Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Gavau šiandien laišką, kad mano augaliukai jau važiuoja iš to vokiečio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2007 11 08, 14:20)
Gavau šiandien laišką, kad mano augaliukai jau važiuoja iš to vokiečio  ax.gif

Tai neilg trukus ir sulauksi mirksiukas.gif
O aš pastebėjau pirmuosius nerimosi požymius savo mažyliuose sėjinukuose bigsmile.gif Kažkaip man atrodo, kad praeitą sėjimą greičiau jie išsilukšteno g.gif Nors gal dar ir nuo rūšies priklauso g.gif Ar yra dar kas pasisėję pavasarį-vasarą?
Atsakyti
pavasari gavau sita augala (tik nezinau kokios rusies) dovanu. iki rudens laikiau ji virtuveje ir jis man nerode jokiu gyvybes zenklu, tai perkeliau visai neseniai i kita kanbari ir iselido serija nauju "lapu" smile.gif idomu ar ilgai dziaugsiuos, nes kiek skaiciau daug kam nepavyksta juos auginti ir greit nudziuna.
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 11 09, 14:52)
pavasari gavau sita augala (tik nezinau kokios rusies) dovanu. iki rudens laikiau ji virtuveje ir jis man nerode jokiu gyvybes zenklu, tai perkeliau visai neseniai i kita kanbari ir iselido serija nauju "lapu" smile.gif idomu ar ilgai dziaugsiuos, nes kiek skaiciau daug kam nepavyksta juos auginti ir greit nudziuna.

O foto nebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 11 09, 15:55)
O foto nebus verysad.gif



foto nebus, nes neturiu fotiko ax.gif
Atsakyti
mano rubry miršta cray.gif išsinere taip gražai,nustojau laistyti,ir dabar traukesi ji iš vieno krašto verysad.gif viskas miršta,tikriausei nebeatsigaus cray.gif
Atsakyti
mano mirė visi parsisiusti cray.gif cray.gif cray.gif
kelis pelės nuėdė ir neatsigavo... cray.gif cray.gif o kiti susitraukė iki nieko... cray.gif cray.gif

liko tik iš švedijos atvešti.... unsure.gif tikiuos jie išgyvens ziema unsure.gif
Atsakyti
gal jiems pas mus per salta...... unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 11 13, 06:19)
gal jiems pas mus per salta...... unsure.gif  g.gif

As Airijoj,lauke +14 unsure.gif O ji mirsta cray.gif Ja man atciunte besinerencia,grazai prigijo,issinere ir dabar mirsta verysad.gif Gal perlaisciau...nes cia skaiciau kad kol neresi reikia truputi laistyti,tai tik sita viena ir laisciau.Kitas pradejo nertis veliau,bet jau nebelaistau schmoll.gif nei vieno ,turiu viso 9 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rubija: 13 lapkričio 2007 - 18:05
QUOTE(rubija @ 2007 11 13, 18:04)
As Airijoj,lauke +14  unsure.gif  O ji mirsta  cray.gif Ja man atciunte besinerencia,grazai prigijo,issinere ir dabar mirsta  verysad.gif  Gal perlaisciau...nes cia skaiciau kad kol neresi reikia truputi laistyti,tai tik sita viena ir laisciau.Kitas pradejo nertis veliau,bet jau nebelaistau  schmoll.gif  nei vieno ,turiu viso 9  4u.gif
Papildyta:

na mano žiniomis besineriančių litopsų laistyti negalima ax.gif
Atsakyti
Jau parsinešiau iš pašto savo gražuolius. Pasirodo vienas žydintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2007 11 13, 21:43)
Jau parsinešiau iš pašto savo gražuolius. Pasirodo vienas žydintis  4u.gif

grazūs bigsmile.gif

g.gif o tu čia i juodžemį pasodinai juos?????????? g.gif
Atsakyti