Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

į kaktusinę žemę, tik fotografuota neseniai, per internetinę kamerą, tai gal todėl atrodo, kad tamsu
Atsakyti
man kazkada patarė i kaktusine žeme dar smulkučio žvyro imaišyt, tai kai savus sodinau, beveik per puse "skiedziau" biggrin.gif
Atsakyti
Klausykit panelės, o kaip jūs padarėte apmokėjimą tam vokietukui? Aš šiandien susižinojau, kad darant tarptautinį pavedimą banko mokesčiai 90lt blink.gif tai man labai brangu. O jei aš jam pašto perlaidą padarau?
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2007 11 14, 14:54)
Klausykit panelės, o kaip jūs padarėte apmokėjimą tam vokietukui? Aš šiandien susižinojau, kad darant tarptautinį pavedimą banko mokesčiai 90lt  blink.gif  tai man labai brangu. O jei aš jam pašto perlaidą padarau?

As is Airijos padariau tarptautini,bet parasta.Jam nuejo gal per 3 dienas.Kainavo 75 centai(euro) jai skubus tai kaina virs 20 euru.
Papildyta:
QUOTE(ifigenija @ 2007 11 13, 19:09)
na mano žiniomis besineriančių litopsų laistyti negalima  ax.gif

aciu zinosiu ax.gif turiu dar viena besinerenti,tai jau nelaistau kokia savaite .
Atsakyti
sveiki! Kada fenestrariju ramybes laikotarpis? Vienur raso, kad vasara ju nereikia laistyti, o pradeti nuo spalio men per visa ziema iki pavasario.Jei dabar truputeli jas palaistau , tai viasad nors vienas ''pirstelis'' iskyla per puse.Gal zinai kodel taip yra?
Papildyta:
ups, cia klausimas buvo Ifigenijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugelis @ 2007 11 20, 15:46)
sveiki! Kada fenestrariju ramybes laikotarpis? Vienur raso, kad vasara ju nereikia laistyti, o pradeti nuo spalio men per visa ziema iki pavasario.Jei dabar truputeli jas palaistau , tai viasad nors vienas ''pirstelis'' iskyla per puse.Gal zinai kodel taip yra?
Papildyta:
ups, cia klausimas buvo Ifigenijai smile.gif

smile.gif Kiek teko skaityti -- dažniau rašo, kad fenestrarijos auga (ir yra saikingai laistomos) žiemą. Pas mane žiemą jos tikrai įspūdingai greitai augo (nors laisčiau su švirkštu -- laaabai negausiai), bet po truputį augo ir vasarą (aišku neiškęsdavau ir paliedavau saikingai ir vasarą). Rudenį sukrovė du žiedus.
nesupratau ką turi omeny rašydama "pirstelis'' iskyla per puse" g.gif
Atsakyti
sveikos! litopsiukai (mano sejinukai) rauksliejasi, o po kiek laiko ir subliuksta... ar tai nuo perlaistymo? db jau antras menuo kaip nelaistau, o jie vistiek minksteja ir rauksliejasi, o po to ir subliuksta.
Atsakyti
Laba diena. Gal matėt kur nors tokių pirkti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 11 20, 18:53)
smile.gif Kiek teko skaityti -- dažniau rašo, kad fenestrarijos auga (ir yra saikingai laistomos) žiemą. Pas mane žiemą jos tikrai įspūdingai greitai augo (nors laisčiau su švirkštu -- laaabai negausiai), bet po truputį augo ir vasarą (aišku neiškęsdavau ir paliedavau saikingai ir vasarą). Rudenį sukrovė du žiedus.
nesupratau ką turi omeny rašydama "pirstelis'' iskyla per puse"  g.gif




kaip cia issireiskus g.gif . Iplysta, gal taip geriau butu.To ''pirstelio'' sienele itruksta truputeli.Pas mane dar nezydejo, tik nuo sios vasaros as jas auginu.Dekui uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
geras sumanymas - laistytu su svirkstu biggrin.gif nesove tokia mintis i galva smile.gif
Atsakyti
mano gražuoliukai smarkiai ūgtelėjo thumbup.gif
Atsakyti
O maniskiai apretejo... verysad.gif Mergiote bezaisdama uzgriuvo ant palanges, tai du nulauze verysad.gif verysad.gif bandziau kist i zemes ir taip priauginti, bet supuvo.
Atsakyti