Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(makenike @ 2007 11 21, 22:14)
sveikos! litopsiukai (mano sejinukai) rauksliejasi, o po kiek laiko ir subliuksta... ar tai nuo perlaistymo? db jau antras menuo kaip nelaistau, o jie vistiek minksteja ir rauksliejasi, o po to ir subliuksta.


sry kad kartuojuosi, bet gal kuriai panasiai buvo ir galetumet patarti ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(makenike @ 2007 11 28, 17:03)
sry kad kartuojuosi, bet gal kuriai panasiai buvo ir galetumet patarti ka daryti?

Aš manau, kad jei perlaistei, tai dabartinis liejimo nutraukimas ne ką tepadės unsure.gif Bet kaip keista, juk sėjinukus reikia dažnai, kas 10-15 dienų laistyt, kažkaip neįtikėtina, kad perlaistyt galima g.gif ar čia jau paūgėję sėjinukai pas tave?
Papildyta:
Gal kas nors išsisaugojo lentelę su surašytu šviesos kiekiu lithopsams skirtingais mėnesiais? Panfulia, berods, buvo įdėjus, lyg ir saugojausi, bet neberandu doh.gif Gal kas pagelbės? 4u.gif
Atsakyti
Radau blush2.gif
Kad jau labai nepriteršt eterio savo ieškojimais, tai ir įdėsiu - gal dar kam prireiks - pasirodo, gruodžio mėnesį mažiausiai jiems šviesos reikia bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 30 lapkričio 2007 - 17:03
Sveikos litopsiuku myletojos, senokai jau buvau uzsukusi i sita tema smile.gif Bet litopsus auginu, dar daugiau pasejau is vokiecio parsisiuntusi biggrin.gif Klausimelis: ar jus augalelius laikote po lempomis? As pernai visa ziema po lempomis pralaikiau, bet dabar nera ju kur deti, o kai kurie dar visai maziai, rudeni sodinti ax.gif
Atsakyti
numiro vienas litopsiukas angel_sadangel.gif
Atsakyti
as turiu isvaziuoti 3savaitem, tai gerai, kad ziema. nenumirs be vandens smile.gif

p.s. uzjauciu del litopsiuko sad.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marrtina: 10 gruodžio 2007 - 08:35
sveikos 4u.gif aš tai pat litopsiukus auginu iš sėklų,bet miršta man jie buvo daug pridyge,o dabar vis mažėja mažėja,turbut iki pavasario nieko neliks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 11 30, 16:55)
Radau  blush2.gif
Kad jau labai nepriteršt eterio savo ieškojimais, tai ir įdėsiu - gal dar kam prireiks - pasirodo, gruodžio mėnesį mažiausiai jiems šviesos reikia  bigsmile.gif


Labai dėkui -- buvau neišsisaugojus -- o ieškot doh.gif
Dabar jau išsisaugojau biggrin.gif
Atsakyti
O mano vienas litopsiukas skilti pradėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 12 10, 01:05)
Sveikos litopsiuku myletojos, senokai jau buvau uzsukusi i sita tema  smile.gif  Bet litopsus auginu, dar daugiau pasejau is vokiecio parsisiuntusi  biggrin.gif  Klausimelis: ar jus augalelius laikote po lempomis? As pernai visa ziema po lempomis pralaikiau, bet dabar nera ju kur deti, o kai kurie dar visai maziai, rudeni sodinti  ax.gif

Aš mažų neturiu - visus pastačiau žiemoti. Bet iki metų tai tikrai reikia laikyti po lempomis. Juk juos pastoviai reikia laistyti - tai supus ar išstyps tokioj tamsoj.
Atsakyti
Kad reikia, tai zinau, bet nera vietos namuose, kur ta lempa primontuoti. Kol kas atrodo maziai gerai laikosi, skyla. Taciau galbut isstyps. O laistyt tai as juos nedaug laistau, i savaite karta palieju ir viskas blush2.gif
Idedu foto pernyksciu litopsiuku. Maziukai jie pas mane, bet po truputi auga smile.gif Taip pat pleiospila isleido ugliuka. Jas pirkau gal daugiau kaip pries metus, bet nelaisciau gal nei karto blink.gif
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage

Nesuprantu, nemoku nuotrauku pasirodo ikelti. Na galite per nuoroda paziureti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 15 gruodžio 2007 - 16:11
parodisiu saviskius ,kaip ritasi graziai wub.gif
Papildyta:
wub.gif
Atsakyti