Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Ai su tuo laistymu tai nesuprasi: pas mane 3 olandiški labai lėtai nėrėsi. Aš jų beveik nelaisčiau (jau persodinti į kaktusų žemes) tik kartais kokį šaukštelį vandens įlašindavau. O prieš kelias dienas palikau balkone ir juos smarkiai sulijo -- tai jau po paros pamačiau, kad nauji litopsų lapai smarkiai paaugo ir perplėšė senuosius lapus pilnai. Vat tau ir rekomendacijos neliet besineriančius doh.gif
O šiaip aš irgi esu susodinus daug litopsų į vieną vazoną -- tai vis gaunasi, kad laistau vieną vazono pusę, o kitą stengiuos laikyti sausą ax.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau uz milziniska nuotrauka (jeigu ka, as moku jas mazinti smile.gif ), bet, nusipirkus gera makroobjektyva, noriu pasidalinti savo atradimu - pasirode, kad litopai turi nelygu pavirsiu! Plika akimi to nemaciau blink.gif Kas ta zinojo, tylekite tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos nesuprantu verysad.gif kas darosi mano litopsiukam, apacioje jie pradeda rauksletis kas tai yra?? gal vandens truksta o gal per daug saules? padekis kas galit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pluke_ @ 2007 06 21, 15:40)
Merginos nesuprantu  verysad.gif kas darosi mano litopsiukam, apacioje jie pradeda rauksletis kas tai yra?? gal vandens truksta o gal per daug saules? padekis kas galit  ax.gif

Tai gal jau tuoj nersis? g.gif
Atsakyti
Sveikos, o as pastaruoju metu temoje apie augalu ligas uzsibunu. Nupurskiau actara savo litopsiukus ir dabar nebezinau. man sia savaite butinai reikia persodinti likusius, bet ar jie atlaikys toki smugi, kad persodinsiu ir veliau dar karta actara nupurksiu g.gif

Ir dar, kaip aptikti ta skydmari, jeigu jis ant saknu veisiasi. Nebuciau net pagalvojus, pamaciau tik kai persodinejau doh.gif
Atsakyti
sveikutes,

tai gi pagaliau prisiruosiau parasyti kad isdygo ir mano sekliukes is cono ax.gif
tiesa tik 2 rusis is 4, bet dar turiu vilties kad isdygs rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane siandien dziaugsmas, nusipirkau frithia,pasidziaugiau pora valandu ir liudna pasidare, o kaip ja augynti nezinau,patarkite merginos kaip priziureti?
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 06 28, 15:46)
Pas mane siandien dziaugsmas, nusipirkau frithia,pasidziaugiau pora valandu ir liudna pasidare, o kaip ja augynti nezinau,patarkite merginos kaip priziureti?


hihihi.gif hihihi.gif cia kaip as... isivaizduokit vakar pasiskaitinejau trupuciuk temele.. prisiziurejau foto ir dar iki galo nepaskaicius jau uzsisakiau is conos 12 litopsiu.. a kaip juos priziuret ir kaip augint tai ne velnio nznau, ir ne zalio supratimo neturiu doh.gif lotuliukas.gif nu bet vat suviliojot nu.. tai gerai kad forumiete viena kuriai rasiau i az atsake ir trupuciuka pades su pradzia.. o va jau paskiau tai manau dazniau apsilankysiu pas jus jei priimsit.. mirksiukas.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 06 28, 18:46)
Pas mane siandien dziaugsmas, nusipirkau frithia,pasidziaugiau pora valandu ir liudna pasidare, o kaip ja augynti nezinau,patarkite merginos kaip priziureti?


Ka pavyko rasti: megsta labai gerai drenuojama substrata - daug smulkaus zvyro ir siek tiek organikos. Vasara megsta dazna, bet saikinga, laistyma ir daug sviesos. Taciau negalima jos laikyti ant tiesioginiu saules spinduliu, nudegs. Ziema augala reikia pastatyti i sausa vesia vieta (+5…+15°C), nelaistyti. Papildomo apsvietimo nereikalauja. Frithia nemegsta sarmines substrato reakcijos, todel galima i vazoneli ideti durpiu, o laistyti butu gerai distiliuotu, lietaus arba bent virintu vandeniu. Zydi Frithia geguzes-birzelio men.
Atsakyti
Džyzuz kraist doh.gif Kokias baisybes čia auginat lens.gif
Bet labai įdomu pamatyt, paskaitinėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 06 28, 22:48)
Ka pavyko rasti: megsta labai gerai drenuojama substrata - daug smulkaus zvyro ir siek tiek organikos. Vasara megsta dazna, bet saikinga, laistyma ir daug sviesos. Taciau negalima jos laikyti ant tiesioginiu saules spinduliu, nudegs. Ziema augala reikia pastatyti i sausa vesia vieta (+5…+15°C), nelaistyti. Papildomo apsvietimo nereikalauja. Frithia nemegsta sarmines substrato reakcijos, todel galima i vazoneli ideti durpiu, o laistyti butu gerai distiliuotu, lietaus arba bent virintu vandeniu. Zydi Frithia geguzes-birzelio men.

Labai aciu, 4u.gif 4u.gif dabar zinosiu
Atsakyti
Pažiūrėkit, jei įžiūrėsit lens.gif (niekaip ryškesnės foto neišgavau) kas per do dzyvų dzyvai blink.gif nespėjo olandukas išsinert, jau vėl neriasi :
user posted image
Čia tas, kairiam krašte. ir taipkažkaip pro šoną lenda unsure.gif Nesuprantu, ar aš ką ne taip padariau, susukau augalui galvą ar kaip čia g.gif
Atsakyti