Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(rubija @ 2007 12 16, 21:25)
parodisiu saviskius ,kaip ritasi graziai  wub.gif

tikrai labai gražiai ritasi rolleyes.gif
Atsakyti
gražuoliukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabus "akmeneliai", maniskis vienas pradejo dziuti...... sad.gif o taip dziaugiausi, kad viskas gerai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marrtina: 18 gruodžio 2007 - 12:55
Patarkit man 4u.gif
Pirkau litopsą ruden pabaigoje. Persodinau į kaktusinę. Labai gražiai augo, žydėjo biggrin.gif Dabar jau geras mėnuo nelieju, nors kaktusinė stovi netoli krosnelės. Bijau supūdyti, nes aš mėgėja iš didelės meilės gėles perlieti blush2.gif verysad.gif Bet dabar tas litopsas toks beveik kaip permatomas pasidaręs ir toks biški pavytęs. Tai ar man jį palieti truputį ar ką su juo daryti g.gif
Atsakyti
Truputi gali palieti, arba geriau apipapurksk ir ziurek kas darosi. Seip gal nelabai gerai stoveti prie krosneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 12 18, 20:12)
Truputi gali palieti, arba geriau apipapurksk ir ziurek kas darosi. Seip gal nelabai gerai stoveti prie krosneles  smile.gif

Na iki krosnelės koks metras. Tai negerai temperatūrų svyravimas? g.gif
Atsakyti
Sio laiko metu jie turetu stoveti saltai (apie 15 laispniu), pvz., ant palanges. Lieti ju nepatarciau, didele tikimybe, kad supus unsure.gif Jei litopas labai susiraukslejes, siek tiek papurskit. Sekmes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rubija @ 2007 12 16, 22:25)
parodisiu saviskius ,kaip ritasi graziai  wub.gif
Papildyta:
wub.gif


As is anksto atsiprasysiu unsure.gif , bet noriu pasakyti, kad ritasi jie nelabai teisingai. Matyt, Jus juos perliejat, todel senieji lapai nedziuna, o naujieji daug mazesni negu turetu buti. Nuotraukoje ne mano litopai, bet va kaip is tikruju jie turetu atrodyti:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 12 16, 23:25)
parodisiu saviskius ,kaip ritasi graziai  wub.gif
Papildyta:
wub.gif

Vos gali išskirti juos tarp akmenukų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(panfulia @ 2007 12 19, 21:25)
Sio laiko metu jie turetu stoveti saltai (apie 15 laispniu), pvz., ant palanges. Lieti ju nepatarciau, didele tikimybe, kad supus unsure.gif Jei litopas labai susiraukslejes, siek tiek papurskit. Sekmes  smile.gif
Papildyta:
As is anksto atsiprasysiu  unsure.gif , bet noriu pasakyti, kad ritasi jie nelabai teisingai. Matyt, Jus juos perliejat, todel senieji lapai nedziuna, o naujieji daug mazesni negu turetu buti. Nuotraukoje ne mano litopai, bet va kaip is tikruju jie turetu atrodyti:

user posted image

O dėl skilimo gal ir teisybė g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 12 19, 19:25)
Sio laiko metu jie turetu stoveti saltai (apie 15 laispniu), pvz., ant palanges. Lieti ju nepatarciau, didele tikimybe, kad supus unsure.gif Jei litopas labai susiraukslejes, siek tiek papurskit. Sekmes  smile.gif
Papildyta:
As is anksto atsiprasysiu  unsure.gif , bet noriu pasakyti, kad ritasi jie nelabai teisingai. Matyt, Jus juos perliejat, todel senieji lapai nedziuna, o naujieji daug mazesni negu turetu buti. Nuotraukoje ne mano litopai, bet va kaip is tikruju jie turetu atrodyti:

Panfulia, seniai girdėta bigsmile.gif
pas mane irgi viena rūšis neriasi taip, kad senieji "lapukai" tokie riebesni truputį, nei šioj foto, ne tokie sudžiūvę g.gif Bet tikrai didesni lenda g.gif Ir ačiū už info apie temperatūrą - aš vis pergyvenau, kad per šalta ant palangės gali būt, o pasirodo, pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 27, 17:33)
Taip, nersis  lotuliukas.gif
Tik nelaistyk kai neriasi  smile.gif



sveikos, as cia visiska naujoke, netycia radau tema, ir ziuriu, nugi ir as esu toki turejusi smile.gif man jis toks pultus fainas pasirode, tai nusipirkau vasara. PAsidonau i maziuka vazoniuka su zememis (bet ziuriu, cia i grunta kazkoki reik sodint?), biski laisciau vasara, buvo kad ir pamirsdavau kokias 2 sav blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet po kokiu 4 men pastebejau, kad jo viduje esantis guziukas, lyg ir atskilo, t.y. susidare dar du nauji lapukai. Praejo dar koks menuo, ir ziuriu, kad vienoj pusej geltonuoja ir kazkaip tarsi puva tas mano guzikas, minksteja.... isemiau as ji is zemiu ir ismeciau, gaila labai buvo.

Bet dabar ziuriu, cia gal jie neriasi kazkaip panasiai? g.gif g.gif g.gif bet maniskis labiau panasus buvo i perlieta g.gif ar juos butina i akmenukus sodinti?
Atsakyti
O čia mano litopsaiuser posted image user posted imageuser posted imageir pseudolitopsas pačios pasėtas.user posted image
Papildyta:
QUOTE(kycia @ 2007 12 20, 16:53)
sveikos, as cia visiska naujoke, netycia radau tema, ir ziuriu, nugi ir as esu toki turejusi smile.gif man jis toks pultus fainas pasirode, tai nusipirkau vasara. PAsidonau i maziuka vazoniuka su zememis (bet ziuriu, cia i grunta kazkoki reik sodint?), biski laisciau vasara, buvo kad ir pamirsdavau kokias 2 sav  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  bet po kokiu 4 men pastebejau, kad jo viduje esantis guziukas, lyg ir atskilo, t.y. susidare dar du nauji lapukai. Praejo dar koks menuo, ir ziuriu, kad vienoj pusej geltonuoja ir kazkaip tarsi puva tas mano guzikas, minksteja.... isemiau as ji is zemiu ir ismeciau, gaila labai buvo.

Bet dabar ziuriu, cia gal jie neriasi kazkaip panasiai?  g.gif  g.gif  g.gif  bet maniskis labiau panasus buvo i perlieta  g.gif ar juos butina i akmenukus sodinti?
Šiaip jie geriau jaučiasi tarp akmenukų.Aš ir saviškiams dar neuždėjau. blush2.gif
Atsakyti
mano "švedukai" pradėjo nertis doh.gif ir nelaistau, ir sovi prie lango.... bet sumanė skilt, gal todėl, kad spalio mėn juos persodinau g.gif
Atsakyti