Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 02, 10:31)
Mano katinytis įsigudrino ėst litopsiukus 

mano seses katinas tai su mazais kaktusiukais (iš sėklyciu) zaidė, kai kuriuos pakramtė, tai teko man juos priglaust nes gaila buvo kaktusu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 02, 10:31)
Mano katinytis įsigudrino ėst litopsiukus  gun_bandana.gif ir į vieną ir tą pačią rūšį įsisuko, kad jį kur  doh.gif iš penkių liko vienas...  verysad.gif gal kas turi katę namie ir sugalvojo kaip atbaidyt smaližių  g.gif ar čia tik grotos tepagelbės  g.gif

Cia vadinasi juokiasi puodas kad katilas juodas blink.gif Siandien pasiziuriu, ogi nera 3 litopsiuku verysad.gif Pasirodo pele nuede cry.gif As maciau kad is kaimynu pro vamzdziu skyle atbega bjaurastis, bet vis neprisiruosiau gaudyniu surengt ir se tau kad nori, ziuriu tik liekanos paliktos, o virsuneles nuestos verysad.gif Bet dar 3 liko, tai tikiuosi issaugot ax.gif (isnesiau i kita kambari topsecret.gif )
Atsakyti
Mano lithopsu vazonelis. Cia susodinti lithopsiukai is dvieju vazoneliu, labai bijojau atskirti viena nuo kito tai taip ir persodinau grupelem ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvanksht2 @ 2007 05 04, 11:56)
Mano lithopsu vazonelis. Cia susodinti lithopsiukai is dvieju vazoneliu, labai bijojau atskirti viena nuo kito tai taip ir persodinau grupelem ax.gif



kaip grazu wub.gif
Atsakyti
noriu paklausti ax.gif o litopsiuku sėklu Lietuvoj pirkt nėra???
Atsakyti
Lyg ir yra, bet kazkas rase, kad nedaigios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 05 04, 13:16)
noriu paklausti  ax.gif  o litopsiuku sėklu Lietuvoj pirkt nėra???

Yra. Kainuoja apie 8 Lt. Firma "Sėklos" jei niekas per 3 metus nepasikeitė biggrin.gif

Priminkit iki kada galima siųst norus iš cono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 05 04, 14:29)
Yra. Kainuoja apie 8 Lt. Firma "Sėklos" jei niekas per 3 metus nepasikeitė  biggrin.gif

Priminkit iki kada galima siųst norus iš cono  4u.gif

Iki 13 d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 05 04, 13:32)
Iki 13 d.  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Spėsiu vadinasi, nes baisiai laiko nerandu išsirinkimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 05 04, 14:28)
Lyg ir yra, bet kazkas rase, kad nedaigios  schmoll.gif

as pirkau geliu mugeje, tai pas mane per 5d. isdygo visi ax.gif
Atsakyti
o jus čia seklytes siusites, ar pačius augaliukus??? ir čia uzsakymas iš vokietijos, ar ka netaip supratau?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 05 04, 14:56)
o jus čia seklytes siusites, ar pačius augaliukus??? ir čia uzsakymas iš vokietijos, ar ka netaip supratau??  blush2.gif

Visko, ko širdis geidžia biggrin.gif Taip, iš Vokietijos, iš cono's paradise 4u.gif
Atsakyti