Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Jucke @ 2009 04 16, 14:51)
Esu pirkusi iš Venus basutes, tai pagal mane jos buvo bent puse dydžio padidintos tai tikrai  doh.gif O ir kokybė neypatinga pagal mane  schmoll.gif  g.gif

g.gif Kaip tik dabar norėjau užsakyti basutes iš VENUS g.gif tai dabar mastau, gal neverta 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Norejau paprasyti pagalbos..gal kuri pirkoti saviskiui is ebay ar kitur Nike kedus? koks dydis musu 44-45 atitiktu ten esanti? buciau labai dekinga 4u.gif nes MB renkasi kedus, bet del dydziu visai nesusigaudau doh.gif
Atsakyti
Nueikit i kokia parduotuve, sakykim Sportlaina , pasimatokit Nike kedus ir tiksliai zinosit dydi.
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 05 28, 11:25)
koks dydis musu 44-45 atitiktu ten esanti?

MB nesioja 43-44 ismieras,o NIKE perkam 28CM(raso bato viduje ant etiketes):
USA 9,5(43) arba 10 dydi(44). Jums turetu tikti 10-10,5 4u.gif
Jei ieskot NIKE UK,tai 44 dydis=9UK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2007 05 01, 14:00)
gal kas uzisakinejote is abercrombie.com hi.gif ? ar nepadidinti rubeliai? Kaip kokybe? galvoju dzinsus uzsisakyti....


Radau tik klausimą, bet niekas neatsakė... unsure.gif Niekas neturit Abercrombie and fitch firmos rūbų? Pasidalinkit patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2009 07 16, 16:12)
Radau tik klausimą, bet niekas neatsakė... unsure.gif  Niekas neturit Abercrombie and fitch firmos rūbų? Pasidalinkit patirtim ax.gif

nepadidinti, i mazesne puse daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2009 07 16, 16:12)
Radau tik klausimą, bet niekas neatsakė... unsure.gif  Niekas neturit Abercrombie and fitch firmos rūbų? Pasidalinkit patirtim ax.gif

Turiu dzemperiuka su kailiu, pirkau S dydi(LT nesioju S), bet aptemptas, kaip toks rubas galetu buti laisvesnis mirksiukas.gif Sunku is 1 tokio rubo spresti ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Vakar užmačiau kažkurioj temoj apie asos.com, tada norėjau paklausti, bet pamiršau, o dabar nežinau kurioj temoj, tad rašau čia. Sakė, kad kokybe buvo patenkinta. Man įdomu kiek siuntimas į LT kainuoja. Gal kuri siuntėtės? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(The_Dieter @ 2009 07 28, 22:17)
Sveikos. Vakar užmačiau kažkurioj temoj apie asos.com, tada norėjau paklausti, bet pamiršau, o dabar nežinau kurioj temoj, tad rašau čia. Sakė, kad kokybe buvo patenkinta. Man įdomu kiek siuntimas į LT kainuoja. Gal kuri siuntėtės?  bigsmile.gif  4u.gif

Priklauso nuo svorio.Esu mokejusi ir 4 ir 16GBP
Atsakyti
QUOTE(The_Dieter @ 2009 07 28, 21:17)
Sveikos. Vakar užmačiau kažkurioj temoj apie asos.com, tada norėjau paklausti, bet pamiršau, o dabar nežinau kurioj temoj, tad rašau čia. Sakė, kad kokybe buvo patenkinta. Man įdomu kiek siuntimas į LT kainuoja. Gal kuri siuntėtės?  bigsmile.gif  4u.gif


Aš moku 3,95 svaro už lengvus rūbelius/daiktus. Norėjau džinsus nusipirkt, tai 15 svarų už siuntimą paskaičiavo, brangu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2009 04 18, 16:54)
Truputi ne i tema, bet...
Gal kas noretu prisijungti prie uzsakymo is www.wholesale-dress.net, forumiete Lillly renka uzsakyma (jos temoje (8-9 psl). yra nemazai inform.)  ax.gif

kodel cia taip pigu?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 07 29, 15:45)
kodel cia taip pigu?? bigsmile.gif

Su visais mokesciais, atsiuntimu tai normali kaina iseina rolleyes.gif
Atsakyti