Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

Panos,o kur jus fainuliu rubeliu berniuksciams nuo 11 metu randat g.gif ? Aisku,kad ir kaina normali butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2007 05 09, 12:01)
Panos,o kur jus fainuliu rubeliu berniuksciams nuo 11 metu randat g.gif ? Aisku,kad ir kaina normali butu ax.gif


gap, oldnavy
Atsakyti
As Bebe kokybe labai patenkinta ax.gif o dydziai bent jau ka as turiu tai tokie patys kaip ir kitur perkant , na bent jau maikuciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 05 08, 18:25)
š tai tikrai nebus, nes kainos tai tan nemažos švelniai tariant  doh.gif

nužiūrėjau ir aš sau palaidinukę ten, ale kai kaina pakalkulaivau, pamaniau, kad per brangiai gaunas  doh.gif
Papildyta:
nors iš kitos pusės už tokį originalų daiktą tai ir negaila būtų  doh.gif  tai va ir mąstau dar, reikia man ar nereikia  g.gif


Reikia, reikia, tuo labiau, kaip supratau: daugiau ir nebeuzsakines verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charlotte @ 2007 05 09, 16:19)
As Bebe kokybe labai patenkinta  ax.gif  o dydziai bent jau ka as turiu tai tokie patys kaip ir kitur perkant , na bent jau maikuciu  ax.gif

kaip suprantu, maikuciu dydziai atitinka.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2007 05 09, 14:01)
Panos,o kur jus fainuliu rubeliu berniuksciams nuo 11 metu randat g.gif ? Aisku,kad ir kaina normali butu ax.gif

As pirkau savo bernui 13metu is childrensplace XL 14 ir is gap XXL, tai viskas tiko ir kainos visai normalios, o va is next paemiau 12metu, tai noretusi didesniu.... ir brangoki,bet kokybe super thumbup.gif
Atsakyti
Help smile.gif
Nerandu Kate25 skyrelio blink.gif
Mano uzsakymas jau gautas JAV, sake kad turiu laukti pranesimo skyrelije apie siuntinuko gavima i Vln. O skyrelio tai ner... g.gif
Patarkit, kaip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 05 15, 10:18)
Help smile.gif
Nerandu Kate25 skyrelio blink.gif
Mano uzsakymas jau gautas JAV, sake kad turiu laukti pranesimo skyrelije apie siuntinuko gavima i Vln. O skyrelio tai ner... g.gif
Patarkit, kaip buna smile.gif


Kates25 tema čia:

http://www.supermama...howtopic=187548

Jeigu kalba eina apie šitą skyrelį g.gif
Atsakyti
Mergickos, jei nurodant pvz. drabuzio liemens apimti parasyta "stretched", tai reiskia, kad rubas istemptas kiek tempiasi matuojamas ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 05 16, 06:25)
Mergickos, jei nurodant pvz. drabuzio liemens apimti parasyta "stretched", tai reiskia, kad rubas istemptas kiek tempiasi matuojamas ar kaip? g.gif


Stretched-medaziaga,kuri tamposi
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 05 16, 11:52)
Stretched-medaziaga,kuri tamposi


stretch turetu but jei apie medziaga, bet konkreciai liemuo- waist 25'-26' stretched. Tai jis kiek tempiasi istemtas ar tiesiog istiestas padetas ir pamatuotas? (stretched a ištiestas, išskleistas) g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 05 16, 21:47)
stretch turetu but jei apie medziaga, bet konkreciai liemuo- waist 25'-26' stretched. Tai jis kiek tempiasi istemtas ar tiesiog istiestas padetas ir pamatuotas? (stretched a ištiestas, išskleistas) g.gif



manau neistemptas o paprastai neitemptai pamatuotas g.gif kzkaip gi keistai butu g.gif
Atsakyti