Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Kaip sėti ir auginti geriausiai gali patarti *saulėgraža*. Ji turi tokio grožio prisisėjusi thumbup.gif . Net man kelis pavyko įsigyti. Visi puikiai auga smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VUL: 23 rugpjūčio 2007 - 08:09
Aciu ANYTEI notworthy.gif , gavau savo grazuoliukus ryte wub.gif
Atsakyti
o aš kokia pikta gun_rifle.gif gun_rifle.gif aggressive.gif siuntinukas jau yra, bet i pašta ryte nuvaziuot negalėjau, tai ponas laiškanešys iki šiol kazkur bludija, mano siuntinuka karštoj mašinoj numetęs aggressive.gif gun_rifle.gif jau pašte vėja sukėliau, ryt jam stipriai atsirūgs...
9val iš pašto išvaziavo su laiškais ir iki šiol neatvežė, nors iki manes 5 min. kelio mašina bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
Tai ne vienos jūsų siuntinys juk turbūt yra. Kol visiems išvežiuoja.. Tai vieniems ir nusitęsia g.gif unsure.gif
Atsakyti
tai kad aš jo kelije visada bunu pirmoji ... iš pašto jis veza i kita kaima, o tame tarpe as gyvenu, tai kad jau seniai turėjo but siuntinukas pas mane, bet jis savo reikalais i miesta išvaziavo ir tik po pietu zmonėm spauda išvežios mad.gif
Atsakyti
Gavau clap.gif thumbup.gif Aciu Anytei notworthy.gif visi labai grazus,as konofituma pirma karta gyvai matau blush2.gif koks grazutis wub.gif lekiu sodinti pioneer.gif
Atsakyti
0 mano vienas rinkinuke numiręs verysad.gif jis toks jau idėtas kogero verysad.gif
user posted image

o čia visi susodinti (išskirus vidurini)
user posted image
Atsakyti
Sakyciau, kad augalas numiro kelyje, nes vokietis niekada blogu nededa, jisai labai patikimas zmogus yra.
Patarimas: kai kita karta persodinesite litopus, imaisykite i grunta ko daugiau smelio, tik jis neturi buti smulkus, tinka frakcija ~3mm.
Atsakyti
Labas merginos , gal galetumet an patarti ka daryt, mano litopsiukai visi stovi kaip vasko figureles, nei auga nei mirsta, ka man daryt?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 08 25, 13:57)
Sakyciau, kad augalas numiro kelyje, nes vokietis niekada blogu nededa, jisai labai patikimas zmogus yra.
Patarimas: kai kita karta persodinesite litopus, imaisykite i grunta ko daugiau smelio, tik jis neturi buti smulkus, tinka frakcija  ~3mm.

ačiū už patarima 4u.gif
o kas kiek laiko juos persodinat??
Atsakyti
o is kur juosparsysiut galima? gal kas vilniui turit? pardotuveij pries puse mmetu buvau pirkusi bet nuvyto dabar nebematau g.gif
Atsakyti
Maniskiai jau irgi pasodinti. ax.gif Aciu labai Anytei 4u.gif
Atsakyti