleyes.gif ech..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuzTea: 10 vasario 2008 - 22:24
As rudeni ieskojau lygiai tu paciu rusiu! Galiu pasakyti, kad tuo metu as ju neradau ne vienoj e-parduotuvej unsure.gif Buvo L. karasmontana ir L.dorotheae, bet is tikruju atrode jie kitaip. Be to, 3 is tavo norimu rusiu yra japoniski kultivarai, o ju gauti Europoj, manau, nelabai lengva. Tikekimes, kad kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 02 10, 22:48)



Jei liktu koks augaliukas kai pikiuosit, gal tuomet galetumet man atideti... ax.gif bigsmile.gif
...tikrai neliksiu skolinga ax.gif gal foto galesit imesti, kaip jie atrodo dabar?

Perziurejau conos-paradise, tai tikrai daug turi rusiu blink.gif tik man su tais siuntimais neaisku - kaip atsiuncia isaugusius augaliukus i LT? ar jiems nieko nenutinka? g.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau, kad tas siuntimas brangiai pasto išlaidos iseina g.gif Kas siuntėtsi: Kiek kainavo jums? Ką pairkot? Ir kaip vyksta apmokėjimas? unsure.gif
Atsakyti
smile.gif Labuka saulėgrąža, jai taip supratau tai reikia in tave čia kreiptis dėl užsakymo. blush2.gif
Tad kada bus daromas užsakymas iš conos paradise g.gif

Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 02 11, 14:32)
Jei liktu koks augaliukas kai pikiuosit, gal tuomet galetumet man atideti... ax.gif  bigsmile.gif
...tikrai neliksiu skolinga  ax.gif gal foto galesit imesti, kaip jie atrodo dabar?

Perziurejau conos-paradise, tai tikrai daug turi rusiu blink.gif tik man su tais siuntimais neaisku - kaip atsiuncia isaugusius augaliukus i LT? ar jiems nieko nenutinka? g.gif

Tai kai pikuosiu, pranešiu 4u.gif O foto tai gal vėliau įmesiu, dabar dar labai mažai tesimato "naujų" litopsiukų.


QUOTE(ArmandoMama @ 2008 02 12, 00:46)
smile.gif Labuka saulėgrąža, jai taip supratau tai reikia in tave čia kreiptis dėl užsakymo.  blush2.gif
Tad kada bus daromas užsakymas iš conos paradise  g.gif

Oi, nea, neorganizuoju aš siuntimo.. Sykį organizavau, bet dabar tai nieko nesakiau, kad renku ax.gif
Atsakyti