Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Mano naujokai iš Conos naujokai
Ir dar: turguj nusipirkau štai tokį pluoštagėlinių atstovą ??? Gal kas žinot kas čia?
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 05 25, 20:49)
Ir dar: turguj nusipirkau štai tokį pluoštagėlinių atstovą



wau koks gražus, labai ir aš tokio noriu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 05 25, 20:21)
wau koks gražus, labai ir aš tokio noriu blush2.gif  blush2.gif

Pirkau kalvarijų turguj kaip lauko augalą. Kainavo 5 lt. Jei reiktų -- turiu pardavusios moters telefoną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 05 25, 20:49)
Mano naujokai iš Conos naujokai
Ir dar: turguj nusipirkau štai tokį pluoštagėlinių atstovą ??? Gal kas žinot kas čia?


Tas jusu naujas augalas panasus i Nananthus arba Rabiae genciu atstova.
Jeigu persondinesit, paziurekite i saknis, ar yra sakniagumbiu smile.gif Jei nepatingesite, nufotkinkite is arciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Paklausiau jusu patarimu ir palaisciau viena karta savo akmenuka. ir ziuriu siandien vienas is dvieju supuves! verysad.gif kitas dar nea. tikekimes nenupus ir paskutinis... verysad.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
O čia mano naujieji litopsiukai wub.gif
Atsakyti
kokie grazus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
O kiek laiko jie neriasi? Ar labai ilgai? Kai pradėjo nertis nebelaistau, buvo tuos naujus lapelius ir praskleidęs, bet dabar susitraukė ir stovi jis vietoj. Nei tie seni lapai labai džiūsta, nei nauji didėja.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2007 05 28, 16:21)
0885.jpg[/img]
O čia mano naujieji litopsiukai wub.gif

O cia metinukai? (ta prasme ne metiniai, o metu amziaus hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2007 05 28, 22:30)
O cia metinukai? (ta prasme ne metiniai, o metu amziaus  hihihi.gif )

Taip, užsakinėjau visus pačius mažiausius. Bet tarp jų skirtumas yra. Matyt skirtingos rūšys nevienodai ir auga.
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 05 27, 10:53)
Paklausiau jusu patarimu ir palaisciau viena karta savo akmenuka. ir ziuriu siandien vienas is dvieju supuves!  verysad.gif kitas dar nea. tikekimes nenupus ir paskutinis...  verysad.gif

Na, nežinau, ar paguos, bet man irgi pirkti mūsiškėse parduotuvėse kartais "užsilenkia" be jokios akivaizdeesnės priežasties. Čia jau buvo rašyta, kad olandai sunkiai adaptuojasi ant lietuviškos palangės. O va daiginti iš cono - kuo puikiausiai auga. Net ir sėjinukai, kuriuos esu atidavus, kiek žinau, auga. O jie buvo katino išversti su visu padėklu, paskui mb išvertė, po ko aš juos išpikiavau neapsikentusi - kai kuriuos netgi nebaigusius nertis, paskui pas tas mergaites vėl sodinti - žodžiu kančių keliai doh.gif biggrin.gif - ir nieko, prigijo, kiek žinau, mergaitės rašė, kad auga.
Anril, gražu wub.gif Žiūriu, Rubra labai populiari patapo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 29 gegužės 2007 - 08:16
Kiek zinau, labai daug kas is parduotuviu parsinesa jau perlaistytus. Nors atrodo jie neblogai, bet jiems daznai to vieno palaistymo ir tetruksta iki prekines isvaizdos praradimo. As su saviskiais olandais draugauju jau apie 9men. Ir jie puikiausiai jauciasi. Tik vat kazkaip issinere truputi kitokios spalvos nei buvo g.gif
Bet ir gauti is Saulegrazos sau graziai tupi. Tiesa vienas jau seniai lithopsiuku rojuje,pirmom dienom pas mane mire. Matyt neatlaike transportavimo. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(anril @ 2007 05 29, 00:47)
Taip, užsakinėjau visus pačius mažiausius. Bet tarp jų skirtumas yra. Matyt skirtingos rūšys nevienodai ir auga.

Bet tai vistiek jie jau tokie fainuciai. Kazkaip galvojau, kad tie metu amziaus blogiau atrodo. Matyt kita karta, kai uzsakinesit nebegalesiu susilaikyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti