Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

labai gaila,bet turiu su jumis atsisveikinti...mire mano litopsiukai verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Saulegraza, o per kiek laiko siuntinukas ateis rolleyes.gif
reikia gi pasiruost, zemes, vazonikus....

o "lipa is zemiu" irgi pagalvojau kad gal sviesos mazai, bet kiek tas mazai ant palanges stovi, saule sviecia tesiai nuo ryto iki kokios 15val, o po to netesiai, bet sviesu kol nenusileidzia, nakti tai tik menulis nebent sviecia biggrin.gif
ar ir nakti reikia jiems sviesa organizuot g.gif
Atsakyti
Maniškiai jūros smeliu užpilti. Ir dar neplautu. Išdygo, jau neriasi. Tik vaikams labai jau jis viliojantis. Kelis kartus buvo užkapstę.
Na čia ne pavyzdys. Bet tikiuosi, kad vien dėl to nenumirs.
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2007 05 14, 17:55)
labai gaila,bet turiu su jumis atsisveikinti...mire mano litopsiukai verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


nu, cia dabar , kokios tragedijos.... Varyk i parduotuve nauju- ir megink is naujo. nera cia ko taip. pavyks isauginti. Tikrai nesunku!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 05 15, 17:03)
nu, cia dabar , kokios tragedijos.... Varyk i parduotuve nauju- ir megink is naujo. nera cia ko taip. pavyks isauginti. Tikrai nesunku!!!!!!

nenori jie pas mane augti...jau trecia karta bandziau..... verysad.gif
Atsakyti
man taip būna, kad nekurios gėlės manęs nemėgsta. Pvz. papartis, auginu ir auginu, o jis vis nusimirioja verysad.gif
Aurelija, nenusimink mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif pritariu Crassula šimtaprocentaliai , tsakant biggrin.gif man tie pirktiniai, olandiški, irgi dažniausiai mirdavo g.gif o va, vokietukai - gyvena.. reik nenuleist rankų mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=jurginėlis,2007 05 15, 20:00]
man taip būna, kad nekurios gėlės manęs nemėgsta. Pvz. papartis, auginu ir auginu, o jis vis nusimirioja verysad.gif



Sutinku, kad būna gėlių, kurioms kažkas nepatinka ir tiek, kad ir kiek besistengtum. g.gif Arba lapus leidžia, o žydėti nenori nors tu ką.
Džiaugiuosi, kad vokiškieji litopsiukai kol kas gyvuoja. Vienas netyčia nukrito į ciko vazonėlį ir puikiausiai ten jaučiasi . thumbup.gif Matyt patiko ši draugystė,drinks_cheers.gif nes abu neypatingai mėgsta vandenį.
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2007 05 15, 18:39)
nenori jie pas mane augti...jau trecia karta bandziau..... verysad.gif


Tai naujuosius laistyk karta i menesi. Sodink i molini vazona.

O dar - gal tavo namuose per dregna???

Labai keista g.gif
Atsakyti
pas mane namuose mazai saules,nes aplink vien tie blokiniai namai...tai vargsiukai mazai saules gauna...gal del to?o dregna kaip ir nera....bet jie man pradeda pelyti kai ilgiau pastovi...nors nelaistau visai...
Atsakyti
Na, aš dar paspaminsiu blush2.gif gavau žinutę, kad siuntinukas iškeliavo 4u.gif
Atsakyti
Saulegraza, litopsiukai prigijo ir auga kuo puikiausiai thumbup.gif Kadangi pele 3 suede, tai as dar senukuose dasipirkau ax.gif Ir visi kol kas auga thumbup.gif
Atsakyti