Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Na, aš perskaičiau visą temą, ir jau man tie augaliukai patinka thumbup.gif Tik aš juos skirčiau prie FAUNA skyrelio cool.gif Man jie tokie dramblio pėdutes primena, ar zebro kanopas rolleyes.gif
Įtariu, atsiboginsiu sėklų....
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 06 29, 13:18)
Pažiūrėkit, jei įžiūrėsit lens.gif (niekaip ryškesnės foto neišgavau) kas per do dzyvų dzyvai  blink.gif nespėjo olandukas išsinert, jau vėl neriasi
Čia tas, kairiam krašte. ir taipkažkaip pro šoną lenda  unsure.gif Nesuprantu, ar aš ką ne taip padariau, susukau augalui galvą ar kaip čia  g.gif

Man su visais olandiškais taip: nėrėsi iš karto du kartus. O kad pro šoną neriasi -- tai irgi būna, kiek žinau natūralu, nieko tokio.
Atsakyti
Panos nesuprantu biski.. doh.gif sakot ant pietines palanges statyt kad kuo daugiau saulytes gautu.. bet taigi bus tiesiogine saule.. o tiesiogines sakot negalima.. taip susiveliau kur juos statyt? g.gif
Atsakyti
Reikia juos pridengti balto poperiaus lapu arba, zinau, kad kai kurie uzklijuoja dali lango placia lipnia juosta smile.gif Ir viskas tada ok!
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 06 29, 15:48)
Na, aš perskaičiau visą temą, ir jau man tie augaliukai patinka thumbup.gif  Tik aš juos skirčiau prie FAUNA skyrelio cool.gif Man jie tokie dramblio pėdutes primena, ar zebro kanopas  rolleyes.gif
Įtariu, atsiboginsiu sėklų....


Va kur palyginimas - dramblio pedutes wub.gif o pas mane kas pamato tai visi: subinytes, subinytes. O as neturedavau ka atsakyt. O dabar sakysiu - dramblio pedutes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 07 12, 12:38)
Va kur palyginimas - dramblio pedutes  wub.gif  o pas mane kas pamato tai visi: subinytes, subinytes. O as neturedavau ka atsakyt. O dabar sakysiu - dramblio pedutes  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
O mano "top red" nunyko verysad.gif tai laukiu dabar kas iš sudygėlių bus - gal jie atsparesni g.gif
Atsakyti
Panos sakykit.. kas jiem yra.. ko jie raukslejasi..? trupuciuk palaisciau.. tai dregmes kaip ir gavo.. ir jauciu juos reik giliau sukist ar ne?
Nu ir vargeli uzsikroviau.. lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
panfulia, sveikute 4u.gif
palaisciau kaip sakei kai jie adaptavosi pasodinti.. bet va matai kokie rauksleti.. unsure.gif
einu kas valanda ir tikrinu ar nenumiro dar doh.gif

Sorry, foto dideles gavosi, nors sumazinau iki 40proc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supo: 12 liepos 2007 - 23:53
Kadangi mano išsvajotasis "raudonviršis" nunyko, pradėjau ieškot priežasčių... peržiūrėjau užseivintus postus, straipsnius ir visai su laistymu susimaišiau - pagal prieš porą temų vienos forumietės išversta čia straipsnį, vasarą reik nelaistyt visai..pagal kitus nurodymus radau iki rudens jiems - augimo periodas, reik laistyt kas 10-15 dienų.. kas svarbiausia, kad šalia esanti rubra irgi pasiraukšlėjo, o Lithops bromfieldii v. bromfieldii ir Lithops aucampiae ssp. aucampiae v. aucampiae (dark wine-red) auga kuo puikiausiai unsure.gif Gal kas kokių minčių turi? g.gif gal ciklai nesutampa? g.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif

aš šiu "dramblio pėdučių" biggrin.gif pasisėjau, idomu, sulauksiu derliaus ar ne ax.gif

user posted image
Atsakyti
o is kur gavai seklyciu jei ne paslaptis?
Atsakyti
draugė iš vokietijos atvežė smile.gif
Atsakyti
Sveikos
Nusipirkau "Ermitaže" kažką panašaus, bet kaip ir minėjot anksčiau čia kažkokiu kitokiu pavadinimu. Tik vat parsinešus persodinau į paprastą žemę, o čia paskaičiau kad į kitokią reikia kažin ar nepakenks jam jei dar kartą persodinsiu.

Beje gal planuojat kad aužsakymą sėklyčių daryt, labai jau užsimaniau šitų nuostabių augaliukų ax.gif
Atsakyti