Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(#Mia# @ 2007 09 03, 09:10)
Ale ir kantrios moteriskes  4u.gif , as is smalsumo vos pilnaties sulaukiau  tongue.gif


Laiko trūksta smile.gif ir mažius vis ant galvos lipa,kai ką nors darau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 03 rugsėjo 2007 - 09:13
QUOTE(#Mia# @ 2007 09 03, 10:10)
Ale ir kantrios moteriskes  4u.gif , as is smalsumo vos pilnaties sulaukiau  tongue.gif

Tai, kad čia ne kantrybėje esmė ax.gif . Žiemą sėjinukams reikės papildomos šviesos,t.y. flora lempų. O pavasarį jau dienos ilgesnės, gal be jų išsiversiu rolleyes.gif . Matysiu, kaip ten bus 4u.gif .
Atsakyti
Aš tai jau taip papratau naudoti tas lempas, kad atrodo, jog kitaip ir neįmanoma biggrin.gif Beje, radau Senukuose vazonėlių tokių - tikiuosi moderatoriai nepalaikys tai reklama - ant vieno padėkliuko po kelis (du, tris, keturis) vazonėlius kvadratinius sudėta. Galima į kiekvieną atskirai rūšimis susodinti ir taip išspręsti laistymo problemą - litopsiukai lyg ir kartų, bet atskirai. Jei aiškiai papasakojau aš čia g.gif Tai jau kai dabartiniai žaliūkai išsiners, persodinsiu į tuos naujoviškus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 09 03, 18:22)
Aš tai jau taip papratau naudoti tas lempas, kad atrodo, jog kitaip ir neįmanoma  biggrin.gif Beje, radau Senukuose vazonėlių tokių - tikiuosi moderatoriai nepalaikys tai reklama - ant vieno padėkliuko po kelis (du, tris, keturis) vazonėlius kvadratinius sudėta. Galima į kiekvieną atskirai rūšimis susodinti ir taip išspręsti laistymo problemą - litopsiukai lyg ir kartų, bet atskirai. Jei aiškiai papasakojau aš čia  g.gif Tai jau kai dabartiniai žaliūkai išsiners, persodinsiu į tuos naujoviškus  biggrin.gif

O kuriuose cia Senukuose? Nes as tokiu ieskojau, bet radau tik durpinius, ar jie neisileidzia ilgai stovint?
Atsakyti
Čia Vilniuj, Banginyje. Keramikiniai jie, tikrai neišsileidžiantys.
Kas turi po vieną įvairių, tai gal ir neaktualu, bet jei kas sėja, tai paskui labai patogu, mano manymu, taip rūšimis po keletą į tuos vazoniukus ir susodint. Nes aš tai susidūriau su tokia bėda - vienam dideliam vazone gražiai žiūrisi, bet ima ir ne vienu metu neriasi - tai laistymas problematiškas patampa doh.gif
Atsakyti
Mano Conas jucundum zydi yahoo.gif Ziedas ruzavas,toks fainas flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 09 12, 12:09)
Mano Conas jucundum zydi yahoo.gif Ziedas ruzavas,toks fainas flirt.gif

thumbup.gif oho... o žiedo parodit negalėtum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 09 12, 12:36)
thumbup.gif  oho... o žiedo parodit negalėtum  ax.gif

Kad nelabai,geros optikos reikia verysad.gif Pats augaliukas zirnio didumo ir ziedas 5 mm unsure.gif Nesenei gautas is vokeciu,tai visi komplimentai jiems blush2.gif
Atsakyti
gal galetumet patart ka daryt. sodinukams jau 1 menuo, viskas lyg ir normaliai, bet viename vazonelyje auga dumbliai (kituose dviejuose neauga)
Atsakyti
Laistykite kalio permanganato tirpalu, ir dumblia nesivystys smile.gif
Atsakyti
user posted image
Noriu pasirodyti - pražydo mano lithopsai. Pirkti žiemą - olandai. Jau džiaugiuosi tai nerealiai wub.gif
Atsakyti
Waaaaw,kokie grazus clap.gif wub.gif
Atsakyti