Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Crassula @ 2008 01 12, 11:08)
O dabar rimtai- mano dar nesuesti grazuoliai pradejo nertis. Tiksliau ruosiasi- ar tai padoru???

Pas mane irgi. Ankstoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2008 01 11, 13:24)
Nesijaudinkite, litopai nenuodingi  smile.gif



dekui 4u.gif kad nuraminot mirksiukas.gif tikrai issigandus buvau thumbup.gif

o del skaiciavimo bus matyt, jei prades skaiciuost, pranesiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2008 01 13, 10:29)
Pas mane irgi. Ankstoka  g.gif

ir pas mane kažkodėl neriasi g.gif o ar reikia laistyti, kai jie neriasi? unsure.gif
Atsakyti
laba.


Maniškiai kai kurie irgi persirenginėja. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2008 01 13, 10:29)
Pas mane irgi. Ankstoka  g.gif

Sakot, ankstoka mastau.gif Maniškiai irgi neriasi, bet aš kažkaip galvojau, kad lyg ir metas jau - pernai irgi sėjinukai tokiu metu "ritosi", pavasariop pikiavau jau g.gif
Atsakyti
Na jei pas visus jau pradėjo nertis -- tai turbūt normalu smile.gif
Atsakyti
ir pas mane nerias smulkesni, o stambūs dar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 12 16, 22:25)
parodisiu saviskius ,kaip ritasi graziai  wub.gif
Papildyta:
wub.gif


Mano taip pat ritasi, kaip ir sie...Kazkas minejo, kad taip negerai - gal perlieti ir t.t.... g.gif
Maniskiai pora menesiu nelieti, stovi ant vesios palanges, visi reikalavimai ispildyti....bet virsutiniai vistiek nedziusta, tik skyla... ax.gif
Atsakyti
Maniškiai vietoj nėrimosi nupūna sad.gif viduj palikdami mažiukus dvynukus.... jau su dviem taip atsisveikinau doh.gif Liko trys,vienas iš pernai išsinėrusių dvynių... žiūrėsim kaip jiems seksis g.gif Tfu x3 kad išgyventų.... Ir kas jiems daros...
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 02 03, 12:15)
Mano taip pat ritasi, kaip ir sie...Kazkas minejo, kad taip negerai - gal perlieti ir t.t....  g.gif
Maniskiai pora menesiu nelieti, stovi ant vesios palanges, visi reikalavimai ispildyti....bet virsutiniai vistiek nedziusta, tik skyla...  ax.gif

maniskiai taip isinere numire cray.gif cray.gif cray.gif is 9 liko tik 2 cray.gif tikiuos bent sitie isgyvens.Kita menesi ruosiosi seti seklas,Gyvenu airijoj tai pas mus silciau nei Lietuvoje.Tikuos sudyks ir kaskas bent liks wub.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2008 02 03, 14:15)
Maniškiai vietoj nėrimosi nupūna sad.gif viduj palikdami mažiukus dvynukus.... jau su dviem taip atsisveikinau  doh.gif  Liko trys,vienas iš pernai išsinėrusių dvynių... žiūrėsim kaip jiems seksis  g.gif  Tfu x3 kad išgyventų.... Ir kas jiems daros...

As neismanau aie situos augaliukus wub.gif bet manau kad perlaistei.Mano vienam taip nutiko ..supuvo net nepradejas nertis.O kiti isinere nupuvo doh.gif Kaip man ju gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2008 02 03, 23:37)
As neismanau aie situos augaliukus  wub.gif  bet manau kad perlaistei.Mano vienam taip nutiko ..supuvo net nepradejas nertis.O kiti isinere nupuvo  doh.gif  Kaip man ju gaila  verysad.gif

Tai kad jie nelieti jau nežinau kiek laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2008 02 04, 00:37)
maniskiai taip isinere numire  cray.gif  cray.gif  cray.gif  is 9 liko tik 2  cray.gif tikiuos bent sitie isgyvens.Kita menesi ruosiosi seti seklas,Gyvenu airijoj tai pas mus silciau nei Lietuvoje.Tikuos sudyks ir kaskas bent liks  wub.gif
Papildyta:




aaaa, tuomet pagelbekit doh.gif g.gif ka daryt, ka keist??
Atsakyti