Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Supo @ 2007 07 29, 00:49)
Niugi prasau pasakykit kaip suprast kada jie jau skyla? Man jie rauksletis pradejo.. Padekit prasau.. nznau ko imtis..

Sunku pasakyt unsure.gif kiek aš auginu, tai prieš neriantis dažniausiai "plyšta" per vidurį, o tik paskui "lapeliai" raukšlėtis pradeda.. Bet čia su jaunikliais vokietukais taip. Gerai pagalvojus, prisiminiau, kad olandai tai pirma susiraukšlėja g.gif O tie olandukai tai pirkti čia, Senukuose, ir žymiai vyresni už vokiškus sudygėlius. 4u.gif
Atsakyti
Vaikai išvertė mano litopsiukų vazonėlį doh.gif teko persodinėt,mano didžiuliam nustebimui neradau nė vienos naujai išleistos šaknelės,gal už tai jie pas mane taip lėtai skyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 07 29, 13:02)
Sunku pasakyt  unsure.gif kiek aš auginu, tai prieš neriantis dažniausiai "plyšta" per vidurį, o tik paskui "lapeliai" raukšlėtis pradeda.. Bet čia su jaunikliais vokietukais taip. Gerai pagalvojus, prisiminiau, kad olandai tai pirma susiraukšlėja  g.gif O tie olandukai tai pirkti čia, Senukuose, ir žymiai vyresni už vokiškus sudygėlius.  4u.gif

Hmm.. pas mane irgi vokietukai.. gal jie raukslejasi kad ant pietines palanges? gauna lab. daug saules.. bet tiesiogine saulyte kiek zinau ner gerai.. tai patraukiau dbar as nuo tos alanges.. nes lyg ir demeles kazkokios atsirade.. O Rubra ar kaip ten tas bordinis tai isviso idomiai.. pradejo apacia zaliuot..
Tai kas jiem gali but? verysad.gif
Atsakyti
Jeigu augalas zaliuoja, jam truksta sviesos smile.gif bet rasei, kad daug saules gauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 07 26, 08:47)
Kviečiu jungtis prie  šių nuostabių augaliukų užsakymo iš Vokiečio. Pageidavimus siųskit man e-mailu ane@bamba.lt. Lauksiu jūsų užsakymų iki rugpjūčio 6 dienos. 4u.gif


Užpuolė krūva rūpesčių doh.gif , nelabai turiu laiko kada prisėsti prie kompo, todėl užsakymo darymą atidedu savaitei. Taigi jei dar yra norinčių galite prisijungti 4u.gif
Atsakyti
ax.gif prisidedu prie uzsakymo, nusiunčiau AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
situ "akmenuku" galima gauti tik uzsisakant ar yra ir gėliu pardode pirkt? g.gif
Atsakyti
as pirkau "žalioj stotelėj", uz maza litopsiuka mokėjau 8 lt , o didesni buvo po 15lt
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 08 08, 10:30)
as pirkau "žalioj stotelėj", uz maza litopsiuka mokėjau 8 lt , o didesni buvo po 15lt


aišku
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Primenu, kad conophytum'ams laikas pabusti nuo vasaros miego. Pradedam juos po truputi laistyti. Va, mano jau pradeda listi is savo odeliu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
jie vasara miega? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuzTea: 08 rugpjūčio 2007 - 17:52
Conophytum'ai - taip, lithops'ai - ne smile.gif
Atsakyti