Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Siuntinukas jau pas mane thumbup.gif . Parašysiu visoms kas ir kaip 4u.gif


QUOTE(aziza @ 2007 08 19, 21:52)
sveikos...  4u.gif siandien kaip tik nusipirkau siuos '' akmenukus '' tai dabar noreciau suzinot pagrindine ju prieziura, nes rojaus sodu puslapi neviska supratau....  blush2.gif i kokia zeme juos reiktu persodint ir kas kiek laiko reiktu laistyt ir purkst? va maniskiai: user posted image

Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 08 21, 13:23)
Siuntinukas jau pas mane thumbup.gif . Parašysiu visoms kas ir kaip 4u.gif

Oj, kaip laukiu clap_1.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 08 21, 13:23)
Siuntinukas jau pas mane thumbup.gif . Parašysiu visoms kas ir kaip 4u.gif


clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
anyte kaip jie ten jaučias?? Ar visi sveiki gyvi atkeliavo?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 08 21, 19:25)
anyte kaip jie ten jaučias?? Ar visi sveiki gyvi atkeliavo?? rolleyes.gif

Sau sėklas užsakinėjau, tai ten viska tvarkoj, o į kitus net nežiūrėjau, nes atskirai kiekvienai supakuoti ax.gif
Atsakyti
tai gal jau šiandien išsiusi??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 08 22, 09:02)
tai gal jau šiandien išsiusi??? ax.gif


Pasitengsiu, mažiukas susirgo, tai nenoriu po lauką tasyt doh.gif . Bet vyras žadėjo per pietus grįžti ir mane iki pašto išleisti ax.gif

Atsakyti
Na dabar man jau krūva klausimų doh.gif
Esu pasimetus kaip tas sėklas sodinti.
Pilti kiekvieną rūšį krūvelėmis g.gif
Kur rasti pirkti žemių , pastebėjau nuotraukose,kad ant viršaus akmenukais apibarstyta , tai kaip tos sėklytės išdygs per tuos akmenukus g.gif
Angliškame psl, kur su nuotraukomis kaip sodinti parodyta, kad po to plėvele uždengt reikia, ar dengiat?
Atsakyti
Skelbiu narės nick'u Isida paiešką, bijau kad augaliukai nepamirtų kol atsilieps. Arba pati priglausiu ax.gif
Atsakyti
o man niekas nesudigo iš sėklyciu verysad.gif verysad.gif nenent jie dygsta ilgiau kaip 3 mėn. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 08 22, 16:11)
Skelbiu narės nick'u Isida paiešką, bijau kad augaliukai nepamirtų kol atsilieps. Arba pati priglausiu  ax.gif

Jau atsiradau pioneer.gif Parasiau laiskeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 08 22, 19:07)
o man niekas nesudigo iš sėklyciu  verysad.gif  verysad.gif  nenent jie dygsta ilgiau kaip 3 mėn. g.gif

Na aš irgi bandysiu iš sėklyčių daigint, pažiūrėsim kas gausis ax.gif
Atsakyti