Įkraunama...
Įkraunama...

Principai

o nenori atideti vestuviu kazkuriam laikui? g.gif koks ten pas ju jau tas degntis amzius kad yra toks reikalas tuoktis? metai ten ar ten man atrodo.. g.gif
seip mano situacija labai jau panasi doh.gif ir veju ir myliu ir atrodo kad daugiau taip nebegaliu, bet vis dar gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
Pastebejau, kad geriausios santuokos kai buna is reikalo...tada tikrai nebuna jokiu abejoniu, o tiesiog reikia ir viskas...bet ir siaip praeina kiek laiko ir vienas kitam atsibosta ir pan...bet yra vaikas, keiciasi poziuris yra atsakomybe...o kiek zinau kas tuokesi pas beveik visus buvo abejoniu...as nesakau, kad mes po santuokos imsim po kokiu 5metu ir issiskirsim...nuo skyrybu nera nei vienas apdraustas...ir drauge viena draugavo 6m apsivede ir po puses metu issiskyre...tai ka apie tai kalbet...nzn tiesiog manau po ilgu draugysciu praeina isviso noras tuoktis ir siaip buna gerai susimetus gyvent...o man taip nepatinka...norisi vaiko, kuris gimtu seimoje...as zinau tiek, kad jis man nusileis, bet va taip nervus pagadina su savo tokiais priepoliais...o nei vieno vyro nemaciau, kad butu ciki...asmeniskai letu vyru nemegstu, gal jie ir geriausi, bet tiesiog tokie ne prie sirdies...

maniskis tai toks yra kad pas ji viduriuko nebuna, pas ji blogiausia arba geriausia, bet po truputi atvedu i prota...kad galima tenkintis ir tuo ka sugebi turet...smile.gif nzn gal ir as per daug sureiksminu nemoku nusileist, bet jau taip yra...o jei vestuves atidesim, manau isviso ju nebus...nemanau, kad tai geriausia iseitis...tada isviso jas reikia atsaukti ir nejuokint zmoniu...smile.gif
Atsakyti
nemanau kad santuokos ir is reikalo buna labai jau stiprios g.gif manau tokios pat gali buti nelaimingos ir laimingos kaip ir paprasta normali santuoka mirksiukas.gif
o tau paklausti saves ar ji taip myli, kad galetum i kai kuriuos jo principus pazvelgti pro pirstus g.gif jei taip, tai valio, - tuokites, jei ne - nemanau, kad ilgai kartu gyvensit verysad.gif
Atsakyti
sakyčiau čia ne principai o lipimas ant galvos.
jei bachūras atsikrausto gyvent pas tavo tėvus ir pradeda savo tvarką daryt tai jau nieko gero.
o dėl sesės per vestuves, tai suprasčiau jei mirtinas priešas jinai ten būtų, o dėl to kad nepatinka... blink.gif
jei dabar dėl tokių niekų taip riejatės, kas bus toliau?
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 05, 12:11)

negaliu pakest savo busimojo vyro kvailu principu...
musu vestuves turetu but rugpjuti, bet man jau dabar nuo visko bloga...
maniskis perdetai pavydus, sakyciau paranojiskai, oi kiek nervu man kainavo...
sakau o jei keli tokius reikalavimus, tai gali pamirst, cia man tokiu scenu nekelsi...
tai sukroviau jo daiktus ir kaip sakant liepiau iseit...
ir kaip visada labai meilus ir geras buna...po kiek laiko vel ta pati scena - isterijos principu...
tai man jau kantrybe senka...
jau buvau rimtai issiskirianti, jam buvo sokas, nesitikejo...
nebegaliu klausyt jo kvailu issireiskimu, pradedu rekt ant jo...
as pasiutau, sakau tai ko tu man dar gadini gyvenima...
sakau jei pats neissikraustysi rasi savo daiktus prie konteinerio, bombzams tiks...
zinokit jau nebegaliu daugiau...
tai nesubrendusio zmogaus budas...
rezgu plana kaip ji iskraustyt ir pamirst ji...ir atsiimt pareiskimus...

bet kiek aplinkui pasiziuriu i vyrus (draugiu, kaimyniu, bendradarbiu) nei vieno idealo nematau...
nebematau kitos iseities, kaip skirybos...
su juo net nekalbu,
sakau nematau reikalo su tavim bendraut...



QUOTE(Linushi @ 2007 04 09, 17:49)
o nei vieno vyro nemaciau, kad butu ciki...asmeniskai letu vyru nemegstu, gal jie ir geriausi, bet tiesiog tokie ne prie sirdies...

o jei vestuves atidesim, manau isviso ju nebus...nemanau, kad tai geriausia iseitis...tada isviso jas reikia atsaukti ir nejuokint zmoniu...smile.gif

zodziu teki tik del to kad "nejuokinti zmoniu" ir kad "nemaciau nei vieno vyro kad butu ciki". Neisizeisk, bet as uz jusu santuokos ateiti nestatyciau schmoll.gif nu gal ir istemsit, bet kad laimingi busit.. abejoju.. tikiuosi kad neissipildys ka ca surasiau, ale parasiau kaip man atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 09, 17:49)
Pastebejau, kad geriausios santuokos kai buna is reikalo...tada tikrai nebuna jokiu abejoniu, o tiesiog reikia ir viskas...bet ir siaip praeina kiek laiko ir vienas kitam atsibosta ir pan...bet yra vaikas, keiciasi poziuris yra atsakomybe...o kiek zinau kas tuokesi pas beveik visus buvo abejoniu...as nesakau, kad mes po santuokos imsim po kokiu 5metu ir issiskirsim...nuo skyrybu nera nei vienas apdraustas...ir drauge viena draugavo 6m apsivede ir po puses metu issiskyre...tai ka apie tai kalbet...nzn tiesiog manau po ilgu draugysciu praeina isviso noras tuoktis ir siaip buna gerai susimetus gyvent...o man taip nepatinka...norisi vaiko, kuris gimtu seimoje...as zinau tiek, kad jis man nusileis, bet va taip nervus pagadina su savo tokiais priepoliais...o nei vieno vyro nemaciau, kad butu ciki...asmeniskai letu vyru nemegstu, gal jie ir geriausi, bet tiesiog tokie ne prie sirdies...

maniskis tai toks yra kad pas ji viduriuko nebuna, pas ji blogiausia arba geriausia, bet po truputi atvedu i prota...kad galima tenkintis ir tuo ka sugebi turet...smile.gif nzn gal ir as per daug sureiksminu nemoku nusileist, bet jau taip yra...o jei vestuves atidesim, manau isviso ju nebus...nemanau, kad tai geriausia iseitis...tada isviso jas reikia atsaukti ir nejuokint zmoniu...smile.gif



Linushi, o ka tau tevai ir drauga pataria? Zinok kartais tevai buna tikrai geri patarejai
Atsakyti
Draugam jis patinka, siaip jis kalbus ir apsukrus zmogus...tevams ir nekliuna, tik siaip sako karstakosis...o kad su sese nesutaria, tai nieko nuostabaus, bet negali jis uzdraust man su ja bendraut ir panasius dalykus...na jis savo bjauruma tik man parodo, aplinkiniai nepastebi to...as jam pasakiau nepatinka iseik, bet sakau nusiramina ir vel ramus...o pro pristus ziuret i jo tuokius ispuolius ir negaliu...nes pacia labai isveda is pusiausvyros...is meiles akla nesu, kad nematyciau jo minusu...aplamai niekad tiek neismyliu, kad nematyciau kas aplinkui dedasi...akla meile ne man...nesu labai emocionali...dar ir realus protas pas mane veikia...
Atsakyti
Man atrodo kad pas jus cia tik laikina krize ir tiek, nebutina skirtis, tai nepakankama priezastis skiryboms, jums tik reikia pabuti atskirai vienam nuo kito, arba isvaziuoti i romantiska kelione, kazkada man kelione labai padejo, nors vaziavau labai nenoredama, bet kazkaip pakeista vieta paveike stebuklingai. Vis delto netrumpai esat kartu, nieko keisto kad kazkas jau erzinti pradejo. Man tai labai padedavo kai mano vyras mane uzknisdavo (ziauriai pasakiau), tai pasiziuredavau i kitu vyrus, kokie buna istikro baisus zmones, pvz.:koks tinginys, narkomanas ar siaip nevalyvas bedarbis, ar geriantis ir musantis savo seima, tada man maniskis toks auksinis pasidarydavo, kad atrodo is naujo pamildavau blush2.gif
Atsakyti
moterys moterys palaukit, neskubekit temos autorei teigti, kad cia jau nieko nebus is tu santykiu. as noriu pasakyti pavyzdziu is savo gyvenimo, nes viskas labai jau panasu i manaja meile.
Visu prima labai pasiseka toms poroms, kurios viena kita pamilsta ir yra lengvu charakteriu, nekonfliktiski ir pan. Cia atskira tema. Taciau neskubekite smerkti tu, kurie barasi, rodo savo principus ir panasiai, taciau myli viens kita. Tai nereiskia, kad ju meile mazesne. atvirksciai.
As taip pat su savo vyru labai konfliktavom iki vestuviu, taip pat kildavo minciu ka as darau, kam man tos vestuves ir panasiai. taciau, visa tai pasikeite tik dideles meiles deka, kuri rode mums kelia kaip susigyventi vienas su kitu. Maniskis nekente mano motinos (buvo uz ka), taciau mane tai baisiai skaudindavo. istvereme ir tai, siai dienai jie bendrauja ir netgi jis jai skina zibutes. mes gyvename satarveje ir mylim vienas kita dar labiau, ir visu pirma del to- kad sugebejom prisiderinti vienas prie kito, isgirsti vienas kita ir ismokom paminti savo principus, kurie zlugdo santykius.
Atsakyti
Butent yra tai, kad tie kiti vyrai manes ir netraukia...aisku matau aplink ir graziu, bet tai tik isore, kuri manes netenkina...

kaip ir tikejau, sulaukiau ivairiu patarimu, kad jau zluge musu santykiai, kiti sako ne...as manau, kad tai galima isgyvent...taciau kartais taip uzknisa, kad atrodo jau nebegaliu, viska mesiu...bet kai pasigalvoji, vel viskas is naujo ir neaisku ar jau rasiu toki, kuris bus pagal mano nora...jauciu kad tokiu nera...
Papildyta:
Dabar kai viskas gerai, vel jauciames laimingi...ir atrodo ko daugiau ir gali trukti...siaip kas liecia seima, tai jis geras...taciau gal kiek ir pats bijo to vedybinio gyvenimo, bet ir nori...daznai kalbam, kad jau ir leliaus norim...dabar musu lelius - suo...smile.gif kuri labai mylim ir kai pykstames nepasidalinam... doh.gif
Atsakyti
pradeti galvoti apie tai kaip susiarsti verciau kita vyra - yra lengviausias kelias ir aisku, toki pasirinkus, veliau suvokus, nevisada galesi grizti atgal. o taip dazniausiai ir buna.
taciau didis menas yra ismokti gyventi su mylimuoju ir uzejus "blogoms" dienoms, nepasuoti, o kaip tik pamastyti kodel susibaret, ka galejai daryti kaitaip ir panasiai. aisku cia turi 'dirbti' abudu.
manau tai ir yra sekmes formule....
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2007 04 11, 16:30)
daznai kalbam, kad jau ir leliaus norim...dabar musu lelius - suo...smile.gif kuri labai mylim ir kai pykstames nepasidalinam... doh.gif

jeigu jau dabar kaskart suspyke "skiriates" ir "sunio nepasidalinat", isivaizduoju kokiam strese augs jusu vaikas doh.gif
Atsakyti