Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(Limeta @ 2009 04 15, 19:30)
Gal turit kokiu komentaru apie rubu ir batu kokybe is american eagle?


turiu du džemperiukus, tai labai super, patenkinta kokybe.
Atsakyti
QUOTE(mama Larson @ 2009 04 15, 20:35)
Labai naudinga temele  thumbup.gif Domino ASOS batu dydziai ir jau cia radau  thumbup.gif Tik va dar domina ar Venus batu dydziai atitinka an ne  g.gif  nieko neradau ,kad butu parasyta  4u.gif


Sveikute,ASOS battu lentina yra prie rubu didziu,sakyciau kad atitinka.Pvz as nesioju 37,5-38 tai perku 5 ismera.
Is mano pirktu batu ,ju turiu nemazai,tai tik 1 karteli 5 dydzio batai buvo mazoki (buvo neodiniai).
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 04 15, 20:52)
turiu du džemperiukus, tai labai super, patenkinta kokybe.

pritariu drinks_cheers.gif turiu maikute, megstuka is ten - kokybe tikrai gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 04 15, 19:50)
gal kas is asos siuntesi pacios?  smile.gif

As siunciausi. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2009 04 15, 21:05)
Sveikute,ASOS battu lentina yra prie rubu didziu,sakyciau kad atitinka.Pvz as nesioju 37,5-38 tai perku 5 ismera.
Is mano pirktu batu ,ju turiu nemazai,tai tik 1 karteli 5 dydzio batai buvo mazoki (buvo neodiniai).

Sveika. smile.gif O gal dar galetum patarti, koki batu dydi uzsisakyt is ASOS, jei nesioju 39-40 dydi? Geriau 6 ar visgi 7? g.gif Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lemon girl @ 2009 04 16, 10:33)
As siunciausi.  smile.gif
Papildyta:

Sveika.  smile.gif  O gal dar galetum patarti, koki batu dydi uzsisakyt is ASOS, jei nesioju 39-40 dydi? Geriau 6 ar visgi 7?  g.gif  Aciu.  smile.gif

gal 7 g.gif pati batuku nepirkusi, bet tos mamytes, kurios nesioja 38-38,5 pirko ASOS (ten yra ir kitu firmu) 6 dydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lemon girl @ 2009 04 16, 10:33)
As siunciausi.  smile.gif


o kiek uz shippinga mokejai? 3.95svarus? per kiek laiko atejo? smile.gif man kazkaip keistai, kad priskaiciavo 3.95 nors tokia suma skaiciuojas kai uk siunti g.gif ir dar parasyta kad turetu per tris darbo dienas ateiti, nors kitur info raso kad i lt daug ilgiau eina g.gif tai idomu kada man cia tiketis gauti ir ar isvis gausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 04 16, 12:19)
o kiek uz shippinga mokejai? 3.95svarus? per kiek laiko atejo? smile.gif man kazkaip keistai, kad priskaiciavo 3.95 nors tokia suma skaiciuojas kai uk siunti  g.gif  ir dar parasyta kad turetu per tris darbo dienas ateiti, nors kitur info raso kad i lt daug ilgiau eina  g.gif  tai idomu kada man cia tiketis gauti ir ar isvis gausiu  unsure.gif

Taip, mokejau 3,95 svaro, nors siunciausi i LT. 3 dienu terminas cia tikriausiai UK. Man siuntinukas atejo per 5 darbo dienas. Dar vieno laukiu, nors uzsakiau pries savaite, bet turbut del praejusiu svenciu ilgiau keliauja - buvo toks ispejimas ju internetineje svetaineje. smile.gif
Atsakyti
lemon girl, o neuzkliuvo tavo siuntinukas muitinei? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 04 16, 14:04)
lemon girl, o neuzkliuvo tavo siuntinukas muitinei?  unsure.gif

Nea, muitinei neturi kliut, cia gi ne USA, o ES (Didzioji Britanija) - laisvas prekiu judejimas. smile.gif Jokiu mokesciu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemon girl: 16 balandžio 2009 - 14:07
o asos.com siuntimo kaina priklauso nuo kiekio? ar fiksuotas mokestis 3,90 euro?
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 04 16, 14:41)
o asos.com siuntimo kaina priklauso nuo kiekio? ar fiksuotas mokestis 3,90 euro?

Priklauso, kaip supratau, nuo svorio. Siunciausi viena daikta - mokejau 3.95 svaro, uz du - tiek pat. O, va, norejau basutes tokias masyvesnes atsisiut - tai uz atsiuntima butu teke moket 16 svaru - persigalvojau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemon girl: 16 balandžio 2009 - 14:49
QUOTE(mama Larson @ 2009 04 15, 19:35)
Labai naudinga temele  thumbup.gif Domino ASOS batu dydziai ir jau cia radau  thumbup.gif Tik va dar domina ar Venus batu dydziai atitinka an ne  g.gif  nieko neradau ,kad butu parasyta  4u.gif

Esu pirkusi iš Venus basutes, tai pagal mane jos buvo bent puse dydžio padidintos tai tikrai doh.gif O ir kokybė neypatinga pagal mane schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucke: 16 balandžio 2009 - 14:52