Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Pas mane tik vienas blogai atrodo. Į nuotraukas jis ir nepakiuvo. Jis dar tik pradėjęs nertis ir kažin ar išgyvens. Visi kiti kai pasodinau tai iš karto ir atsigavo, o tas atrodo net sumažėjo g.gif Na bet vienas iš vienuolikos tai nedidelis nuostolis. Svarbiausia Rubra gerai laikosi smile.gif
Atsakyti
Anril,man tai graziausis tas margas is 3 nuotraukos,parasik kaip jis vadinasi? Nu kita karta tai ir as prisidesiu prie uzsakyma.
Atsakyti
Jei nesumaišiau sodindama, tai turėtų būti šis C203: Lithops julii ssp. fulleri v. fulleri
Tik jie dar nelabai panašūs į tas suaugusių nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(Vaidaaa @ 2007 05 28, 21:04)
O kiek laiko jie neriasi? Ar labai ilgai? Kai pradėjo nertis nebelaistau, buvo tuos naujus lapelius ir praskleidęs, bet dabar susitraukė ir stovi jis vietoj. Nei tie seni lapai labai džiūsta, nei nauji didėja.

Vat ir pas mane yra keli pas mus pirkti litopsai kurie sustojo vidury nėrimosi proceso (prasivėrė senieji lapai, bet iki galo nenužiūvo, nauji lapai nedidėja). Nerimauju dėl jų, nes tai tai yra mano patys gražiausi litopsai. Kiti (ypač iš Cono paradise) išsinėrė greitai ir tvarkingai g.gif .
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2007 05 29, 14:11)
Jei nesumaišiau sodindama, tai turėtų būti šis C203: Lithops julii ssp. fulleri v. fulleri
Tik jie dar nelabai panašūs į tas suaugusių nuotraukas.

Aciu,Anril 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pasizymejau.
Atsakyti
o parduotuvese galima isigyti tik olandiskus? kitokiu neveza? man jie tokie grazus, noretusi kazkaip prisijaukinti 4u.gif
Atsakyti
Mano atvykėliai. Dideli, gražūs wub.gif Tik gaila, kad dėl transportavimo teks vieną palaidot 000189.gif angel_sadangel.gif
Sužeistasis papuvėlis
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
My Webpageneliudek LadyStar verysad.gif mano rudeni atvyke,visa ziema atlaike 2conophytai
pamiro,kodel?neaisku,taip graziai augo,skilo ir se tau kad nori. vienas pasidare
minkstas pilnas rudo skyscio,o kitas isdziuvo.
o buvo tokie wub.gif
My Webpage
Atsakyti
Nu bet tų vokietukų daigumas blink.gif Sekmadienį pasėjau, šian jau miniatiūrinius lens.gif daigelius dviejų rūšių matau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 21, 16:41)
Nuo velyvo pavasario iki rudens vidurio: normalus laistymas kas 10-15 dienu (priklausomai nuo vazono dydzio) arba tada, kaip litopai susirauksleja nuo dregmes trukumo. Jie turi gauti mazimum vandens nuo to laiko, kai numeta senus lapus iki tol, kai ruosiasi zydeti.

Ankstyva ziema: jokio laistymo is viso, nebent augalai labai jau stipriai susirauksleja.

Velyva ziema: laistymas kas 20 dienu.

Ankstyva pavasari: 1 arba 2 vidutiniu laistymu , ypac jeigu nauji lapai atrodo susirauksleję.

Nepriklausomai nuo sezono, po labai karstu dienu, naudinga apipurksti litopus, imituojant rasa ju gimtineje.

Cia bendras laistymo grafikas, bet jeigu turite "svarias" rusis, tai galite laistyti juos, atsizvelgiant i cia pateiktus grafikus http://nartowicz_use...infall/lithops/  Aisku tam reikia tureti noro ir laiko  smile.gif




prasau tik nesupykit,kad klausiu,as labai neturiu laiko ieskot. Siandien vokieciai atsiunte 2 litopsiukus.Gal blogai padariau,kad emiau 3 metu,jie jau issinere.Kol kas pasodinau i paprasta zeme[[kaktusines,kol kas neturiu]],ar nieko ,kad iki sestadienio jie taip pabus?Saknytes tokios sudziuve buvo.pasodinau ir truputi paliejau.ar galima laikyt ant tiesioginiu saules spinduliu?ar galiu purkst,ar tik paprastai laistyt?aciu

Atsakyti
QUOTE(dalila @ 2007 05 31, 19:31)


Litopai sugeba augti bet kokioje zemeje, kitas klausimas kaip jie tai daro, ar zydi, ar beprotiskai nestoreja ir t.t. Siaip iki sestadienio jie galetu dar ir pogulet, nieko jiems nebutu smile.gif Tik laistyti nereiketu. Duokite jiems kokia savaite siek tiek atsigauti. Jokiu saules spinduliu - gali sudegti! Palaukite, kol zeme isdzius ir tik tada persodinekite, jei turesite tinkama substrata; sodinkite kuo giliau, kad pasiliktu tik virsutine spalvota dalis smile.gif Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 31 gegužės 2007 - 19:21
QUOTE(panfulia @ 2007 05 31, 20:06)
Litopai sugeba augti bet kokioje zemeje, kitas klausimas kaip jie tai daro, ar zydi, ar beprotiskai nestoreja ir t.t. Siaip iki sestadienio jie galetu dar ir pogulet, nieko jiems nebutu  smile.gif Tik laistyti nereiketu. Duokite jiems kokia savaite siek tiek atsigauti. Jokiu saules spinduliu - gali sudegti! Palaukite, kol zeme isdzius ir tik tada persodinekite, jei turesite tinkama substrata; sodinkite kuo giliau, kad pasiliktu tik virsutine spalvota dalis  smile.gif Sekmes



labai aciu
Atsakyti