Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Gavau jau siuntinį iš conos Paradise bigsmile.gif user posted imageuser posted imageuser posted image

lyg visi sveiki ir gražūs tik vienas biškį susiraukšlėjas bet manau nieko tokio bigsmile.gif vėliau nufotkinsiu įdėsiu thumbup.gif
Atsakyti
Na laukiam laukiam tavo grožių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 26, 08:26)
Na laukiam laukiam tavo grožių  bigsmile.gif

aham unsure.gif bet dabar suku galvą kokią žemę parinkti g.gif ir parsisiunčiau sėklyčių, kada jas sodinti g.gif unsure.gif ir kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 26, 09:30)
parsisiunčiau sėklyčių, kada jas sodinti  g.gif  unsure.gif  ir kaip  doh.gif

RS skaičiau, kad geriausia sėti žiemą paskaityk čia
Atsakyti
QUOTE(mmmildut @ 2007 09 26, 08:35)
RS skaičiau, kad geriausia sėti žiemą paskaityk čia

aham kaip tik čia skaitinėjau katik mirksiukas.gif

merginos o jeigu aš tiems augaliukams nupirkčiau kaktusų žemės, paskaldyčiau plytų ir turiu dar keramzito kurį taip pat galiu paskaldyt g.gif kaip manot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 26, 08:30)
aham  unsure.gif  bet dabar suku galvą kokią žemę parinkti  g.gif  ir parsisiunčiau sėklyčių, kada jas sodinti  g.gif  unsure.gif  ir kaip  doh.gif

Su sėklytėm tai aš turbūt laiksiu pavasario. Nors kitos sodina, tik kažkokia spec lempa juos šildo ar saulutę bando atstoti, kad depresija nepultų biggrin.gif

O apie žemę irgi buvo čia daug kalbėta. Vienos daro savos gamybos mišinius,kitos sodina į kaktusų žemę.
Čia jei supranti rusiškai apie žemes.
Žemės litopsams


Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 26, 08:43)
Čia jei supranti rusiškai apie žemes.
Žemės litopsams

nesuprantu unsure.gif
aš darysiu savo mišinį man rods, kaip ir rašiau g.gif
Atsakyti
Manau tavasis mišinys tiks. Aš irgi kažką panašaus pasiruošus, tik dar smulkaus žvyruko nusipirkau, bet nežinau ar naudosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 26, 08:50)
Manau tavasis mišinys tiks. Aš irgi kažką panašaus pasiruošus, tik dar smulkaus žvyruko nusipirkau, bet nežinau ar naudosiu g.gif

žvyriuko ir aš turiu, pas mus kaip tik statybos bigsmile.gif gal ir to dar įmaišysiu ax.gif
o kažin kokią plytą skaldyt, turiu baltų, raudonų ir tų vadinamų šamotinių ar kaip ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 26, 08:54)
žvyriuko ir aš turiu, pas mus kaip tik statybos  bigsmile.gif gal ir to dar įmaišysiu  ax.gif
o kažin kokią plytą skaldyt, turiu baltų, raudonų ir tų vadinamų šamotinių ar kaip ten  doh.gif

raudonas skaldo. Tik tą žvyriuką gerai būtų pakaitinti,kad visi blogybės iškeptų biggrin.gif , man atrodo ir tame lietuviškame psl apie tai rašo.
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 26, 09:05)
raudonas skaldo. Tik tą žvyriuką gerai būtų pakaitinti,kad visi blogybės iškeptų biggrin.gif , man atrodo ir tame lietuviškame psl apie tai rašo.

ten rašo net visą žemę pakaitinti rolleyes.gif
gerai šiandien po darbo eisiu terliotis thumbup.gif ir nufotkinsiu. litopsai wub.gif
Atsakyti
O gal kas nors kokių minčių turi, ką daryt su nuo gegužės mėn. besineriančiais ir niekaip neišsineriančiais olandais litopsais? Stovi prasižioję, ir viskas. Nelaistau, tai matau, kad jau naujai belendantys litopsiukai pasiraukšlėjo g.gif Gal palaistyt visgi g.gif Kažkada, berods Panfulia, rašė, kad tiesioginė saulė gelbėja tokiais atvejais - bet man nesuveikė. Gal kad rytinė ta saulė, nepikta, atseit?
Atsakyti