Įkraunama...
Įkraunama...

Principai

QUOTE(jura-rura @ 2007 04 11, 15:19)
moterys moterys palaukit, neskubekit temos autorei teigti, kad cia jau nieko nebus is tu santykiu. as noriu pasakyti pavyzdziu is savo gyvenimo, nes viskas labai jau panasu i manaja meile.
Visu prima labai pasiseka toms poroms, kurios viena kita pamilsta ir yra lengvu charakteriu, nekonfliktiski ir pan. Cia atskira tema. Taciau neskubekite smerkti tu, kurie barasi, rodo savo principus ir panasiai, taciau myli viens kita. Tai nereiskia, kad ju meile mazesne. atvirksciai.
As taip pat su savo vyru labai konfliktavom iki vestuviu, taip pat kildavo minciu ka as darau, kam man tos vestuves ir panasiai. taciau, visa tai pasikeite tik dideles meiles deka, kuri rode mums kelia kaip susigyventi vienas su kitu. Maniskis nekente mano motinos (buvo uz ka), taciau mane tai baisiai skaudindavo. istvereme ir tai, siai dienai jie bendrauja ir netgi jis jai skina zibutes. mes gyvename satarveje ir mylim vienas kita dar labiau, ir visu pirma del to- kad sugebejom prisiderinti vienas prie kito, isgirsti vienas kita ir ismokom paminti savo principus, kurie zlugdo santykius.



Tai kad jūs tik 8 mėnesius suituokę biggrin.gif Nes perskaičius galėjau suprast, kad 8 metai. tad neskubėkite su patarimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 04 11, 17:39)
jeigu jau dabar kaskart suspyke "skiriates" ir "sunio nepasidalinat", isivaizduoju kokiam strese augs jusu vaikas  doh.gif



na tikiuosi tikrai taip nebus...vis tiek gyvensim atskirai ir bus daug viskas paprasciau...

mano tevai vede jau 25m ir galiu pasakyti, kad visko buvo...ir pykciu ir visko...ir siaip jau kai sakiau, kad skiriames, tai sake dar simta kartu ir skirsites ir taikysites...gal tete nelabai patenkintas, kad maniskis toks choleriskas, nors pats tosk pats, bet saves is sono nemato...
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 04 12, 01:18)
Tai kad jūs tik 8 mėnesius suituokę biggrin.gif Nes perskaičius galėjau suprast,  kad 8 metai. tad neskubėkite su patarimais smile.gif



Vestuviu data nieko nereiskia, mes kartu jau daugiau kaip 8metai. ir gyvename kartu jau puse sio laiko. Taigi, patarineti galiu ir zinau ka sneku.
gaila man tu moteriskiu, kurios galvoja, kad jaigu jau bariesi, vadinasi nera gyvenimo su isrinktuoju. Aisku jeigu tie barniai "netobuleja" tai suduva, bet is esmes, per juos pazinsit vienas kita ir svarbiausia kad abudu stengtusi analizuoti kodel tai ivyko ir darytu isvadas.
Atsakyti
Man tai gaila tu merginu, kurios ilgai draugauja ir tikrai tikisi likt su tuo vyru...o jis paima ir susiranda jaunesne, grazesne ir t.t....todel labai ilgos draugystes manes nezavi, nes nera jokiu garantiju ir gali bet kada likt ant ledo...manau sutikus zmogu ir abiems jauciant, kad tikrai geriau nera neverta tempt ilgai draugaujant, nes laikui einant vistiek tie stiprus jausmai apsislifuoja, aistra mazeja...as nesakau, kad kazkada musu barniai neissispres, bet tiesiog esam du zmones, sueje is skirtingu seimu, kuriose yra savos tradicijos ir auklejimas gali skirtis...su savo draugu rodom vienas kitam kokie esam istikruju, kad paskui nebutu sokas...nes zinau kelis atvejus, kad po vestuviu pasirodo visai kitas veidas, nors ir draugavo ne trumpa laika...todel tikrai laikas daro savo, kartais zmones atstumia, o kartais suartina...
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 12, 11:11)
Man tai gaila tu merginu, kurios ilgai draugauja ir tikrai tikisi likt su tuo vyru...o jis paima ir susiranda jaunesne, grazesne ir t.t....todel labai ilgos draugystes manes nezavi, nes nera jokiu garantiju ir gali bet kada likt ant ledo...manau sutikus zmogu ir abiems jauciant, kad tikrai geriau nera neverta tempt ilgai draugaujant, nes laikui einant vistiek tie stiprus jausmai apsislifuoja, aistra mazeja...as nesakau, kad kazkada musu barniai neissispres, bet tiesiog esam du zmones, sueje is skirtingu seimu, kuriose yra savos tradicijos ir auklejimas gali skirtis...su savo draugu rodom vienas kitam kokie esam istikruju, kad paskui nebutu sokas...nes zinau kelis atvejus, kad po vestuviu pasirodo visai kitas veidas, nors ir draugavo ne trumpa laika...todel tikrai laikas daro savo, kartais zmones atstumia, o kartais suartina...



na vestuves irgi nera garantija, kad mylimasis negaletu nuklysti is ona ir susirasti kitos...
tiesiog ne visiems vienodai greitai ateina tas suvokimas.... bet tai nereiskia, kad kazkuris atvejis yra geresnes ar blogesnis uz kita...
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 12, 08:21)
na tikiuosi tikrai taip nebus...vis tiek gyvensim atskirai ir bus daug viskas paprasciau...

? g.gif

QUOTE(Linushi @ 2007 04 12, 11:11)
Man tai gaila tu merginu, kurios ilgai draugauja ir tikrai tikisi likt su tuo vyru...o jis paima ir susiranda jaunesne, grazesne ir t.t....todel labai ilgos draugystes manes nezavi, nes nera jokiu garantiju ir gali bet kada likt ant ledo...

nu nesuprantu as tokio poziurio "apsizenysiu kad nepabegtu bigsmile.gif " pasiskaityk temas is serijos "kai atsiranda trecias", pamatysi kad vestuvemis vyro nepririsi mirksiukas.gif jei nores tai ir paliks ant ledo ir joks ziedas nesutrukdys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 12 balandžio 2007 - 10:59
na pririst as jo ir nesitikiu ir net neplanuoju, cia mes nei vienas neapdraustas...bet del neistikimybes nesuku galvos, nes zinau, kad jis man istikimas, o kas bus veliau tik dievas zino...nes kaip sakoma kuo labiau varzysi, tuo begs toliau...nesu nuo jo tiek priklausoma, kad visko bijociau...niekada nebijau keist gyvenima, tik pagalvoju pries tai ar verta...

o del gyvenimo atskirai, turejau omeny be tevu...tada bus tik musu seima...nebus mano sesers, kuri ji nervina, o visas sis teatras ir mane nervina ir prisigalvoju nesamoniu...

ir be abejo nesakau, kad visiems trumpos ar ilgos draugystes i nauda ar ne...kiekvienas sprendzia pagal save...vienas ilgiau galvoja, o kitas veikia...ir panasiai...kiek zmoniu tiek gyvenimu...
Atsakyti
Atsimink bus šeimos šventės norėsis ir tėtį ir mamą ir seserį pasveikinti,o jis nei pas eis ir dar tau bambės kad eini artimųjų sveikint.Žinok labai sunku taip gyvent unsure.gif
Atsakyti
seimos svntes labai skaudi tema kai vyras nemegsta kazkurio is tavo namiskiu. taciau ir cia galima susitvarkyti. jeigu vyras tave myli, turi suprasti tavo nora ir meile artimiesiems, todel jis turi per kancias eiti ir buti ten, nors ir labai nenori. vien del taves. o geriausia aisku suvokti kodel jis kakurio is ju nemegsta ir pakalbeti apie tai. siulyciau ir tau su seserim pasikalbeti jeigu zinai, kad jie nesutaria. viskas yra imanoma.
Atsakyti
kad nera ka aiskintis kai ir taip aisku...ji principinga ir jis ir nei vienas kitam nenusileidzia...na velykos praejo sklandziai...be jokiu skandalu ir pan...sakyciau maniskis kazkox labai jautrus, kad i visokias replikas reaguoja...as jam tai pasakau, bet kad tam laikui... blink.gif
Atsakyti
Mano nuomonė tokia: jeigu jūs abu jau dabar isterikuojate, tai tikrai netikiu, kad po vestuvių šitas klausimas išsispręs g.gif , bijau, kad blogiau nebūtų, o dar atsiras vaikutis, rūpesčių ir problemų bus iki kaklo, bus dar sunkiau doh.gif . Aš manau, galit pabandyti "šlifuotis" dar dabar, kol esate nesusituokę, o jeigu nepavyks, tada nežinau... Šeimoje, kurioje pastovūs konfliktai yra labai sunku...
Atsakyti
Su principais toli nenuvaziuosi
Atsakyti