Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Pražydo smile.gif
fenestrarija
fenestrarija2
litopsas

ai ... dar žydėjo conophytumai bet buvo visiškai apsiniaukusios dienos -- taip pilnai ir neprasiskleidė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 10 19, 19:56)
Pražydo  smile.gif
fenestrarija
fenestrarija2
litopsas

ai ... dar žydėjo conophytumai bet buvo visiškai apsiniaukusios dienos -- taip pilnai ir neprasiskleidė sad.gif

Kokie grazuoliukai blink.gif ohmy.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 10 19, 18:56)
Pražydo  smile.gif
fenestrarija
fenestrarija2
litopsas

ai ... dar žydėjo conophytumai bet buvo visiškai apsiniaukusios dienos -- taip pilnai ir neprasiskleidė sad.gif

kooooks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 10 19, 19:56)
Pražydo  smile.gif
fenestrarija
fenestrarija2
litopsas

ai ... dar žydėjo conophytumai bet buvo visiškai apsiniaukusios dienos -- taip pilnai ir neprasiskleidė sad.gif

Labai gražu wub.gif Ir p.nelli, žiūriu, sėkmingai augini. Man jie vis dar mistika - kiek turėjau, visi mirė. O lithopsas - tai olandas žydėjo?
Kaži ar kam nors žydėjo vokietukas, iš cono ?
Atsakyti
Vokietukai - ne. Manau mano dar per maži. Pas mane be olando dar žydėjo vienas pavasarį iš čeko parsisiųstas.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 10 19, 21:31)
Labai gražu  wub.gif Ir p.nelli, žiūriu, sėkmingai augini. Man jie vis dar mistika - kiek turėjau, visi mirė. O lithopsas - tai olandas žydėjo?
Kaži ar kam nors žydėjo vokietukas, iš cono ?

Pleiospilos auginu nepilnai metus -- nudžiovino vieną porą senų lapų, išaugino dvi poras naujų lapų (kažkaip smulkesnių nei buvusieji), rudens pradžioje buvo žiauriai aplesinėtas (pasirodo nenuodinga) zylių (balkone) -- tai dabar visai negražus. Auginu labai griežtai (laistau tikrai mažai). Deja žiedų dar nemačiau unsure.gif
Žydėjęs litopsas yra prieš metus pirktas olandas. Vokiški litopsai (nors du turiu tikrai stambius) nežydėjo -- ir dabar jau panašu, kad ketina skilti (ankstokai mano manymu g.gif ).
iš vokiškų žydėjo tik vieni conophytumai (iš trijų passisiųstų rūšių).
Atsakyti
panos, o kada jie nertis turi?
ir kokiu metu dazniausiai zydi?
as viena vokietuka turu dideli.. bet jisai man jokiu gyvybes zenklu nerodo apart raukslejimosi kaip ir visi kiti su juo esantys.. ir nesuprantu ar dregmes maza ar per mazai zemiu.. gal kas ka patart galit?
Atsakyti
wub.gif Grazumelis. Kaip as laukiu savo ziedeliu... doh.gif
Pražydo smile.gif
fenestrarija
fenestrarija2
litopsas

Ir dar noriu pasiguosti, kad maniske fenestrarija zusta, vis randu nulinkusi viena kita pirsteli... unsure.gif O cia kokie krumeliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilniete: 21 spalio 2007 - 14:29
QUOTE(Supo @ 2007 10 21, 14:19)
panos, o kada jie nertis turi?
ir kokiu metu dazniausiai zydi?
as viena vokietuka turu dideli.. bet jisai man jokiu gyvybes zenklu nerodo apart raukslejimosi kaip ir visi kiti su juo esantys.. ir nesuprantu ar dregmes maza ar per mazai zemiu.. gal kas ka patart galit?

neriasi dažniausiai žiemą-pavasarį
žydi dažniausiai rudenį
raukšlėtis gali arba dėl to, kad trūksta drėgmės, arba dėl to, kad nuo drėgmes pertekliaus pradėjo pūti šaknys (manau, kad taip būna dažniau rolleyes.gif )
Atsakyti
kol stovejo sausai, viskas buvo gerai, o kai tik palaisciau - vienas is kart nupuvo doh.gif verysad.gif prasau patarkit kaip daznai juos reikia laistyt g.gif kad ir likes nesuputu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2007 09 24, 18:01)
mano litopsiukai:  smile.gif

priminimui apie ka kalbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 10 21, 18:15)
neriasi dažniausiai žiemą-pavasarį
žydi dažniausiai rudenį
raukšlėtis gali arba dėl to, kad trūksta drėgmės, arba dėl to, kad nuo drėgmes pertekliaus pradėjo pūti šaknys (manau, kad taip būna dažniau  rolleyes.gif )

kad as juos laistau 1karta i pora savaiciu ar net reciau.. na as maniau kad nuo dregmes trukumo.. nes dar ant saulytes stovejo.. bet va palaisciau ir vistiek jau kokius 3men jie tokie pat rauksleti.. verysad.gif
Atsakyti
na groziai nerealus wub.gif

O man reik patarimo ax.gif
Turiu ir as kelis tuos dziaugsmelius.Didelis litopsas, mamos parveztas olandas, zydejo geltonu didziuliu salpusnio ziedu, tik kad foto nepadariau blush2.gif ... O va du nedidukai pirkti Lietuvoj neriasi jau pusmeti ir niekaip unsure.gif Jau kyla minciu jam padeti, bet vis prisibijau ir nelieju keli menesiai jau. Gal kuri ka patartumet? Beje tie vidury esantys nauji akenukai, matosi kad lyg ir sveiki grazus g.gif
Pleiospilos bandziau auginti du kartus, pirmosios buvo pirktos cia lietuvoj, tai pradzioj lyg ir augo, bet po to staigiai sukrito, nors tikrai neperliejau. Antrasias mama is oldandu parveze, tai per tris savaites numiro, net paliet ne karto nespejau... Daugiau nebeauginsiu schmoll.gif
Atsakyti