Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(veidax @ 2007 10 22, 22:07)
... O va du nedidukai pirkti Lietuvoj neriasi jau pusmeti ir niekaip  unsure.gif Jau kyla minciu jam padeti, bet vis prisibijau ir nelieju keli menesiai jau. Gal kuri ka patartumet? Beje tie vidury esantys nauji akenukai, matosi kad lyg ir sveiki grazus  g.gif

Maniškiai olandiški Lietuvoje pirkti litopsai irgi labai netvarkingai neriasi (ta du kart iš karto, tai nenori senų lapelių nudžiovint -- aiškiai nuo olandiškos chemijos išsibalansavę), bet vasarą aš juos saikingai bet vistik liejau (tas kurį nufotografavau su žiedu irgi netvarkingas -- nenudžiovino senų lapų poros doh.gif ). O dabar reiktų laistymą po truputį mažinti. Aš savo olandiškus bandau per prievartą įvesti į normalų režimą: vasarą saikingas laistymas, žiemą vėsiau ir itin retas laistymas. Bet jei tu nelaistei jų porą mėnesių tai net neaišku kokiam režime jie dabar g.gif .
O Pleiospilos (kaip ir visi kiti supersukulentai) gali supūti net ir neperlaisčius -- jie prisitaikę prie švaraus saulės išdeginto Afrikos oro ir dirvožemio, o pas mus drėgna ir laksto visokiausios bakterijos aplink ... kartais to ir tereikia, kad augalas žūtų verysad.gif
Atsakyti
Fraternum'as nužydėjo.. Nespėjau verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Taip, verysad.gif apmaudu sad.gif
Atsakyti
Užsisakiau ir aš iš to puslapiuko 14 augaliukų 4u.gif , lauksim kol atsiųs. Maždaug per kiek laiko atsiunčia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate0111: 01 lapkričio 2007 - 19:42
QUOTE(Jurate0111 @ 2007 11 01, 17:24)
Užsisakiau ir aš iš to puslapiuko 14 augaliukų  4u.gif , lauksim kol atsiųs. Maždaug per kiek laiko atsiunčia?

jai is vokecio tai as i Airija gavau per svaite mirksiukas.gif
Papildyta:
Beja ,kaip sis augalas dauginasi? g.gif
Atsakyti
sveikos gal kas gali is kaunieciu padovanot ar parduot viena litopsiuka, nes LT parduotuvese turbut niekur nerasiu pirkt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ifigenija @ 2007 10 23, 15:44)
O Pleiospilos (kaip ir visi kiti supersukulentai) gali supūti net ir neperlaisčius -- jie prisitaikę prie švaraus saulės išdeginto Afrikos oro ir dirvožemio, o pas mus drėgna ir laksto visokiausios bakterijos aplink ... kartais to ir tereikia, kad augalas žūtų verysad.gif

4u.gif tikiuosi likusi kita nesupus, dabar jau jos visai nebelaistysiu schmoll.gif kaip gerai kad buvo dvi vienam vazonelyje, kai pirkau - tai dabar bent viena liko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 11 01, 13:41)
Fraternum'as nužydėjo.. Nespėjau  verysad.gif


Ir iš kur pas tave tiek valios geležinės taip džiovint vargšus augalus ... mirksiukas.gif
aš tai taip nesugebu blush2.gif vat ir auga jie pas mane tokie gerokai įmitę ... ir neatrodo taip gerai kaip tavo ... doh.gif :

pagarba blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 02 lapkričio 2007 - 13:56
Kad aplinkybės priverčia biggrin.gif Namo grįžtu kartą į mėnesį. Tai tada ir palaistau (o kartais ne laugh.gif ) Tai va tokie sudžiūvėliai ir yra biggrin.gif
Atsakyti
Siuo metu zydi vienas is mano conophytumu smile.gif

http://public.fotki....thops/cono.html
Atsakyti
Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 11 02, 12:49)
sveikos gal kas gali is kaunieciu padovanot ar parduot viena litopsiuka, nes LT parduotuvese turbut niekur nerasiu pirkt unsure.gif

Nuvažiuok į Senukus(į Megos arba Pramonės)ir galėsi nusipirkti ne vieną mirksiukas.gif

QUOTE(panfulia @ 2007 11 02, 19:25)
Siuo metu zydi vienas is mano conophytumu  smile.gif

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 11 02, 21:12)
Nuvažiuok į Senukus(į Megos arba Pramonės)ir galėsi nusipirkti ne vieną  mirksiukas.gif
Labai gražu  wub.gif

4u.gif bijau kad vel Pleiospilos ar dabar dar kito giminaicio nenusipirkciau lotuliukas.gif gal matei kokia ju kainyte Senukuose (Pramones) 4u.gif
Atsakyti