Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Labai grazu 4u.gif 4u.gif Koks ciucis jos saugo blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 10 04, 07:57)
Labai grazu 4u.gif  4u.gif Koks ciucis jos saugo blink.gif  lotuliukas.gif

aga gera mintis su tuo ciucium smile.gif . Labai gražūs litopsiukai.
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif

Įdedu savo naujagimius ax.gif
gal įmatysit lens.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 10 04, 09:14)
sveikos  mirksiukas.gif

Įdedu savo naujagimius  ax.gif
gal įmatysit  lens.gif

Matosi, visai nemazi per toki trumpa laika. Matyt, gera ranka turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Serpentes, super mažyliai thumbup.gif O kur tokių gražių akmenukų pirkt/gaut galima? ax.gif
Įsigijau ir aš litopsiukų, beje, laukiu dar ir sėklų iš conos. Pirmadienį pasirodysim su nuotraukom wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmildut: 05 spalio 2007 - 14:06
QUOTE(mmmildut @ 2007 10 05, 15:00)
Serpentes, super mažyliai  thumbup.gif  O kur tokių gražių akmenukų pirkt/gaut galima?  ax.gif

pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmildut @ 2007 10 05, 14:00)
Serpentes, super mažyliai  thumbup.gif  O kur tokių gražių akmenukų pirkt/gaut galima?  ax.gif

4u.gif
aš pirkau - siučiausi iš čia nerealiai greitai ir atsiskaitymas tik gavus mirksiukas.gif

bet man nutiko bėda, dingo tie keli išdygę blink.gif kai norėjau nupurkšt žiūriu nėra ką unsure.gif tik vienas liko unsure.gif ir pastebėjau, kažkokią minetiūrinę sraigikę g.gif gal sakau ji nuėdė g.gif dabar liko tik vienas, bet dar turėtų išdygti, nes sėklyčių 40 vnt pasėjau unsure.gif tai nusivyliau truputį verysad.gif o sraigikę jau išmečiau unsure.gif
Papildyta:
dabar pagalvojau, kad gal klausiai apie akmenukus, kuriuose pasodinta doh.gif tai čia plautas žvyriukas, pas mane jo pilna, kai statybos vyksta biggrin.gif
Atsakyti
būtent apie tą plautą žvyriuką klausiau smile.gif reiks dabar statybų paieškot lotuliukas.gif
Atsakyti
greita fotosesija telefonu wink.gif šiandieniniai pirkiniai

Atsakyti
gražuoliukai wub.gif ,
sėkmės auginant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmildut @ 2007 10 05, 16:28)
greita fotosesija telefonu wink.gif šiandieniniai pirkiniai

išduok paslaptį kur pirkai, šitus gražuolius bigsmile.gif
Atsakyti
nezinau kur ji pirko, bet buvo ir maximoj paduota (bent jau Kėdainiuos), vazonėlije kokie 6 augaliukai ir 11lt kainavo mirksiukas.gif
Atsakyti