Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

nu ir grozius cia auginat wub.gif galima labai gret uzsikrest bet pas mane jai nelabi yra vietos brangusis ir taip jau pyksta kad geliu per daug doh.gif maciau maximoj kazka panasaus po 11lt, bet ten jie kaktusais vadinami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2007 10 06, 17:09)
maciau maximoj kazka panasaus po 11lt, bet ten jie kaktusais vadinami doh.gif

taip, taip... ir as pirma kai pirkau(Žalij stotelėj), tai pasakė kad tai bespiglis kaktusas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 10 07, 10:44)
taip, taip... ir as pirma kai pirkau(Žalij stotelėj), tai pasakė kad tai bespiglis kaktusas  cool.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 10 07, 11:44)
taip, taip... ir as pirma kai pirkau(Žalij stotelėj), tai pasakė kad tai bespiglis kaktusas  cool.gif



o aš Žalioj stotelėj prie kalvarijų turgaus jau nieko neperku, ten gėlių nemyli, verysad.gif jos skursta verysad.gif
Atsakyti
As uzsisvajojiau apie situos augintinius ir nezinau kaip man ju gauti (esu ne Lietuvoje) manau vienintele galimybe uzsisakyti internetu.Bet as tik moku atsiskaityti VISA kortele.Ziurekit kokiu groziu radau wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 10 06, 16:20)
išduok paslaptį kur pirkai, šitus gražuolius bigsmile.gif

pirkau Vilniuje tokioj didmeninėj gėlių parduotuvėj, tai kainavo panašiai po 5 LT už vazonėlį. Kitą savaitę dar kartą ten važiuosim firmai daugiau gėlių užpirkt wink.gif, jei kurią domina, galiu nupirkt (jei dar bus tų litopsiukų)
Atsakyti
rubijam tikrai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
sakykit, kaip dabar elgtis su litopsais, laistyti juos ar ne?
Papildyta:
ir ar dar galima juos persodinti i didesni vazoneli?
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2007 10 08, 06:08)
rubijam tikrai labai grazu thumbup.gif

Nu as del ju alpti tuoj pradesiu ,taip noriu.... wub.gif uzsisakiau is vieno pustapiuko,tai maciau merginos diskutavo kad susimokama tada kai gaunama 4u.gif nezinau kaip man ten bus jai neiseis kortele reikes gal per west unijon unsure.gif bet zinoma ne situos uzsisakiau smile.gif sitie zydintis tai mmmmmmmmmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 10 08, 01:39)
As uzsisvajojiau apie situos augintinius ir nezinau kaip man ju gauti (esu ne Lietuvoje) manau vienintele galimybe uzsisakyti internetu.Bet as tik moku atsiskaityti VISA kortele.Ziurekit kokiu groziu radau  wub.gif

Labai gražu thumbup.gif .
Atsakyti
Nu ,bet kur visos dingusios unsure.gif Sendien laiska antra gavau vokecio bigsmile.gif parase,kad sendien mano siuntinukas isisutas thumbup.gif Tai manu iki savaitgalio tureciau gauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 10 08, 11:23)
sakykit, kaip dabar elgtis su litopsais, laistyti juos ar ne?
Papildyta:
ir ar dar galima juos persodinti i didesni vazoneli?

Aš vis dar laistau kai kurias rūšis. Tik tas, kurios ryškiai nusiteikusios skilti, jau nustojau.
Kažkada Panfulia buvo įmetusi išsamų laistymo grafiką pagal rūšis. Jei, aišku, žinote, kokias rūšis auginate ax.gif
Atsakyti