Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

pries kelias dienas maciau litopsiuku, tokie keisti ir idomus augaleliai pasirode! o dabar paskaiciau apie juos placiau - patiko blush2.gif reikes nusipirkti ir man pora vazoneliu assa.gif
Atsakyti
QUOTE(carnivore @ 2007 05 04, 20:00)
pries kelias dienas maciau litopsiuku, tokie keisti ir idomus augaleliai pasirode! o dabar paskaiciau apie juos placiau - patiko blush2.gif  reikes nusipirkti ir man pora vazoneliu assa.gif

Mačiau ir aš pastaruoju metu jų pirkti atsiradus. Parsinėšiau neišturėjus vazoniuką mažiukų, bet didesnių nei mano vokietukai sudygėliai. Tai va, po savaitės dviejų jau nebėr g.gif nupuvo g.gif Nežinau, kaip čia taip - ar parsinešiau su zaraza jau, ar vis dar nemoku elgtis su jais g.gif
Atsakyti
man irgi klausimas, kaip juos auginti, maniau didelės priežiūros nereikalauja, bet va - jei tau nupuvo...hmmm doh.gif
Atsakyti
Olandai sunkiai adaptuojasi ant lietuviškos palangės. Jei išgyvena, tai gyvens, jei ne - tai ne. Pas mane iš keturių pirktų irgi vienas užsilenkė visiškai be priežasties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carnivore @ 2007 05 05, 12:23)
man irgi klausimas, kaip juos auginti, maniau didelės priežiūros nereikalauja, bet va - jei tau nupuvo...hmmm doh.gif

Tai jei man - nupuvo, dar nereiškia, kad nupus ir tau mirksiukas.gif Aš irgi - žalia augintoja, jei ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 05, 18:27)
Tai jei man - nupuvo, dar nereiškia, kad nupus ir tau  mirksiukas.gif Aš irgi - žalia augintoja, jei ką  ax.gif

tikiuosi... ax.gif na ziuresim, kaip ten bus, pirma reik remontus visokius pabaigt, o tada gelem rupintis biggrin.gif
Atsakyti
Duosiu užduotį žinovėms biggrin.gif
Šitie jau nemaži, jiems kokie 2 metai, bet kadangi žiemoja su kaktusais ir gyvena jų ritmu, nėra tokie dideli, kokie galėtų būti smile.gif Taigi, gal kas padėsit įvardinti. Turėjau penkis, vienas numirė. Liko keturi. Gal kas žinot kuris kurios rūšies?
Variantai tokie:
Lithops aucampiae
Lithops hooceri v.elephina
Lithops karamontana
Lithops marmorata
Lithops schwantesii
Foto:
1. user posted image 2.user posted image
3. user posted image 4. user posted image

Ačiū už pagalbą drinks_cheers.gif

O čia pasiguosiu kaip vos širdies smūgio negavau doh.gif Grįžtu namo po dviejų savaičių, žiūri - cono numiręs ohmy.gif cry.gif Pakapsčiau - gyvas bigsmile.gif Bet vaizdas kraupus pirmam kartui blink.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 05 gegužės 2007 - 16:58
Šiandien nusipirkau dar vieną litopsą Ukmergės Senukuose ax.gif . Toks nemažas wub.gif ir dar du liko. Kas norit, paskubėkit biggrin.gif .
Atsakyti
Vaje Lady Star, tai gerai, kad gyvas thumbup.gif
O jie tokius ciudus isdarineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 05 05, 17:56)
Gal kas žinot kuris kurios rūšies?


smile.gif Sakyciau, kad:
1. L.aucampiae (be abejoniu)
2. L.dinteri
3. L.hookeri
4. reikia sulaukti nauju lapu, nes pagal senus niekas rusies nenustatyneja

O cia litopo zydejimo video http://diary.ru/~lit...postid=27341963 thumbup.gif
Atsakyti
o kokio amžiaus akmenukai pražysta g.gif
Atsakyti
Panfulia,Fantastiskai grazu,nu super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti