Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Saulegraza, ar man vaidenasi ar tavo duoti litopsiukai paaugo bigsmile.gif
ar gali jie taip greit g.gif
tiesa, nors susodinti visi i viena dideli vazonika, du kazkodel labai nori is zemiu islisti g.gif o kiti graziai tupi bigsmile.gif
kaip smagu stebeti visa procesa rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos lithopsu augintojos 4u.gif cia mano augintiniai seti kovo men.lithopsiukai


o cia atvykeliai lithopsai

tikrai labai smagu stebeti kaip jie dygsta ir neriasi biggrin.gif

kazkodel nerodo kaktusaitada prasom paziureti visus mano kaktusus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaika: 12 gegužės 2007 - 14:19
Pasiulymas: litopus, kurie yra 18 nuotraukoje, dar uzberkit zeme, jie neturetu taip kysoti virs pavirsiaus smile.gif O siaip visi siejinukai atrodo labai gerai, tokie storuliai! Ir konofitumai grazus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 12 gegužės 2007 - 16:06
Aciu Panfulia 4u.gif taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
As skaiciau kad konofitumai,kurie zydi nakti labai maloniai kvepia,ar tiesa?Ar kvepia ziedai litopsu?
Atsakyti
Pati uosciau - kvepia! Tikrai toks svelnus ir malonus kvapas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 12 gegužės 2007 - 18:25
QUOTE(-Renata- @ 2007 05 12, 12:03)
Saulegraza, ar man vaidenasi ar tavo duoti litopsiukai paaugo  bigsmile.gif
ar gali jie taip greit  g.gif
tiesa, nors susodinti visi i viena dideli vazonika, du kazkodel labai nori is zemiu islisti  g.gif o kiti graziai tupi  bigsmile.gif
kaip smagu stebeti visa procesa  rolleyes.gif



Man irgi atrodo, kad jie greitai auga. Paziurekit, ar man vaidenasi, ar jie tikrai per 3 savaites paaugo?

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

O cia - http://public.fotki....nfulia/lithops/ - sudejau daug savo litopu nuotrauku. Daug, bet ne visas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Renata- @ 2007 05 12, 12:03)
Saulegraza, ar man vaidenasi ar tavo duoti litopsiukai paaugo  bigsmile.gif
ar gali jie taip greit  g.gif
tiesa, nors susodinti visi i viena dideli vazonika, du kazkodel labai nori is zemiu islisti  g.gif o kiti graziai tupi  bigsmile.gif
kaip smagu stebeti visa procesa  rolleyes.gif


Smagu, jei auga. o ką tai reiškia - nori iš žemių išlipt? g.gif Gal šviesos trūksta, ir tįsta? g.gif

QUOTE(panfulia @ 2007 05 13, 21:31)
Man irgi atrodo, kad jie greitai auga. Paziurekit, ar man vaidenasi, ar jie tikrai per 3 savaites paaugo?

Nesivaidena schmoll.gif Tikrai paaugo bigsmile.gif O ten visur vienam vazoniuke - viena rūšis, ar kai kur miksus darai? Aš galvoju saviškius vėliau sumaišyt ,nors dabar tvarkingai pgl rūšis sutupdyti sėdi.
Labai graži kolekcija. Kiek jau rūšių turi, jei ne paslaptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 13, 22:06)
Nesivaidena  schmoll.gif Tikrai paaugo  bigsmile.gif O ten visur vienam vazoniuke - viena rūšis, ar kai kur miksus darai? Aš galvoju saviškius vėliau sumaišyt ,nors dabar tvarkingai pgl rūšis sutupdyti sėdi.
Labai graži kolekcija. Kiek jau rūšių turi, jei ne paslaptis  g.gif


Rusiu su visais porusiais ir variacijomis yra apie 45 +/- 2, tiksliau nepasakysiu rolleyes.gif O siaip kiekviename vazonelyje po viena rusi susodinta, nenoriu ju maisyti. Turbut klausi, nes pastebejai, kaip kartais tos pacios rusies individai ryskiai skiriasi vieni nuo kitu? mirksiukas.gif Galiu pasakyti tik tiek, kad litopai pasizymi didziuliu kintamumu , nezinai ka pamatysi po kiekvieno nerimosi smile.gif Vat tokie jie, musu "afrikos akmenys" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 05 13, 22:21)
O siaip kiekviename vazonelyje po viena rusi susodinta, nenoriu ju maisyti. Turbut klausi, nes pastebejai, kaip kartais tos pacios rusies individai ryskiai skiriasi vieni nuo kitu?  mirksiukas.gif  Galiu pasakyti tik tiek, kad litopai pasizymi didziuliu kintamumu , nezinai ka pamatysi po kiekvieno nerimosi smile.gif Vat tokie jie, musu "afrikos akmenys"  biggrin.gif

Na va, aišku ax.gif O aš vis pagalvodavau, kaip aš čia taip sėjau kaip mužikas avižas, kad vienam vazoniuke skirtingi litopsai atsidūrė blush2.gif Apie tokį nepastovumą nepagalvojau schmoll.gif
Litopsų užsakymas vokietukui išsiųstas pioneer.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ruosiuosi seti akmenukus atsiustus is conos ax.gif . vakar tokio rupaus smelio pajury prisisemiau. ale einant namo vyras mestelejo, kad nieks neaugs, nes ta smeli jura skalavo g.gif . ka manot? ar tinkamas toks smelis litopsiukams g.gif ? ten dar smulkiu kriauklyciu nuolauzu yra unsure.gif . patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 05 14, 08:12)
sveikos 4u.gif

ruosiuosi seti akmenukus atsiustus is conos ax.gif . vakar tokio rupaus smelio pajury prisisemiau. ale einant namo vyras mestelejo, kad nieks neaugs, nes ta smeli jura skalavo g.gif . ka manot? ar tinkamas toks smelis litopsiukams g.gif ? ten dar smulkiu kriauklyciu nuolauzu yra unsure.gif . patarkit 4u.gif

Tikrai netiks -- sūrus. As net neplaučiau, o paieskočiau kito arba nusipirkčiau zooparduotuvėj ax.gif

O as iš tos meles litopsų giminei net saulutinių daratėlių pasisėjau (tos pačios šeimos vienmetės gėlės) biggrin.gif
Atsakyti