Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės JAV

QUOTE(bounce @ 2009 02 07, 17:10)
Dekui merginos smile.gif

nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
o gal kas gali uzsakyti is sio psl. ? ir kiek man tas dziaugsmas kainuotu smile.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(neZinanti @ 2009 02 08, 17:46)
o gal kas gali uzsakyti is sio psl. ? ir kiek man tas dziaugsmas kainuotu smile.gif
My Webpage

cia reiktu tarpininkiu klausti tiesiai i foruma, manau tikrai uzsakytu 4u.gif
Atsakyti
aciu, bandysiu
Atsakyti
Jei nešioju palaidines daugausia S, tai, kaip suprantu, Amazon'e turėčiau imt irgi S. Bet kaip ten su JUNIOR dydžiais? Va jų tai nesuprantu, o mane kaip tik ir visai domina kai kas iš to skyriaus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Noriu pasakyti, kad temos visos tikrai neskaiciau, tad nzn ar apie cia firma jau kalbejote.
Labai noriu paklausti ar kas pirkote is sio puslapiuko drabuzelius? www.fredericks.com
Man yra labai daug patinkanciu, bet nezinau kaip reikalai su dydziais ir drabuzelio kokybe?
Labai buciau dekinga uz info wub.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas gali patarti kaip pigiau parsisiusti vaikui ax.gif 12m 44ismiera krepsinio sportinius batelius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuse40 @ 2009 03 06, 22:03)
gal kas gali patarti kaip pigiau parsisiusti vaikui  ax.gif 12m 44ismiera krepsinio  sportinius batelius? blush2.gif

tai tiesiog per tarpininkes bandykit siustis 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kaip su ASOS batu dydziai? jei nesioju 39, tai imti 6? Nepadidinti, nepamazinti?
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 03 06, 09:54)
Sveikos merginos  4u.gif
Noriu pasakyti, kad temos visos tikrai neskaiciau, tad nzn ar apie cia firma jau kalbejote.
Labai noriu paklausti ar kas pirkote is sio puslapiuko drabuzelius?  www.fredericks.com
Man yra labai daug patinkanciu, bet nezinau kaip reikalai su dydziais ir drabuzelio kokybe?
Labai buciau dekinga uz info  wub.gif  4u.gif

turiu iš ten suknutę ir švarkelį, kokybė labai patiko wub.gif dydis atitiko, pirkau 2 dydį, čia nešioju 34, viskas kaip nulieta ant manęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartuke @ 2009 01 20, 19:15)
Prasau patarimo- noriu uzsisakyti MISS SIXTY batelius,gal jus zinote ar sios firmos batu dydziai padidinti ar pamazinti, siaip nesioju 40, taigi nezinau koki dydi uzsisakyti 40ar41. blush2.gif

MISS SiXTY gali pas mus pasimatuoti step tope. Turiu nemazai sios firmos batulu, dydziai idealiai atitinka ir kokybe superine
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 07, 18:35)
tai tiesiog per tarpininkes bandykit siustis  4u.gif

kadangi domiuosi pirma karta , tai kaip tas tarpininkes rasti blush2.gif
Atsakyti