Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(anytė @ 2007 07 23, 11:54)
Beje gal planuojat kad aužsakymą sėklyčių daryt, labai jau užsimaniau šitų nuostabių augaliukų ax.gif

Tai organizuok mirksiukas.gif žinau, kad tikrai dar bus norinčių prisijungt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 07 23, 21:33)
Tai organizuok  mirksiukas.gif  žinau, kad tikrai dar bus norinčių prisijungt  ax.gif


Oragnizuočiau jei suprasčiau kas ten ir kaip blush2.gif
Atsakyti
Kviečiu jungtis prie šių nuostabių augaliukų užsakymo iš Vokiečio. Pageidavimus siųskit man e-mailu ane@bamba.lt. Lauksiu jūsų užsakymų iki rugpjūčio 6 dienos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 26 liepos 2007 - 08:47
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 07 14, 16:47)
Kadangi mano išsvajotasis "raudonviršis" nunyko, pradėjau ieškot priežasčių... peržiūrėjau užseivintus postus, straipsnius ir visai su laistymu susimaišiau - pagal prieš porą temų vienos forumietės išversta čia straipsnį, vasarą reik nelaistyt visai..pagal kitus nurodymus radau iki rudens jiems - augimo periodas, reik laistyt kas 10-15 dienų.. kas svarbiausia, kad šalia esanti rubra irgi pasiraukšlėjo, o Lithops bromfieldii v. bromfieldii  ir Lithops aucampiae ssp. aucampiae v. aucampiae (dark wine-red)  auga kuo puikiausiai  unsure.gif Gal kas kokių minčių turi?  g.gif gal ciklai nesutampa?  g.gif

Mano rubra irgi truputį raukšlėjasi ir man panašu, kad vėl nersis g.gif
Ir nelaistyti jos neišeis, nes sėdi vienam vazonėlyje su kitais.
Tai gal ir tavo nersis g.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2007 07 26, 20:03)
Mano rubra irgi truputį raukšlėjasi ir man panašu, kad vėl nersis g.gif
Ir nelaistyti jos neišeis, nes sėdi vienam vazonėlyje su kitais.
Tai gal ir tavo nersis g.gif

Na, tikiuosi.. unsure.gif Perverčiau visų turimų rušių laistymo grafikus, kur kažkada Panfulia įdėjo - visom reik loaistymo dabar. Tai niekaip nesuprantu, ko kai kurie neriasi ne pagal grafiką mad.gif biggrin.gif taip jau tikėjausi, kad kai išmanai tą laistymo- nelaistymo ciklą, tai gali būt ramus, kad žinai, kaip augalėlius prižiūrėt. O čia.. doh.gif
Atsakyti
anyte o tokio kaip katalogo blush2.gif ar kazko panašaus nebus blush2.gif
kaip zinot ko norėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 07 26, 21:26)
anyte o tokio kaip katalogo  blush2.gif  ar kazko panašaus  nebus  blush2.gif
kaip zinot ko  norėt  ax.gif

Turimas omeny šitas vokiškas psl. http://www.conos-paradise.com/ 4u.gif Nueikite į shop ir rinkitės 4u.gif
Atsakyti
Panos o kaip zinot kada jie neriasi? as nesuprantu ar jie raukslejasi del to kad dregmes truksta ar del to kad jau nersis..
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 07 26, 22:17)
Turimas omeny šitas vokiškas psl. http://www.conos-paradise.com/  4u.gif Nueikite į shop ir rinkitės  4u.gif

aišku ir ačiū 4u.gif

pvz.: norėčiau šiu
C78, 1Y Lithops gesinae v. annae 1 × € 0.35
C124, 1Y Lithops dorotheae 1 × € 0.35
C153, 1Y Lithops lesliei ssp. lesliei v. venteri "maraisii" 1 × € 0.35


kiek kainuotu ju atsiuntimas??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 07 27, 09:18)
aišku ir ačiū  4u.gif

pvz.: norėčiau šiu
C78, 1Y  Lithops gesinae v. annae    1 × € 0.35 
C124, 1Y  Lithops dorotheae    1 × € 0.35 
C153, 1Y  Lithops lesliei ssp. lesliei v. venteri "maraisii"    1 × € 0.35 


kiek kainuotu ju atsiuntimas???  blush2.gif

Siųsk Anytei nurodytu mail'u savo užsakymą. O apie tai kiek kainuos, kas ir kaip galima šioj temoj pasiskaityt kelis psl atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
apžiūrėjau mažuliukus-ėmė akmenukai skilt biggrin.gif
lauksim kas bus toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Niugi prasau pasakykit kaip suprast kada jie jau skyla? Man jie rauksletis pradejo.. Padekit prasau.. nznau ko imtis..
Atsakyti