Įkraunama...
Įkraunama...

Principai

Perskaiciau tema ir kilo ivairiausiu minciu. Kai yra nesutariama su vieno arba kito seimos nariu, tai tikrai be galo sunku. Kiek supratau tavo sesuo yra desimcia metu jaunesne, tai jai kazkur 20. Tai toks durniskas amzius yra is tikruju. Turiu pavyzdziu, todel ir sakau. Galbut todel ir nesutaria, nes mastymas, jog 20 metu esi pats protingiausias kitus vercia is koto. Manau verta pasistengti, kad issaugoti draugyste, juk ne veltui susiejot.
Lengva peikti, kai nepazisti zmogaus, bet tikiu, kad jums viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 05, 12:11)


psichologe sako, tu esi stipri ir valdinga, jis bijo prarast tave, todel nuleidzia gaza ir tyli...bet po kiek laiko vel tas kartojasi...nebematau kitos iseities, kaip skirybos...



Man vienas zmogus yra pasakes: jei tu esi stipri moteris niekada salia saves neturesi tikro vyro tik mazgote
Kai pagalvoju tai gal ir tiesa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosmergaite @ 2009 04 20, 20:56)
Man vienas zmogus yra pasakes: jei tu esi stipri moteris niekada salia saves neturesi tikro vyro tik mazgote
Kai pagalvoju tai gal ir tiesa blush2.gif

O kas keisčiausia būna, kai stipri moteris nori tikro vyro, kurį galėtų valdyti. Va čia man ir nesusieina... Mazgotė - netinka, o su stipriu vyru nesusigyvena niekaip.... Ir ne vieną tokią pažįstamą turiu.

P.S. Įdomu, kaip sekasi temos autorei...
Atsakyti
butu idomu suzinoti, kaip temos autore? ar visgi istekejo?? 4u.gif
Atsakyti
tongue.gif
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Na aš pati tikrai esu gana principinga ax.gif ir labai sunku būna atsikratyti ir nusileisti savo principams, kovoju iš paskutiniųjų schmoll.gif būna, kad nusileižiu, metu visokius principus ir kaprizus į šona, bet tai būna retai 4u.gif draugas jau susitaikė atrodo su tuo, moka elgtis su manimi, sutvarko biggrin.gif ir aš jį sutvarkau kai man reikia biggrin.gif žodžiu, pažįsta jau ir mane ir tuos mano principus, tai kol kas per daug problemų tai nekelia, bus matyt, kaip bus ateityje smile.gif
Atsakyti
g.gif kad taip prieš vestuves blink.gif .......negerai
sakyčiau pragyvenus 10 metų sakytų , kad sesuo kojos nekeltų per duris blush2.gif gali būti , nes pati kai kurių žmonių nenoriu matyti prie savo slenksčio , nes atsibodo jų kandumas ir kvailas pasikėlimas . protingi kaip ne visi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosmergaite @ 2009 04 20, 20:56)
Man vienas zmogus yra pasakes: jei tu esi stipri moteris niekada salia saves neturesi tikro vyro tik mazgote
Kai pagalvoju tai gal ir tiesa blush2.gif

visiska nesamone.as valdinga (mano maman irgi tokia) ir vyras l.stipri asmenybe.buna dar susidauziam kaip dalgis su akmeniu,bet apsislifavom kampus biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena . Norėčiau pasisakyti iš nekenčiamos sesers varpinės . Užjaučiu tą seserį , nes dabar gal tik nekenčia , bet gal ir pradėti žeminti tyčiotis . Taip pat kaip ir tavo sesuo nekenčiu savo sesers vyro , bet matau , kad jau visi pažįstami ir šeima " eina su juo išvien " . O aš dėl visko lieku kalta . Tokia situacija nerealiai stogą rauna .
Atsakyti
nepyk bet susidaro vaizdas kad jus abu tokie patys, cia ne jis vienintelis yra blogas, tu taip pat ne auksine ir todel siulyciau problemu ir savy paieskoti ne tik kituose zmonese
Atsakyti
Taip , charakteris mano bjaurus . Bet pikta , kai po visu žeminimų lenda į akis ir bando vaidinti kokie jie gali būti geri , draugiški . gun_rifle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teta33: 28 vasario 2010 - 13:57
Kol nepasimokysit kaip principai gali sužlugdyt jus,tol ir rodysit
Atsakyti