Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Svajojau, savajojau ir prisisvajojau wub.gif Gavau dovanu pleiospili (tikiuosi gerai parasiau) bigsmile.gif
Jis tupi vazonelyje su durpemis, gana nemazas, su 4 lapukais, tie apatiniai kazkokie minksti, vieta, kur susijungia apatiniai lapukai vienoje puseje zalsva, o kitoje ruda, tarsi pradetu puti.. blink.gif o virsutiniai lapukai kieti, man net kyla itarimas kad jam jau visai negerai g.gif
Ka patarsit? ka daryt? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 18 balandžio 2007 - 09:00
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 04 18, 09:57)
Svajojau, savajojau ir prisisvajojau  wub.gif  Gavau dovanu pleiospili (tikiuosi gerai parasiau)  bigsmile.gif
Jis tupi vazonelyje su durpemis, gana nemazas, su 4 lapukais, tie apatiniai kazkokie minksti, vieta, kur susijungia apatiniai lapukai vienoje puseje zalsva, o kitoje ruda, tarsi pradetu puti..  blink.gif  o virsutiniai lapukai kieti, man net kyla itarimas kad jam jau visai negerai  g.gif
Ka patarsit? ka daryt?  blink.gif

nus žinok, aš tai tavo vietoj per daug optimistiškai nebūč nusiteikus verysad.gif mano visi p.nelli po to keliaudavo į šiukšlyną. Nemokėjau su jom schmoll.gif
Pasigirsiu ax.gif Va, mano vokietukai
user posted image
user posted image
Tik taip ir nenusprendžiau, ką su laistymu daryt - kaip dičkius juos ar vis dar sėjinukus traktuot g.gif Tai jūsų klausiu - "ką daryyyyt?"
Atsakyti
Kokie fainuoliai wub.gif Baltai baltai uzpavydejau tongue.gif
Gal po to pardavinesi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 04 20, 08:57)
Kokie fainuoliai  wub.gif  Baltai baltai uzpavydejau  tongue.gif
Gal po to pardavinesi?  mirksiukas.gif

Tai gi jau net dovanojo doh.gif ir man dar pavyko nugriebti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 04 20, 08:57)
Kokie fainuoliai  wub.gif  Baltai baltai uzpavydejau  tongue.gif
Gal po to pardavinesi?  mirksiukas.gif

Ačius 4u.gif Kad likučius atiduodu - jau ir nebėr veik nieko.. ax.gif Nors gal dar vieną kitą ir iš dabar turimų atiduosiu.. ypač jei kas patars ką su laistymu daryt g.gif
VUL, ir kitos, nepamirškit pasipasakot, kaip tie dovanotieji auga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 20 balandžio 2007 - 08:13
QUOTE(VUL @ 2007 04 20, 08:11)
Tai gi jau net dovanojo doh.gif  ir man dar pavyko nugriebti biggrin.gif .

tikriausiai nemaciau to skelbimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 04 19, 17:59)
Tik taip ir nenusprendžiau, ką su laistymu daryt - kaip dičkius juos ar vis dar sėjinukus traktuot  g.gif Tai jūsų klausiu - "ką daryyyyt?"


As jau laistau kaip suaugelius, gal tik siek tiek dazniau purskiu, ypac po karstos dienos smile.gif
Atsakyti


QUOTE(panfulia @ 2007 04 20, 11:16)
As jau laistau kaip suaugelius, gal tik siek tiek dazniau purskiu, ypac po karstos dienos  smile.gif

Och karsta.gif Pagaliau sulaukiau atsakymo biggrin.gif Ačiū, Panfulia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 20, 11:16)
As jau laistau kaip suaugelius, gal tik siek tiek dazniau purskiu, ypac po karstos dienos  smile.gif


patikslink kaip tuos "suaugusius' laistai, nežinau blush2.gif
Atsakyti
Nuo velyvo pavasario iki rudens vidurio: normalus laistymas kas 10-15 dienu (priklausomai nuo vazono dydzio) arba tada, kaip litopai susirauksleja nuo dregmes trukumo. Jie turi gauti mazimum vandens nuo to laiko, kai numeta senus lapus iki tol, kai ruosiasi zydeti.

Ankstyva ziema: jokio laistymo is viso, nebent augalai labai jau stipriai susirauksleja.

Velyva ziema: laistymas kas 20 dienu.

Ankstyva pavasari: 1 arba 2 vidutiniu laistymu , ypac jeigu nauji lapai atrodo susirauksleję.

Nepriklausomai nuo sezono, po labai karstu dienu, naudinga apipurksti litopus, imituojant rasa ju gimtineje.

Cia bendras laistymo grafikas, bet jeigu turite "svarias" rusis, tai galite laistyti juos, atsizvelgiant i cia pateiktus grafikus http://nartowicz_use...infall/lithops/ Aisku tam reikia tureti noro ir laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 20, 11:16)
As jau laistau kaip suaugelius, gal tik siek tiek dazniau purskiu, ypac po karstos dienos  smile.gif

O neturi noro pasirodyt bigsmile.gif ax.gif Na, sudygėliais paisgirt ax.gif
Atsakyti
Panfulia,bet kai jie skyla liet nereikia ar ne g.gif
Mano visi po truputi prasizioje,vienas jau gerokai....kolkas laikau sausai.... tik ar nesudzius jie man ant sauletos palanges mastau.gif
Atsakyti