Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Džeinė @ 2007 09 23, 18:55)
man vakar iš Švedijos lauktuvių atvežė  clap.gif dabar turiu jų DAUUUG...

user posted image

Eina sau kokie grožiai bigsmile.gif .
Pavydžiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 23, 20:52)
Eina sau kokie grožiai bigsmile.gif .
Pavydžiu  ax.gif

drinks_cheers.gif aš ir žiauriai pavydžiu ph34r.gif bet baltu pavydu ax.gif
o aš dar vis laukiu, kada turėsiu unsure.gif
Atsakyti
Ir man laaabai patinka sitie augaliukai-akmenukai thumbup.gif Tik kazko nesiseka man su jais verysad.gif Du kartus pirkau ir abu kartus numire unsure.gif Gal "permyliu" ar ka?.. g.gif Beje, gal kazkur imanoma rast ju seklyciu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 09 23, 18:59)
Sveikos
jungiuosi prie jusu - nusipirkau ir as vazoneli su 2 litopsiukais. prasom patarti kaip juos reik priziureti, kad ankstyva rudeni suzydetu?  wub.gif
dabar einu paskaitineti ka sitoj temoj priraset  mirksiukas.gif

mano litopsiukai: smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 09 24, 18:01)
mano litopsiukai:  smile.gif

Ne litopsiukai, o jų giminaitės pleiospilos nelii bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2007 09 24, 16:22)
Beje, gal kazkur imanoma rast ju seklyciu?  4u.gif

Sėklytes mes siunčiamės iš www.conos-paradise.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 09 24, 22:13)
Sėklytes mes siunčiamės iš www.conos-paradise.com  4u.gif



sveika,
ar sudygo sėkliukės?
pavasarį iš Tavęs gauti mažuliukai beveik visi išsinėrė biggrin.gif , liko du užsispyrėliai, kurie nežinia ko laukia g.gif
Atsakyti
Laba diena, gerbiamosios ekspertės mirksiukas.gif
gal galėtumėte pakonsultuoti šio augaliuko identifikacijos klausimu? blush2.gif

neziniukas

ir ar turi jis galimybę prigyti?, nes be šaknelių tik taip įkištas yra... g.gif

ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 09 25, 12:17)
sveika,
ar sudygo sėkliukės?
pavasarį iš Tavęs gauti mažuliukai beveik visi išsinėrė biggrin.gif , liko du užsispyrėliai, kurie nežinia ko laukia g.gif

la,
sudygo good.gif dvi tik rūšys kategoriškai atsisakė nors po vieną augalėlį iškišt schmoll.gif net Panfulia triukai nesuveikė. Bet turėsiu ką pasiūlyt, turėsiu mirksiukas.gif Tik gal pasidalinsiu, kai išsiners - nes dabar tai jie vis dar žaliūkai, mažiai, atseit, nors nemaži jau rolleyes.gif

QUOTE(upsikaz @ 2007 09 25, 14:34)
Laba diena, gerbiamosios ekspertės  mirksiukas.gif
gal galėtumėte pakonsultuoti šio augaliuko identifikacijos klausimu?  blush2.gif

neziniukas

ir ar turi jis galimybę prigyti?, nes be šaknelių tik taip įkištas yra...  g.gif

ačiukas  4u.gif

Taviškis irgi - p.nelli 4u.gif o dėl sudygimo - tai nežinau, niekad nebuvo man taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 09 25, 14:34)

ir ar turi jis galimybę prigyti?, nes be šaknelių tik taip įkištas yra...  g.gif

ačiukas  4u.gif

Dėl pleiospilų nežinau, bet litopsas išleidžia šaknis, pasirodo thumbup.gif . Mano super duper litopsiukui iš Čekijos karasmontana bella, dukra nutraukė šaknį. Radau gulintį vargšą ant šono verysad.gif . Tiesiog ranka nekilo išmesti, tai įkišau atgal ir nejudinau. O dabar matosi, kad paaugęs ir patraukus jaučiasi, kad šaknis yra smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 09 25, 16:58)
Tiesiog ranka nekilo išmesti, tai įkišau atgal ir nejudinau. O dabar matosi, kad paaugęs ir patraukus jaučiasi, kad šaknis yra smile.gif .


o apvožus niekuom nebuvai?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 09 25, 17:49)
o apvožus niekuom nebuvai?..  g.gif

Ne, nebuvau. Tiesiog įkišau į tą patį vazoną, šalia kitų litopsiukų. Nebuvo jam jokios išskirtinės priežiūros.
Atsakyti