Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(Spegle @ 2007 05 18, 18:43)
Saulegraza, litopsiukai prigijo ir auga kuo puikiausiai  thumbup.gif Kadangi pele 3 suede, tai as dar senukuose dasipirkau  ax.gif Ir visi kol kas auga  thumbup.gif

Tai puiku thumbup.gif O kaip kitomm su mano dovanotais sekasi bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar litopus maciau, kurie kainavo 22 lt!!! Vazoniuke max 5 augalai blink.gif Kas cia per kainos? Ar cia del aukstos paklausos tokios? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 05 19, 08:52)
Vakar litopus maciau, kurie kainavo 22 lt!!!  Vazoniuke max 5 augalai blink.gif  Kas cia per kainos? Ar cia del aukstos paklausos tokios?  doh.gif

As senukuose pirkau toki mazyti vazoneli su 11 sodinuku, vienas didesnis keli mazulyciai, nu visokiu primaisyta.Mokejau 6.99Lt.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 18, 19:48)
Tai puiku  thumbup.gif O kaip kitomm su mano dovanotais sekasi  bigsmile.gif



dar nežydi lotuliukas.gif bet auga smagiai thumbup.gif
man patinka juos stebėt biggrin.gif
Atsakyti
Del stebejimo tai ir pas mus tas pats smile.gif
Pasilenkiam abu su saviskiu ir ziurim, ir komentuojam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 18, 18:48)
Tai puiku  thumbup.gif O kaip kitomm su mano dovanotais sekasi  bigsmile.gif

ol kas sekasi thumbup.gif tf tfu tfu smile.gif

o as senukuose maciau, po 6.99, ir ne zalius o tokius raudonus, grazius, gundziausi nusipirkt, ale pagalvojau dar palauksiu ax.gif
Atsakyti
Siuntinys iš vokietijos jau pas mane yahoo.gif
Prižadu dar šįvakar viską paskaičiuot pioneer.gif Vilnietės gali jau važiuot į svečius - vis tiek norėsiu kad pinigėlius man į sąskaitą pervestumėt (tikiuosi niekas nebus prieš). Einu rašyt savo adreso jums až 4u.gif
Papildyta:
jei kurią praleidau ir adresiuko neparašiau, duokit žinot, nepasididžiuokit 4u.gif
Atsakyti
sakykit mergaites, nusipirkau akmenuka, jis neresi, nelaisciau. kada reikia pradeti laistyt (noriu ir persodint)? isnara jau kaip ir baigia nudziuti... bet baugu dar. paziurekit. gal jau galima 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aš persodinčiau, tik nelaistyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 05 24, 16:18)
Aš persodinčiau, tik nelaistyčiau.


O galima, kai neriasi persodinti? Tada reikia nieko nelaukti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 05 24, 16:40)
O galima, kai neriasi persodinti? Tada reikia nieko nelaukti.  mirksiukas.gif

Drįstu manyti, iš to, kiek įžiūriu lens.gif kad jis jau išsinėrė g.gif tavo vietoj persodinčiau, palaukčiau truputį, kol adaptuosis naujoj aplinkoj ir pradėčiau jau laistyt. Aš saviškius laistau, juk dabar jiems augimo periodas g.gif
Beje, iš vokiško siuntinuko supratau, kad visgi tie mano rastieji karasmontana "top red" (pasiėmiau vieną metinuką) ir yra mano ieškotieji yahoo.gif
Atsakyti
Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif Niekad nesu akmenukų turėjus, tai net nežinau, kada jie šsinėrę ir visa kita. Dabar bent jau numanau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 24 gegužės 2007 - 17:14