Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

Patarkit, kurioj pardoj paieškoti nelabai brangių ale sportinio stiliaus bliuzonų ar megztukų. Bet ne treningų, Nike ir Adidų nenoriu schmoll.gif Kiek knaisiojau, tai niekas neužkliuvi už akių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 17, 08:09)
Patarkit, kurioj pardoj paieškoti nelabai brangių ale sportinio stiliaus bliuzonų ar megztukų. Bet ne treningų, Nike ir Adidų nenoriu  schmoll.gif Kiek knaisiojau, tai niekas neužkliuvi už akių  cool.gif

wetseal,forever21,oldnavy yra dzemperiuku mirksiukas.gif

kaip manot kada prasides didieji ispardavimai? pas mus kiek pamenu liepos men. ydomu kaip amerikej? 4u.gif
Atsakyti
JAu netent kad pateikei doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gp0629 @ 2007 05 17, 10:52)
JAu netent kad pateikei  doh.gif

Oi ne i ta tema irasiau blush2.gif , bet prie to pacio pasiteirasiu, gal zinot kur gali buti parduodami dalykiniai kostiumeliai???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 17, 09:09)
Patarkit, kurioj pardoj paieškoti nelabai brangių ale sportinio stiliaus bliuzonų ar megztukų. Bet ne treningų, Nike ir Adidų nenoriu  schmoll.gif Kiek knaisiojau, tai niekas neužkliuvi už akių  cool.gif

www.drjays.com
Labai fainu yra smile.gif
Atsakyti
neatsimenu, ar jau sita puslapi rodziau... blush2.gif fainu maikonu ten yra bigsmile.gif
http://www_80spurple_com/
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
as tai db biski nusivylus siuntimo kainom... blush2.gif wa nusiziurejau ciotku maikuciu ir uzsisakiau pora is wetseal... jos kainavo 10$ tai abi 20$ nium va su kate25 arbatele 23$ o siuntimas 11$! doh.gif beveik puse vertes! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 05 18, 14:00)
as tai db biski nusivylus siuntimo kainom... blush2.gif  wa nusiziurejau ciotku maikuciu ir uzsisakiau pora is wetseal... jos kainavo 10$ tai abi 20$  nium va su kate25 arbatele 23$ o siuntimas 11$!  doh.gif  beveik puse vertes! doh.gif

Uz 2 maikes 11 baksiu? blink.gif Netikiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 05 18, 15:33)
Uz 2 maikes 11 baksiu? blink.gif Netikiu cool.gif

Daugoka blink.gif , gal apsiskaiciavo? pries pabrangimus 100g kainavo 3Lt max, tai maikute 1 sveria apie 200g.
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2007 05 18, 14:52)
Daugoka  blink.gif , gal apsiskaiciavo? pries pabrangimus 100g kainavo 3Lt max, tai maikute 1 sveria apie 200g.


nemanau , kad Kate apsiskaiciavo, ji ir sake, kad neapsimokes siustis pigiu rubu po pabrangimo ax.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(*lavista* @ 2007 05 18, 14:40)
Merginos, kaip FOREVER21 dydziai ? nepamazintti/nepadidinti? 
kad kokybe pobaisi tai skaiciau , o apie dydzius nieko neradau..


kazkur buvau skaicius, kad padidinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxiule: 18 gegužės 2007 - 14:32
oho, dideles kainos siuntimo unsure.gif norejau kaip tik du maikonus uzsisakyt, dabar reiks pagalvot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2007 05 18, 15:40)
Merginos, kaip FOREVER21 dydziai ? nepamazintti/nepadidinti? 
kad kokybe pobaisi tai skaiciau , o apie dydzius nieko neradau..



nium mano drauge kai pirko tai dydis buvo geras (s lietuviskas atitioko ju s) o kokybe gan smagi mirksiukas.gif bet as nepriekabi pirkeja tad... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(GundaC @ 2007 05 18, 15:52)
Daugoka  blink.gif , gal apsiskaiciavo? pries pabrangimus 100g kainavo 3Lt max, tai maikute 1 sveria apie 200g.



nium as il buciau taip pamanisu bet ji kzkaip atskirai paskaiciavo liemenele kuri kainavo 13.5$ be arbatos o siuntimas 6$ unsure.gif tad supratau jog tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
nju pasidalinsiu įspūdžiais iš drjays.com smile.gif

user posted image

labai faina maikytė thumbup.gif realybėje spalvos dar ryškesnės kaip foto S atitinka S, gerai tempiasi ir gražiai apgaubia figūrą 4u.gif

user posted image

babyphat balerinkos smile.gif man ir realiai jos fainiau atrodo nei foto ir ta grandinėlė tokia prabangiai atrodanti, ant kojos labai patogios, netrina, nespaudžia smile.gif tiesa jos tinka gal platesniai kojytei dar labiau nei mano, bet ir man nesmukčioja, į ilgį ok, va į plotį laisvokos truputuką, bet vis tiek man jos labai patiko thumbup.gif ėmiau 8.5, dėl pločio abejoju gal ir 8 būtų tikęs, bet šiaip nešlepsi, ties pirštuku vos vos vietos likę, LT nešioju 38/39 4u.gif

user posted image

dar viena maikutė LOT, nju super, plius dar tie dažai kurie atrodo lyg nusitrynę kiek realiai ji labai gražiai auksiuku blizga, tokios aplikacijos dar neteko matyti, ne paprastai auksas, na o su kažkokiais lyg deimančiuko dulkėm, panašiai kaip babyphato bačioku grandinėlė, medžegytė plona, vos vos persivšviečia, irgi puikiai tempiasi ir prisitaiko prie figūros thumbup.gif S yra S smile.gif

user posted image

džinsiokai fashion lab, nju superiniai, labai žemintas liemuo, gražiai aptempia, realybėje jie tamsesni nei foto ir galai klešnių palikti tamsūs nenugarinti iš nugaros, labai fain, nesimatys purvo lotuliukas.gif ir man jų kokybė ir pasiuvimas patiko daug labiau negu džinsiukų iš guessfactory smile.gif kišenyčiu kraštelis speciaiai patrintas, kišenikės gražiai iš užupakaliuko atrodo, ten dar akut4s blizgios tamsiai m4ynos yra, j7 foto taip pat nesimato, vien žo labai patenkinta, nešiojančioms 34 kelnes patartina imti 0 dydį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 21 gegužės 2007 - 19:33