Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 24, 17:07)
g.gif tavo vietoj persodinčiau, palaukčiau truputį, kol adaptuosis naujoj aplinkoj ir pradėčiau jau laistyt.

visiškai pritariu.
Ačiū Saulėgražai -- siuntinį jau turiu, kai susodinsiu nufotografuosiu (pas mane argyrodermos).
Atsakyti
Mergaitės, kurgi pradingot, a? Negausiai reakcijos sulaukiu dėl siuntinuko unsure.gif Juk kas augalėlius siuntėsi, tai jie ir taip jau savaitę gerą paštu keliavo unsure.gif Va, maniškiai jau tupi vazone:
user posted image
Optika rubra su "top red" karasmontana rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 25 gegužės 2007 - 06:47
Saulegraza, NUOSTABU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodziu nera!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 05 25, 08:03)
Saulegraza, NUOSTABU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodziu nera!!! wub.gif

drinks_cheers.gif blush2.gif Aš kaip mažas vaikas po kelis kart per dieną einu žiūrėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 25, 08:06)
drinks_cheers.gif  blush2.gif Aš kaip mažas vaikas po kelis kart per dieną einu žiūrėt  wub.gif

aš ir i tokius ziurėčiau, ir žiurėčiau wub.gif bigsmile.gif wub.gif

kita savaite atvyksta draugė iš vokietijos, turėtu atvešti man sėklyčiu, oi kaip bus faina pačiai juos uzsiauginti bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
Saulegaza, o as dabar prisiminiau kad Rubra uzsakinejau tai reikes greiciau gal pasiimt tas seklas doh.gif ar isgyvens iki pirmadienio?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 25, 07:47)
Mergaitės, kurgi pradingot, a? Negausiai reakcijos sulaukiu dėl siuntinuko  unsure.gif Juk kas augalėlius siuntėsi, tai jie ir taip jau savaitę  gerą paštu keliavo  unsure.gif Va, maniškiai jau tupi vazone:
user posted image
Optika rubra su "top red" karasmontana  rolleyes.gif

waaaauuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Saulegraza, kiek metinuku uzsisakei? Nuotraukoje matosi tik 5, gal yra daugiau? smile.gif
Be galo grazios litopsiuku spalvos, ypac L.karasmontana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 05 25, 12:10)
Saulegraza, kiek metinuku uzsisakei? Nuotraukoje matosi tik 5, gal yra daugiau?  smile.gif
Be galo grazios litopsiuku spalvos, ypac L.karasmontana  thumbup.gif

Metinukus tai keturis užsisakiau - rubra, karasmontana, dar šalia kairėj - Lithops aucampiae ssp. aucampiae v. aucampiae (dark wine-red) ir Lithops bromfieldii v. bromfieldii. Dar ten mano dorothea matosi - buvo neišpikiuoti keli vazoniukai sėjinukų, tai garbingoj vietoj šalia naujokų patupdžiau krūvelėm... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(-Renata- @ 2007 05 25, 11:29)
Saulegaza, o as dabar prisiminiau kad Rubra uzsakinejau tai reikes greiciau gal pasiimt tas seklas  doh.gif ar isgyvens iki pirmadienio?

Na, iki pirmadienio tai gal išgyvens g.gif Oi, man tai jau nagus niežti pasėt ką nors biggrin.gif
Atsakyti
*saulėgrąža*, kaip mano conai atrodo? Gyvi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 05 25, 14:11)
*saulėgrąža*, kaip mano conai atrodo? Gyvi?  g.gif

Kiekvienos užsakymas supakuotas į atskirą dėžutę, tai aš nė neatplėšinėju 4u.gif Bet tavo, ko gero, teks pradaryt, bo savuosius, kur tau dovanoju, planuoju patalpint į tą pačią ir taip išsiųst. Ar tinka toks variantas? g.gif
Tuo pačiu galiu ir pažiūrėt, ar gyvi biggrin.gif bet manau, kad taip.. tik vis tiek ilgai delst gal nereiktų, kad šaknys nenudžiūtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 25 gegužės 2007 - 14:55
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 25, 14:52)
Kiekvienos užsakymas supakuotas į atskirą dėžutę, tai aš nė neatplešiu  4u.gif Bet tavo, ko gero, teks pradaryt, bo savuosius, kur tau dovanoju, planuoju patalpint į tą pačią ir taip išsiųst. Ar tinka toks variantas?  g.gif
Tuo pačiu galiu ir pažiūrėt, ar gyvi  biggrin.gif bet manau, kad taip.. tik vis tiek ilgai delst gal nereiktų, kad šaknys nenudžiūtų  g.gif

Tai žinoma gali pradaryti biggrin.gif Ačiū, aš vakare parašysiu kur siųsti 4u.gif
Atsakyti