Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(panfulia @ 2007 05 31, 19:06)
Litopai sugeba augti bet kokioje zemeje, kitas klausimas kaip jie tai daro, ar zydi, ar beprotiskai nestoreja ir t.t. Siaip iki sestadienio jie galetu dar ir pogulet, nieko jiems nebutu  smile.gif Tik laistyti nereiketu. Duokite jiems kokia savaite siek tiek atsigauti. Jokiu saules spinduliu - gali sudegti! Palaukite, kol zeme isdzius ir tik tada persodinekite, jei turesite tinkama substrata; sodinkite kuo giliau, kad pasiliktu tik virsutine spalvota dalis  smile.gif Sekmes

cia tik naujokams, ar is vis negalima saules spinduliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Renata- @ 2007 05 31, 21:40)
cia tik naujokams, ar is vis negalima saules spinduliu  g.gif

Pagelbesiu Panfulei ax.gif : naujokus kokias 2 savaites saugoti nuo vidurdienio saulės. Čia taip pat kaip ir po žiemos -- augalus reiktų pastatyti taip, kad vidudienio saulės negautų. Pasistengti pratinti prie saulės po truputį. O šiaip -- tai labai saulę mėgstantys augaliukai, kuriems tinkamiausias pietinis langas.
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 06 01, 11:28)
O šiaip -- tai labai saulę mėgstantys augaliukai, kuriems tinkamiausias pietinis langas.

Bet kai nerias,saulės kogero nelabai reiktų ane g.gif

Va maniškiai kaip atrodo dabar,bet jie taip ilgai nerias bigsmile.gif maniau žymiai greičiau tas procesas vyksta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Jie ir turi nertis gana greitai. Mano irgi tupejo po lempom ir taip pat atrode pora menesiu, kas nera visiskai normalu. Kai pastaciau juos ant palanges, tai issinere labai greitai. Saule padeda dziovinti tuos senus lapus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 06 01, 12:35)
Jie ir turi nertis gana greitai. Mano irgi tupejo po lempom ir taip pat atrode pora menesiu, kas nera visiskai normalu. Kai pastaciau juos ant palanges, tai issinere labai greitai. Saule padeda dziovinti tuos senus lapus  smile.gif

Ne taip mane supratai... jie man labai ilgai nerias.Nerias,bet labai labai po truputį,nors stovi ant pačios saulėčiausios palangės,bet per patį saulės kaitrumą aš langą pridengiu,kad nenudegtų kaktusai.Tas kur labiausiai išsinėręs,tik prieš kokią savaitę pasimatė,kad džiūsta senieji lapai. O tas kur mažiausiai,praktiškai nesimato kad nertųsi,vienu metu net suabejojau.Visą tą laiką aš jų ir nelieju....nebežinau ką toliau daryt,bijau kad nenumirtų jie man išvis,tiek laiko be vandens unsure.gif gal porą mėnesių jau g.gif
Atsakyti
Ar kas jau bandė sėti šio siuntimo sėkliukių? Kaip sekasi daiginti?
Man viena rūšis nesudygo g.gif Net keista, jau dvi savaitės, kaip tuščia g.gif Nors nepraradau dar vilties, po teisybei rolleyes.gif
Atsakyti
Man buvo kad isdygo tk po 1 men blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 06 12, 10:55)
Ar kas jau bandė sėti šio siuntimo sėkliukių? Kaip sekasi daiginti?
Man viena rūšis nesudygo  g.gif Net keista, jau dvi savaitės, kaip tuščia  g.gif Nors nepraradau dar vilties, po teisybei  rolleyes.gif


Kazkada jau rasiau, kad galima ta vazoneli, kur seklos nesudygo pastatyti i tamsia vieta porai menesiu, o paskui, istraukus, vel gerai palaistyti. Sakoma, kad po tokios proceduros jos visada sugygsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 06 12, 17:30)
Kazkada jau rasiau, kad galima ta vazoneli, kur seklos nesudygo pastatyti i tamsia vieta porai menesiu, o paskui, istraukus, vel gerai palaistyti. Sakoma, kad po tokios proceduros jos visada sugygsta  smile.gif

Aha, prisimenu, kad rašei, ketinau ieškot tavo to posto blush2.gif
O kaip su laistymu per tuos du mėnesius? Ar juos taip - izuoliuot, visai nelaistyt ir psio g.gif
Atsakyti
Visai nelaistyti! smile.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi noriu pasirodyti, savo maziukais. auga kaip isproteja, neriasi ne dienosm o valandom. anksciau cia pas jus esu skaiciusi kad letai neraisi jie, bet maniskiai kaip isproteje.kai pirkau tai matesi kad buvo bande nertis ir tie na kurie islenda sudziuve buvo.tik tas dydisis toks kreivokas ir panasu kad gal net keturi lapeliai lenda nes matosi giliai dar vienas lapelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 06 12, 22:05)
Visai nelaistyti!  smile.gif

Ačiū 4u.gif
Ir dar klausimas - kas esat susodinusios į vazonėlį po kelis, ką darot su laistymu, kai ima nertis koks nors vienas iš visos krūvos g.gif pas mane tokia situacija doh.gif ėmė ir vienas mano sudygėlis vokietukas nertis pradėjo - iš karto pasigailėjau, kam susodinau į vieną didelį doh.gif - nelaistyt kaip ir negaliu - ten visi "jaunikliai" g.gif ignoruot tą besineriantį gal g.gif
Atsakyti