Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(anytė @ 2007 08 21, 12:23)
Siuntinukas jau pas mane thumbup.gif . Parašysiu visoms kas ir kaip 4u.gif
Kur pirkai?

jeruzalej, '' IKI'' parduotuvej...... 4u.gif
Atsakyti
As jau irgi susodinau, sesiu tai antradieni - pilnatis bus, gal storesni augs biggrin.gif
Anyte, labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 26 rugpjūčio 2007 - 18:59
QUOTE(VUL @ 2007 08 23, 09:09)
Kaip sėti ir auginti geriausiai gali patarti *saulėgraža*. Ji turi tokio grožio prisisėjusi thumbup.gif . Net man kelis pavyko įsigyti. Visi puikiai auga smile.gif .

Ogogo, kokis įvertinimas blush2.gif 4u.gif Aš šiaip jau linkus manyt, kad Panfulia pas mumis čia didžiausias profas 4u.gif O saš pati sėjau naudodamasi šiuo psl http://users.skynet....ents/sowing.htm

Aš irgi noriu padėkoti Anytei už suorganizuotą atsisiuntimą 4u.gif
Atsakyti
mano mažuliai jau suskilo assa.gif assa.gif

dėkui *Saulėgrąža* 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na tikiuosi visų augaliukai gražiai augs 4u.gif Jau suspirkau visas priemones, laukiu tada pilnaties ir sėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 08 27, 07:40)
Na tikiuosi visų augaliukai gražiai augs 4u.gif  Jau suspirkau visas priemones, laukiu tada pilnaties ir sėju biggrin.gif

kokia zeme pirkai? ir gal zinai kuriuo metu butu juos geriausiai persodint? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 27 rugpjūčio 2007 - 13:08
QUOTE(aziza @ 2007 08 27, 13:07)
kokia zeme pirkai? ir kuriuo metu butu juos geriausiai persodint?  unsure.gif


Pirkau žemę kaktusams, vyras dar žvyro parvežė, plytos paskaldė. Bandysiu daryti mišinį. Kada persodinti nežinau, nes ne specas aš šitų augaliukų auginime.

Tiesa vakar ermitaže mačiau 3 litopsiukus. Nepirkau pabijojau, kažkokie jie minkšti man pasirodė, kai pčiupinėjau. Ir pavadinimas ant etiketės parašyta kaktusas blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 27 rugpjūčio 2007 - 13:18
As pasigirti noriu ax.gif , vienas litopsiukas jau isdygo thumbup.gif . Matyt gaji sekla pasitaike, nes ir pati nustebau, kad per greitai, bet formyte matosi (ne piktzole schmoll.gif , kaip vyras juokesi, nes ir zeme pries sodindama kaitinau, ir siandien jau aiskus augaliukas). Lauksiu kitu biggrin.gif
Atsakyti
O aš saviškių dar net nepasodinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 03, 08:23)
O aš saviškių  dar net nepasodinau doh.gif

O aš saviškius pavasariop sėsiu rolleyes.gif . Kažkaip dabar nėra noro ant žiemos tokį rūpestį užsikrauti blush-anim-cl.gif .
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 08 27, 14:17)
. Ir pavadinimas ant etiketės parašyta kaktusas blink.gif .

biggrin.gif aš kai pirkau du, tai pardavėja pasakė jog tai bespyglia kaktusai, kai parodziau juos kaktusu temoj tai mane nukreipė čia, paaiškindamos juk čia ne kaktusas biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 09 03, 07:23)
O aš saviškių  dar net nepasodinau doh.gif



QUOTE(VUL @ 2007 09 03, 07:51)
O aš saviškius pavasariop sėsiu rolleyes.gif . Kažkaip dabar nėra noro ant žiemos tokį rūpestį užsikrauti blush-anim-cl.gif .

Ale ir kantrios moteriskes 4u.gif , as is smalsumo vos pilnaties sulaukiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 03 rugsėjo 2007 - 09:10