Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(panfulia @ 2007 12 19, 17:25)
Sio laiko metu jie turetu stoveti saltai (apie 15 laispniu), pvz., ant palanges. Lieti ju nepatarciau, didele tikimybe, kad supus unsure.gif Jei litopas labai susiraukslejes, siek tiek papurskit. Sekmes  smile.gif
Papildyta:
As is anksto atsiprasysiu  unsure.gif , bet noriu pasakyti, kad ritasi jie nelabai teisingai. Matyt, Jus juos perliejat, todel senieji lapai nedziuna, o naujieji daug mazesni negu turetu buti. Nuotraukoje ne mano litopai, bet va kaip is tikruju jie turetu atrodyti:

user posted image

Aciu uz patarimus 4u.gif bet kai as juos gavau ,pasodinau ir laisciau labai mazai .Tol kol prigijo,na gal 4 kartus(po syki i savaite,su arbatiniu sauksteliu) ...O gavau ar tai spali,jau paskui nebelaisciau visai.Na tikiuos kad nenumirs,nes 2 rubri augaliukai numiro verysad.gif Turiu seklyciu ,kazi ar tinkamas laikas seti dabar g.gif ir per kiek laiko isaugtu g.gif
Atsakyti
Rubiai ir pas mane numirė.Dėl sėjos -tai palaukčiau pavasario.
Papildyta:
Aš mėgstu žaisti su visokiais sukulentų ir kitų sunkiai auginamų sėjimais.Litopsai buvo pirmas prisvilęs blynas.Sudygo gana greitai ir po to supuvo.Juos mūsų sąlygomis rekomenduojama sėti balandžio-gegužės mėnesiais.
Atsakyti
QUOTE(MamaDanute @ 2007 12 21, 06:19)
Rubiai ir pas mane numirė.Dėl sėjos -tai palaukčiau pavasario.
Papildyta:
Aš mėgstu žaisti su visokiais sukulentų ir kitų sunkiai auginamų sėjimais.Litopsai buvo pirmas prisvilęs blynas.Sudygo gana greitai ir po to supuvo.Juos mūsų sąlygomis rekomenduojama sėti balandžio-gegužės mėnesiais.

As gyvenu Airijoj,tai gal jau manau koki kova galeciau seti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 12 21, 19:03)
As gyvenu Airijoj,tai gal jau manau koki kova galeciau seti  g.gif

Aš - Lietuvoj, bet vieną sykį sėjau rugpjūčio mėnesį, paskui - rugsėjį, berods g.gif Abu sykius nemažai pridygo, o iš pirmos sėjos tai ir puikiai auga. Bent jau pas mane - dalinausi čia su merginomis, bet kiek žinau ir pas jas auga.. Antros sėjos dabar tik pirmą sykį neriasi, bet kol kas irgi viskas puikiai (3*tfu).
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 12 21, 21:03)
As gyvenu Airijoj,tai gal jau manau koki kova galeciau seti  g.gif

Manyčiau,nes Airija piečiau už Lietuvą.
Atsakyti
Sekmes priziurint savo lepunelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 12 21, 19:31)
Aš - Lietuvoj, bet vieną sykį sėjau rugpjūčio mėnesį, paskui - rugsėjį, berods  g.gif Abu sykius nemažai pridygo, o iš pirmos sėjos tai ir puikiai auga. Bent jau pas mane - dalinausi čia su merginomis, bet kiek žinau ir pas jas auga.. Antros sėjos dabar tik pirmą sykį neriasi, bet kol kas irgi viskas puikiai (3*tfu).

Aciu uz patarimus,nes seip pirma karta uzsiimu gelytemis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MamaDanute @ 2007 12 22, 07:57)
Manyčiau,nes Airija piečiau už Lietuvą.

As ir taip manau,nes kova jau narcizai cia zydi bigsmile.gif
Atsakyti
Manieji dar nesiruošia skilti,nors laikas jau būtų netrtis iš senojo apdaro.
Atsakyti
Kada galima laistyti isinerusius mazylius? g.gif Bijau kad nesuvystu unsure.gif
Atsakyti
sveikos, lithopsiuku augintojos. turiu beda doh.gif mano jorkius sugebejo apgrauzti gelyte, lithopsi. ar nieko ciuckai mano nenutix? labai issigandau kai pamaciau, jog dantukasi pasidarbavo doh.gif verysad.gif ir taip gelytes gaila..... cry.gif ir bijau, kad ciucikas neapsinuodytu cry.gif
Atsakyti
Nesijaudinkite, litopai nenuodingi smile.gif
Atsakyti
Mano dukryte jais mito iki sios vasaros. Zodziu mano kudikio meniu nuo sugebejimo sliauziot laiku iki 2 metu buvo litopsai. Visai nieko merga- dabar jau mokomes iki 20 skaiciuoti. Dar tris nesuejo.
Tai gal jei Mandragoros suniukas prades skaiciuoti, galima bus manyti, kad litopsai laaabai sveika.

O dabar rimtai- mano dar nesuesti grazuoliai pradejo nertis. Tiksliau ruosiasi- ar tai padoru???
Atsakyti