Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 18:14)
Šiandien Senukuose nusipirkau litopsiuką, bent jau taip parašyta eisiu paieškot gal kur rasiu panašų, nes fotiką vyras išsivežė.

Nu kam tu perki, geriau sugalvok vel uzsakineti blush2.gif Kaip man patiko seti. Tik dygsta idomiai: nera nera, o sekancia diena jau toks paauges (paauges - keliu milimetru) biggrin.gif .

QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 19:08)
gražučiai. Tie rausvi ar kokai čia spalva g.gif  labai populiarūs tarp merginų.

As irgi toki turiu thumbup.gif
Tik vieno tikriausiai nebeisgelbesiu: buvo lyg tai demeles is sono ir palengva jos dideja ir minksta toj vietoj darosi. Gaila labai butu, bet dar vilties yra biggrin.gif .

Ir dar noriu paklausti. Kas isdygo tai migdyti siemet nereikia (gal klystu?), o kur augaliukai buvo? Jau reiktu mazinti liejima?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 09 20, 18:35)
pas mane pelė apsigyveno  doh.gif  ir ka jus manot, butinai tu naujai atsiustu uzsimanė paragaut  blink.gif  doh.gif  prakando 2 viršunytes  verysad.gif  tikiuos kad uždžius tos žaizdelės  unsure.gif

console.gif unsure.gif tikėkimės nieko baisau nebus, atsigaus unsure.gif


anytė kiek daug bigsmile.gif ir jau žydi wub.gif


man tie ružavi irgi patiko ir spalvos bus įvairesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 09 20, 19:16)
Nu kam tu perki, geriau sugalvok vel uzsakineti  blush2.gif  Kaip man patiko seti. Tik dygsta idomiai: nera nera, o sekancia diena jau toks paauges (paauges - keliu milimetru)  biggrin.gif .

Ir dar noriu paklausti. Kas isdygo tai migdyti siemet nereikia (gal klystu?), o kur augaliukai buvo? Jau reiktu mazinti liejima?

Nu vat galvoju,kad reiktų augaliukų ne sėklų, nes sėsiu savąsias tik pavasarį. Prašom parodyti kaip augate biggrin.gif .

Dėl laistymo nieko nežinau. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 20, 19:19)
anytė kiek daug  bigsmile.gif  ir jau žydi  wub.gif

Čia ne maniškiai blush2.gif , internete foto radau. Bet maniškių kupstas irgi nemažas, tik be žiedų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 19:23)
Nu vat galvoju,kad reiktų augaliukų ne sėklų, nes sėsiu savąsias tik pavasarį. Prašom parodyti kaip augate  biggrin.gif .

Kad su fotiku nedraugauju, t.y. jis su manim nedraugauja, teks pirkti nauja biggrin.gif . Bet sakem vasaros lauksim - tada daugiausia fotkinam. Tai tik i svecius galiu kviesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 20:08)

Aš pirkau tokius. Nu litposiukais vadinasi ir internete
user posted image

cia ne litopsas schmoll.gif ,tai fenestraria
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 09 20, 19:58)
Kad su fotiku nedraugauju, t.y. jis su manim nedraugauja, teks pirkti nauja  biggrin.gif . Bet sakem vasaros lauksim - tada daugiausia fotkinam. Tai tik i svecius galiu kviesti  ax.gif

Nu nu prisišnekėsi biggrin.gif . Aij bet tu Kaune
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2007 09 20, 20:06)
cia ne litopsas schmoll.gif ,tai fenestraria

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jooo turbūt nelemta man litopsų nusipirkt doh.gif Bet internete prie jų parašyta litopsai g.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 20:08)
blink.gif  o kur juos laikai,kad pelė pasiekė g.gif

unsure.gif ant komodos, prie lango. Ta "rupužė" užuolaida užlipo doh.gif

QUOTE(Serpentes @ 2007 09 20, 20:19)
console.gif  unsure.gif  tikėkimės nieko baisau nebus, atsigaus  unsure.gif

tikiuos, jau spastai stovi ph34r.gif
o juos peršviečiamu dangteliu uždengiau, del viso pikto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 09 20, 20:36)
unsure.gif  ant komodos, prie lango. Ta "rupužė" užuolaida užlipo  doh.gif
tikiuos, jau spastai stovi  ph34r.gif 
o juos peršviečiamu dangteliu uždengiau, del viso pikto  unsure.gif

Nu tikrai rupūžė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 09 20, 20:16)
Ir dar noriu paklausti. Kas isdygo tai migdyti siemet nereikia (gal klystu?), o kur augaliukai buvo? Jau reiktu mazinti liejima?

Aš sėjinukus laistau kol jie neišsineria ax.gif Paskui jau pagal dičkių ciklą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 20, 20:09)
Nu nu prisišnekėsi biggrin.gif . Aij bet tu Kaune

Tai kai pro sali vaziuosi smile.gif

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 09 20, 21:03)
Aš sėjinukus laistau kol jie neišsineria  ax.gif Paskui jau pagal dičkių ciklą  4u.gif

Dekui, vis ramiau kai kazkas pataria ax.gif
Atsakyti
Sveikos
jungiuosi prie jusu - nusipirkau ir as vazoneli su 2 litopsiukais. prasom patarti kaip juos reik priziureti, kad ankstyva rudeni suzydetu? wub.gif
dabar einu paskaitineti ka sitoj temoj priraset mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 23 rugsėjo 2007 - 18:00
man vakar iš Švedijos lauktuvių atvežė clap.gif dabar turiu jų DAUUUG...

user posted image
Atsakyti